Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Wąwozowa 8 lok. 7B Warszawa

Umów wizytę 
+48 609 900 ... Zaznacz to pole, aby zobaczyć numer. Informujemy, iż rozmowy są nagrywane. Wszystkie dane pozyskane w trakcie rozmowy telefonicznej, w tym informacje o stanie zdrowia, będą przetwarzane wyłącznie w celu umówienia wizyty przez serwis ZaufaneKliniki.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych możesz znaleźć tutaj +48 609 900 739

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite jest nowoczesną warszawską kliniką zajmującą się poprawą urody i wyglądu. Placówka swoje pacjentki przyjmuje od 1999 roku a jej specjalnością są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, dermatologii i medycyny estetycznej oraz ginekologii plastycznej. Można tutaj również wymodelować sylwetkę za pomocą nowoczesnych urządzeń oraz poddać się zabiegom laserowym na ciało.

Centrum Elite posiada dwa oddziały zlokalizowane w różnych miejscach Warszawy, dzięki czemu z jej usług łatwo jest skorzystać pacjentom z różnych części miasta oraz przyjezdnym. W eleganckim wnętrzu wykonywane są tutaj zabiegi na twarz i ciało za pomocą nowoczesnych technologii, w których działają urządzenia zakupione przez klinikę w celu innowacyjności, sprawności i bezpieczeństwa zabiegów.

W klinice na wysokim poziomie dostępne są zabiegi modelujące sylwetkę. Wykorzystywana jest tutaj m.in. liposukcja laserowa SlimLipo, dzięki której pacjentka może pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą światła laserowego, które przyczynia się do jej rozpuszczenia. Odessany tłuszcz może być ponownie wykorzystany. W tym celu przenosi się go do nowoczesnej wirówki Adivive, która separuje tkankę tłuszczową i uwalnia z niej komórki macierzyste. Tak przygotowana tkanka jest następnie wykorzystywana w zabiegach wypełniania wybranych okolic ciała z zakresu lipofillingu ust, lipofillingu twarzy, lipofillingu dłoni oraz wypełniania pośladków i piersi. Innym sposobem na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wyszczuplenie sylwetki jest w Elite zabieg urządzeniem laserowym Sculpsure, działającym na tłuszcz poprzez skórę za pomocą dwóch głowic wydzielających wiązkę laserową.

Za pomocą lasera lekarze przeprowadzają tutaj również zabiegi poprawiające kondycję i wygląd skóry. Stosowany jest laser Fraxel re:store w celu fotoodmładzania twarzy, fotoodmładzania pleców, fotoodmładzania ramion lub dłoni. Za jego pomocą można także ujędrnić zwiotczałą skórę w różnych miejscach ciała oraz zredukować zmarszczki znajdujące się na twarzy. Laserowo zredukować można również blizny oraz pozbyć się rozstępów z piersi, pośladków, ud a także z brzucha czy ramion.

Na wiotką skórę stosowany jest tutaj lifting operacyjny twarzy oraz lifting operacyjny szyi a inną jego formą jest lifting nieinwazyjny i nieoperacyjny za pomocą ultradźwięków, które wydzielanie są poprzez urządzenie Ultraformer III.

Nowoczesne są tutaj również metody leczenia nadmiernej potliwości. Za pomocą wiązki elektromagnetycznej pacjent bądź pacjentka mogą pozbyć się uciążliwego pocenia z okolic pach, dłoni czy stóp. W tym celu wykorzystywane jest urządzenie MiraDry. Alternatywą są zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej leczące nadpotliwość dłoni, pach oraz stóp.

Dla kobiet oferowane są w Elite zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, które mogą być dopełnieniem zabiegów na skórę oraz modelujących ciało. Wykorzystywany jest tutaj laser MonaLisa Touch do laserowej rewitalizacji pochwy, laserowej labioplastyki warg sromowych mniejszych oraz do laserowej plastyki przedsionka pochwy.

