Septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych) Szczecin (województwo Zachodniopomorskie)

Septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych) polega na jednoczesnym usunięciu ostróg i wypukłości części kostnej i chrzęstnej przegrody nosowej i ułożeniu jej w linii pośrodkowej ciała wraz z korekcją przerośniętych małżowin nosowych przy użyciu termoablacji bipolarnej. czytaj więcej

Średnia cena septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych) (Szczecin) to 6000 zł

Umów wizytę Suplementy urody 

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Szczecin z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Szczecin i w pobliżu, zabieg septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych) w mieście Szczecin, w Zachodniopomorskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Mediklinika, Beauty Group (dawniej Artplastica) - Klinika Chirurgii Plastycznej, Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North. W regionie jest 14 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Szczecin.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych) w mieście Szczecin,napisz do nas.