Rękawowa resekcja żołądka – sleeve gastrectomy- metodą laparoskopową Łódź (województwo Łódzkie)

czytaj więcej

Średnia cena rękawowa resekcja żołądka – sleeve gastrectomy- metodą laparoskopową (Łódź) to 22000 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Łódź z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Łódź i w pobliżu, zabieg rękawowa resekcja żołądka – sleeve gastrectomy- metodą laparoskopową można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Rękawowa resekcja żołądka – sleeve gastrectomy- metodą laparoskopową w mieście Łódź, w Łódzkie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Pulsmed Szpital, Klinika Chirurgii Mazan, Swissmed Centrum Zdrowia S.A. - Szpital i Przychodnia. W regionie jest 4 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Rękawowa resekcja żołądka – sleeve gastrectomy- metodą laparoskopową zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Łódź.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Rękawowa resekcja żołądka – sleeve gastrectomy- metodą laparoskopową w mieście Łódź,napisz do nas.