Drogeria Urody
Przeszczep włosów metodą FUE ARTAS

Przeszczep włosów metodą FUE ARTAS Wrocław (województwo Dolnośląskie)

Przeszczep włosów FUE - ARTAS 9x to najnowocześniejsza na świecie metoda transplantacji włosów. Robot na podstawie algorytmu ARTAS Artificial Intelligence identyfikuje i wybiera najlepszej jakości zespoły mieszków włosowych do przeszczepu. czytaj więcej

Średnia cena przeszczep włosów metodą fue artas (Wrocław) to 16000 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Wrocław z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Wrocław i w pobliżu, zabieg przeszczep włosów metodą fue artas można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Przeszczep włosów metodą FUE ARTAS w mieście Wrocław, w Dolnośląskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. SkyClinic, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii. W regionie jest 3 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Przeszczep włosów metodą FUE ARTAS zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Wrocław.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Przeszczep włosów metodą FUE ARTAS w mieście Wrocław,napisz do nas.