Personel kliniki tworzą doświadczeni i pełni pasji lekarze, w których rękach każdy pacjent będzie czuł się bezpiecznie. Jest wśród nich specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, specjaliści chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii dziecięcej a także dermatologii i wenerologii. Ich grono powiększają lekarze medycyny estetycznej oraz anestezjolog, ginekolog i lekarz medycyny rodzinnej. Bogate doświadczenie lekarzy zdobyte w renomowanych klinikach i ośrodkach medycznych w kraju przekłada się na wysoki poziom świadczonych przez nich usług. Dodatkowe umiejętności w swoich dziedzinach medycyny zdobywali także na licznych kursach, szkoleniach i sympozjach, z których posiadają certyfikaty i zaświadczenia.

Klinika Elite może poszczycić się mianem centrum szkoleniowego dwóch innowacyjnych metod wyszczuplających i redukujących nadmiar tkanki tłuszczowej. Posiada certyfikat nadany przez firmę Palomar w Warszawie w 2012 roku potwierdzający, iż „Elite Centrum Laseroterapii jest centrum szkoleniowym urządzenia do liposukcji laserowej SlimLipo Palomar Medical”. Drugi certyfikat nadany w Warszawie w 2014 roku potwierdza, iż „Dr Konrad Januszek Elite Centrum Laseroterapii jest certyfikowanym szkoleniowcem w zakresie technicznym i aplikacyjnym systemu Adivive”.

W 2011 roku klinice Elite zostało przyznane wyróżnienie „Złoty Partner 2011 Weyergans & HAS – MED” w kategorii gabinet kosmetyczny w czasie IV Ogólnopolskiej Konferencji Weyergans High Care w Jaworze. Wyróżnienie zostało przyznane za profesjonalizm i wysoki poziom usług.

W gabinetach kliniki pracujący tu lekarze posługują się markowym sprzętem medycznym najlepszych światowych producentów. Wśród tych urządzeń można wymienić aparaty do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i wyszczuplania, tj. aparat do lipolizy laserowej  Palomar SlimLipo 3D, aparat do liposukcji wodnej Body Jet, laser Sculpsure oraz urządzenie laserowe Accent Ultra V Shape czy aparat wykorzystujący fale dźwiękowe New Ultra Shape VDF. Wiele zabiegów jest tutaj przeprowadzanych także za pomocą laserów, tj. lasera Q-switch do usuwania tatuaży, lasera Cutera do zamykania naczynek, lasera Mona Lisa Touch do odmładzania pochwy i leczenia nietrzymania moczu oraz lasera Vectus do trwałego usuwania owłosienia. W celu pobierania tkanki tłuszczowej i wypełniania nią zapadniętych okolic i tkanek ciała wykorzystywana jest tutaj nowoczesna wirówka Adivive, natomiast do nieinwazyjnego liftingu ultradźwiękami Ultraformer III. Jednym z urządzeń działających tutaj w nowoczesnej technologii jest aparat MiraDry do permanentnego usuwania nadmiernej potliwości.

Elite to miejsce niezwykłe nie tylko ze względu na światowy poziom usług, odpowiednio przygotowaną kadrę i certyfikowany sprzęt medyczny ale także poprzez klimatyczne wnętrza i inne udogodnienia, które czekają tutaj na każdego pacjenta:

 • Dogodna lokalizacja – dwie placówki kliniki znajdują się w różnych częściach miasta jedna w centrum a druga na obrzeżach Warszawy, dzięki czemu pacjent może wybrać placówkę, do której jest mu najbliżej.
 • Parking – umiejscowiony jest przed wejściem do budynku, w którym znajduje się klinika Elite wzdłuż ulicy i może pomieścić kilkadziesiąt aut.
 • Stylowa poczekalnia i korytarze – po wejściu do kliniki na pacjentów czeka przestronna poczekalnia urządzona w eleganckim stylu, z wygodną kanapą, licznym oświetleniem oraz elementami dekoracyjnymi w postaci żywych ciętych kwiatów. Korytarze również są szerokie i wygodne z ciekawymi elementami dekoracyjnymi. Na ścianach znajdują się tutaj eleganckie tapety w stylowe wzory. W oczekiwaniu na zabiegi można obejrzeć telewizję.
 • Gabinety zabiegowe – z wygodnymi łóżkami, miłą dekoracją oraz pełnym wyposażeniem sprzętowym.
 • Pomieszczenie wypoczynkowe – to pokój przeznaczony dla pacjentów, którzy wymagają odpoczynku i intymności po zabiegach.
 • Promocje – klinika organizuje dla swoich pacjentów regularnie promocje na wybrane zabiegi na ciało i twarz.
 • Bony podarunkowe – można je wykupić w klinice jako prezent dla bliskiej osoby na określoną kwotę lub wybrany zabieg.
 • Zabiegi na raty – dzięki podpisanej przez klinikę umowie z MediRatami każdy pacjent może zaciągnąć pożyczkę medyczną na wybrany przez siebie zabieg w Elite.

