Zabieg metodą LASIK

Zabieg metodą LASIK

Metoda LASIK

Cena od 999 zł Zapytaj o raty

Metoda LASIK Jest obecnie najbardziej popularną metodą operacji laserowej wzroku. Metoda LASIK jest zabiegiem krótkim i niebolesnym, umożliwiającym w krótkim czasie uzyskanie dobrego widzenia.

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Zabieg metodą LASIK

Ocena

5.00
12

Jest obecnie najbardziej popularną metodą operacji laserowej wzroku. Metoda LASIK jest zabiegiem krótkim i niebolesnym, umożliwiającym w krótkim czasie uzyskanie dobrego widzenia.

Laserowa korekcja wzroku: Metoda LASIK / Premium LASIK

Procedura LASIK wykorzystuje wysoce wyspecjalizowany laser przeznaczony do leczenia wad refrakcji, poprawy wzroku i ograniczenia lub wyeliminowania potrzeby korzystania z soczewek lub okularów.

Jak wygląda zabieg?

Podczas operacji LASIK chirurg precyzyjne nacina rogówkę przy użyciu mikrokeratomu, tworząc klapkę. Odsuwa ją, odsłaniając podstawę tkanki, a następnie przekształca rogówkę. Następnie klapka umieszczana jest na swoim miejscu bez użycia szwów. Cały zabieg jest bezbolesny i trwa kilkanaście minut, jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

Dla kogo:

Dla osób powyżej 21 roku życia, z całkowicie ustabilizowaną wadą wzroku od co najmniej roku. Nie jest to zabieg dla osób z cienką rogówką.  Dla osób o krótkowzroczności do -10,0 dioptrii, nadwzroczności do +6,0 dioptrii i astygmatyzmie do 5,0 dioptrii.

Czas i przebieg rekonwalescencji:

Czas gojenia, w zależności od indywidualnych tendencji organizmu, trwa około miesiąca.

Jak uniknąć powikłań?

Bezpośrednio po zabiegu nie powinno się pocierać ani trzeć oczu. Nie powinno się używać mydła do oczu ani kosmetyków przez parę dni i zwracać uwagę aby woda nie dostawała się do oczu podczas kąpieli. Przez miesiąc powinno unikać się opalania, bezpośrednio nasłonecznienia, przebywania w zakurzonych i zadymionych pomieszczeniach oraz pływania w basenie. Pacjenci powinni nosić okulary słoneczne podczas słonecznych dni. Przez miesiąc powinno unikać się również ciężkiej pracy fizycznej.W okresie po zabiegu pacjent otrzymuje krople antybiotykowe i nawilżające.

Skuteczność:

Efekty są trwałe.

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Zabieg metodą LASIK

Cena

od 999 zł

Cennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Zabieg metodą LASIK w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Chorzówod 4300 złRaty od 106 złWięcej
Gdańsk od 2500 złRaty od 89 złWięcej
Sopotod 2550 złRaty od 90 złWięcej
Warszawaod 999 złRaty od 175 złWięcej