Drogeria Urody
Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy)

Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy)

Plastyka pochwy

Cena od 1500 zł Zapytaj o raty

Poprawa elastyczności pochwy przeprowadzana jest laserowo. Wiązka lasera podgrzewa kolagen zawarty w tkankach znajdujących się u wejścia pochwy i w jej kanale.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy)

Ocena

4.75
127

Poprawa elastyczności pochwy przeprowadzana jest laserowo. Wiązka lasera podgrzewa kolagen zawarty w tkankach znajdujących się u wejścia pochwy i w jej kanale.

Kolagen w kontakcie z wyższą temperaturą kurczy się, jego włókna stają się krótkie i grube, co jednocześnie powoduje zmniejszanie się naświetlanych laserem tkanek, bardziej przez to napiętych i elastycznych. Ten rodzaj oddziaływania lasera specjaliści nazywają fototermicznym, nieablacyjnym napięciem i obkurczeniem pochwy. Innymi słowy, pochwa staje się ciaśniejsza. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa około 10 minut.

Korzyści:

  • Bezpieczeństwo
  • Brak powikłań
  • Brak hospitalizacji
  • Poprawa kondycji pochwy, niwelacja luźności wywołanej porodem lub menopauzą
  • Poprawa życia seksualnego
  • Poprawa elastyczności pochwy

Dla kogo:

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet, które borykają się z problemem luźności pochwy lub innymi zmianami spowodowanymi przez przebyte porody albo menopauzę. Wskazaniem do zabiegu jest także obniżenie jakości doznań seksualnych lub wręcz brak możliwości osiągnięcia satysfakcji seksualnej oraz wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Czas i przebieg rekonwalescencji:

Po przeprowadzeniu zabiegu kobieta może wrócić do domu i  codziennych czynności.

Jak uniknąć powikłań?

Przez okres tygodnia po zabiegu, niewskazane jest dźwiganie ciężarów, zażywanie gorących kąpieli lub uprawianie seksu. Jednak oprócz wymienionych aktywności kobieta może normalnie funkcjonować.

Skuteczność:

Zazwyczaj wystarczy jeden zabieg, choć do każdego przypadku należy podejść indywidualnie. Jeżeli stopień rozciągnięcia tkanek jest wysoki, a kobieta po pierwszym zabiegu nie jest w pełni usatysfakcjonowana – proces obkurczania pochwy za pomocą lasera można powtórzyć po około miesięcznej przerwie.

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy)

Drogeria UrodyCena

od 1500 złCennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy) w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Bielsko-Białaod 2000 złRaty od 71 złWięcej
Katowiceod 3000 złRaty od 74 złWięcej
Krakówod 1500 złRaty od 262 złWięcej
Poznańod 3500 złRaty od 86 złWięcej
Radomod 6000 złRaty od 148 złWięcej
Sopotod 5000 złRaty od 123 złWięcej
Szczecinod 3000 złRaty od 74 złWięcej
Warszawaod 3000 złRaty od 74 złWięcej
Wrocławod 2000 złRaty od 71 złWięcej