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite mieści się w Warszawie przy ul. Wąwozowej w dzielnicy Kabaty. Są to bogato zagospodarowane i zurbanizowane obrzeża miasta z dużą ilością osiedli mieszkalnych. Zmotoryzowani pacjenci zjeżdżając z głównej drogi Alei Komisji Edukacji Narodowej w ul. Wąwozową mogą zatrzymać się tutaj na parkingu na kilkadziesiąt aut wzdłuż ulicy, znajdującym się przed budynkiem, w którym mieści się klinika. Osoby poruszające się po mieście autobusami powinny wysiąść na przystanku Metro Kabaty 03 i przejść odcinek niecałych 100 m, natomiast z najbliższego przystanku metra Kabaty jest tutaj niecałe 300 m. Z Elite niedaleko także do Lotniska Chopina – ok. 10 km, które można pokonać samochodem lub autobusem jeżdżącym co 10 minut w stronę kliniki. Pacjenci, którzy chcą  pospacerować wśród zieleni mogą z Elite udać się na Tereny Zielone STP, do których jest zaledwie 800 metrów pieszo.

Opinie

Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania SylwetkiOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis

 • Z

  Bardzo dobrze

  Korzystałam z zabiegów ginekologii estetycznej. Lekarz bardzo delikatny, miły, nie spieszył się i wszytko mi wyjaśnił. Jak dla mnie klinika położona jest bardzo dobrze, mam blisko do domu. Ale blisko jest też do przystanków autobusowych i metra.

  Zadowolona pacjentka (2017-03-16)

 • F

  Bardzo dobrze

  Bardzo miło, bardzo przytulnie i stylowo. To idealnie w Warszawie miejsce dla każdego, kto chce poprawić swoją urodę, zrelaksować się przy tym a także aby zostało co nie co w portfelu. Mają bardzo szeroki wybór zabiegów. Lekarze dobrze doradzają i słuchają pacjenta.

  Filip (2017-03-16)

 • K

  Bardzo dobrze

  Skorzystałam w klinice tej z wypełniania piersi własnym tłuszczem. Mogłam zapłacić w ratach za zabieg bo normalnie nie mogłabym sobie na to pozwolić. Efekt jest naprawdę super. Świetną mają tutaj opiekę i lekarze bardzo mili. Ze zrozumieniem podeszli do mojego problemu.

  Kamila (2017-03-16)

 • L

  Bardzo dobrze

  w klinice robiłam usuwanie zmiany na skórze, wszystko przebiegło szybko, niewielkie nacięcie i blizna. Profesjonalni ludzie i przyjazna atmosfera...

  Luiza (2016-11-30)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego - twarz 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego 400 zł Umów wizytę
Plastyka blizn 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia rozległych lub mnogich zmian ze skóry 1000 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z plastyką powłok 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym od 200 zł do 600 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia do 4,0 cm 400 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia powyżej 4,0 cm 400 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie powyżej 4 zmian skóry 1500 zł Raty od 262 zł Umów wizytę
Usunięcie guzów tkanek miękkich 400 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm 400 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm 400 zł Umów wizytę
Wycięcie zmiany skórnej na twarzy (bez działań naprawczych i rekonstrukcyjnych) 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego dużego 400 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego małego 400 zł Umów wizytę
Wyłyżeczkowanie zmiany skórnej 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 200 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa 5000 zł Raty od 123 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa 5500 zł Raty od 136 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa 5000 zł Raty od 123 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna od 3500 zł do 4000 zł Raty od 86 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 4500 zł do 5500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych 8000 zł Raty od 197 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych 3500 zł Raty od 86 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych 7000 zł Raty od 173 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu od 3500 zł do 4000 zł Raty od 86 zł Umów wizytę
Zmniejszenie płatków uszu 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy 8000 zł Raty od 197 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny szyi 8000 zł Raty od 197 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy i szyi 12000 zł Raty od 296 zł Umów wizytę
Nici Silhouette Lift - bezoperacyjny lifting twarzy 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Implant podbródka 6000 zł Raty od 148 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka ramion (lifting chirurgiczny) 6500 zł Raty od 160 zł Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) od 9000 zł do 13000 zł Raty od 222 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja – zabieg podniesienia piersi – lifting biustu od 8000 zł do 10000 zł Raty od 197 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi od 14000 zł do 18000 zł Raty od 345 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym od 14000 zł do 16000 zł Raty od 345 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym od 18000 zł Raty od 444 zł Umów wizytę
Wymiana implantów piersiowych od 10000 zł do 12000 zł Raty od 247 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja piersi po mastektomii 15000 zł Raty od 370 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) od 11000 zł do 13000 zł Raty od 271 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Klasyczna liposukcja brzucha od 8000 zł do 9000 zł Raty od 197 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Liposukcja wzgórka łonowego 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nietrzymania moczu 1900 zł Raty od 332 zł Umów wizytę
Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych od 3500 zł do 5000 zł Raty od 86 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja pochwy 1900 zł Raty od 332 zł Umów wizytę
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym 1000 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym 1400 zł Raty od 245 zł Umów wizytę
Labioplastyka laserowa z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka) od 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Powiększenie warg sromowych preparatami hialuronowymi 1000 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych 5000 zł Raty od 123 zł Umów wizytę
Plastyka pochwy (poprawa elastyczności pochwy) 3500 zł Raty od 86 zł Umów wizytę
Redukcja napletka łechtaczki 1500 zł Raty od 262 zł Umów wizytę
Operacja plastyczna tylnej ściany pochwy i krocza 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Laserowa plastyka przedsionka pochwy 2500 zł Raty od 89 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa skroni (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 450 zł do 590 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi od 100 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 350 zł do 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) 550 zł Raty od 96 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) 550 zł Raty od 96 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa uszu (epilacja) 190 zł Umów wizytę
Depilacja baków światłem pulsacyjnym (IPL) 190 zł Umów wizytę
Depilacja bikini światłem pulsacyjnym (IPL) od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja brody światłem pulsacyjnym (IPL) 190 zł Umów wizytę
Depilacja brzucha światłem pulsacyjnym (IPL) 300 zł Umów wizytę
Depilacja dłoni światłem pulsacyjnym (IPL) 100 zł Umów wizytę
Depilacja karku światłem pulsacyjnym (IPL) 200 zł Umów wizytę
Depilacja klatki piersiowej światłem pulsacyjnym (IPL) 350 zł Umów wizytę
Depilacja kolan światłem pulsacyjnym (IPL) 100 zł Umów wizytę
Depilacja łydek światłem pulsacyjnym (IPL) 350 zł Umów wizytę
Depilacja piersi światłem pulsacyjnym (IPL) 50 zł Umów wizytę
Depilacja pach światłem pulsacyjnym (IPL) 200 zł Umów wizytę
Depilacja pleców światłem pulsacyjnym (IPL) 400 zł Umów wizytę
Depilacja pośladków światłem pulsacyjnym (IPL) od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja przedramion światłem pulsacyjnym (IPL) 250 zł Umów wizytę
Depilacja ramion światłem pulsacyjnym (IPL) 250 zł Umów wizytę
Depilacja skroni światłem pulsacyjnym (IPL) 50 zł Umów wizytę
Depilacja stóp światłem pulsacyjnym (IPL) 50 zł Umów wizytę
Depilacja szyi światłem pulsacyjnym (IPL) 100 zł Umów wizytę
Depilacja ud światłem pulsacyjnym (IPL) 450 zł Umów wizytę
Depilacja łydek i kolan światłem pulsacyjnym (IPL) 350 zł Umów wizytę
Depilacja wąsika (górna warga) światłem pulsacyjnym (IPL) 150 zł Umów wizytę
Depilacja policzków światłem pulsacyjnym (IPL) 100 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów - dół podkolanowy 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach 200 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa bioder od 5500 zł do 6000 zł Raty od 136 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa brzucha od 8000 zł do 9000 zł Raty od 197 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa kolan od 4500 zł do 5000 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pleców 5500 zł Raty od 136 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa podbródka 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pośladków 5500 zł Raty od 136 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa (pseudoginekomastia) 5500 zł Raty od 136 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ramion 5000 zł Raty od 123 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa talii 6000 zł Raty od 148 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ud od 5500 zł do 6000 zł Raty od 136 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa łydek 5000 zł Raty od 123 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) od 2500 zł Raty od 89 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie czoła 1000 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu 1500 zł Raty od 262 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 1000 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie okolic oczu 800 zł Raty od 140 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie pleców 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 1500 zł Raty od 262 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 2500 zł Raty od 89 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy i szyi 3500 zł Raty od 86 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu 4000 zł Raty od 99 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków od 1000 zł do 1500 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) 1100 zł Raty od 192 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym 1200 zł Raty od 210 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym 1200 zł Raty od 210 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster) 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 1100 zł Raty od 192 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) 1100 zł Raty od 192 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 1100 zł Raty od 192 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym 1100 zł Raty od 192 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 1000 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1800 zł Raty od 315 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1800 zł Raty od 315 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1800 zł Raty od 315 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy 600 zł Raty od 105 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi 1000 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu 1400 zł Raty od 245 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dekoltu 600 zł Raty od 105 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dłoni 200 zł Umów wizytę
Peeling laserowy ramion 200 zł Umów wizytę
Peeling laserowy przedramion 200 zł Umów wizytę
Peeling laserowy przedramion i dłoni 200 zł Umów wizytę
Peeling laserowy pleców 200 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 3500 zł Raty od 86 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) 400 zł Umów wizytę
Sculptra - modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek 1800 zł Raty od 315 zł Umów wizytę
Lipofilling dłoni (modelowanie dłoni przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 3000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Modelowanie pośladków własnym tłuszczem (lipofilling) 8000 zł Raty od 197 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 2500 zł Raty od 89 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 2500 zł Raty od 89 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 2500 zł Raty od 89 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 14000 zł Raty od 345 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem na brodzie 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoxem 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem 700 zł Raty od 122 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry 350 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - skrzydełka nosa / cały nos 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy od 200 zł do 600 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach 200 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Wąwozowa 8 lok. 7B Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 21:00

Wtorek

08:00 - 21:00

Środa

08:00 - 21:00

Czwartek

08:00 - 21:00

Piątek

08:00 - 21:00

Sobota

08:00 - 16:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

mgr Karolina Borkowska

mgr Karolina Borkowska

Dietetyk
psychodietetyk
Mgr Karolina Borkowska ukończyła Dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz Psychodietetykę w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Dodatkowe umieję...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Konrad Januszek

lek. med. Konrad Januszek

Specjalista chirurgii ogólnej
Specjalista chirurgii plastycznej
Lek. med. Konrad Januszek ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach i od 1991 roku wykonuje zawód lekarza medycyn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Emil Jędrzejewski

Lek. med. Emil Jędrzejewski

Chirurgia Ogólna
chirurg onkologiczny
Lek. med. Emil Jędrzejewski studia lekarskie ukończył w 2002 roku na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Kilka lat później uzyskał specjalizację z...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Agnieszka Kardynał

Lek. med. Agnieszka Kardynał

Dermatolog
Wenerolog
Lek. med. Agnieszka Kardynał ukończyła w 2006 roku I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizację z dermatologii i wenerologii, z któr...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Marek Murawski

lek. med. Marek Murawski

Specjalista chirurgii plastycznej
Specjalista chirurgii dziecięcej
Lek. med. Marek Murawski jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył na II Wydziale Lekarskim w ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Olga Warszawik-Hendzel

lek. med. Olga Warszawik-Hendzel

Specjalista dermatolog-wenerolog
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Olga Warszawik-Hendzel ukończyła I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2007 roku. Następni...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Aleksandra Porębska

Aleksandra Porębska

Lekarz medycyny estetycznej
Specjalista medycyny rodzinnej
Lek. med. Aleksandra Porębska ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (w 2008 roku) oraz Podyplomową...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Michał Barwijuk

lek. med. Michał Barwijuk

Ginekolog
Lek. med. Michał Barwijuk jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył w 2009 roku, otrzymując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Specjalizuje się w ...

 czytaj więcej

Umów wizytę