Centrum Medyczne ARGO

Sterlinga 27/29 Łódź

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Medyczne Argo jest wielospecjalistyczną placówką medyczną zlokalizowaną w samym sercu Łodzi. Zapewnia ona kompleksową opiekę medyczną w zakresie różnych specjalizacji, szybką diagnostykę oraz małoinwazyjne zabiegi poprzez wysoką jakość usług i nowoczesność na każdym polu. Pacjenci uzyskają tutaj pomoc od wykwalifikowanych specjalistów m.in. w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, laryngologii i ortopedii, ginekologii i endokrynologii, nefrologii, urologii lub proktologii.

Z tej ostatniej dziedziny medycyny pacjent ma do wyboru małoinwazyjne i bezbolesne zabiegi leczące żylaki odbytu, czyli hemoroidy w przypadku, gdy nawracają, krwawią oraz są przyczyną silnych dolegliwości bólowych. Jednym z tych zabiegów jest skleroterapia żylaków odbytu. W czasie tego zabiegu lekarz ostrzykuje guzka specjalnym preparatem po czym ulega on zanikowi i dolegliwości ustępują. Inną metodą jest ligatura hemoroidów, czyli leczenie za pomocą gumkowania żylaków II i III stopnia. Zabieg jest prosty i polega na nałożeniu na żylaka specjalnego gumowego pierścienia, który powoduje odcięcie dopływu krwi i obumarcie hemoroida. W proktologii stosowana jest także nowoczesna laseroterapia polegająca m.in. na laserowym usunięciu fałdów odbytu.

Laser wykorzystywany jest tutaj także w innych dziedzinach medycyny np. w dermatologii. Jest to laser frakcyjny CO2, za pomocą którego lekarz może wykonać odmładzanie twarzy, czyli laserowy resurfacing całej twarzy oraz tylko wybranych jej okolic z zakresu czoła, brody, nosa, policzków czy okolic oczu. Pobudza on skórę do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu zmarszczki są znacznie wygładzone. Światło lasera może być tutaj także skierowane również na bliznę w celu jej wygładzenia oraz na różnorodne przebarwienia skóry. Inną zaletą tego lasera jest usuwanie zmian skórnych metodą bezkontaktową. Mogą to być zmiany o charakterze brodawkowym lub wypukłym – zabieg bezkrwawy, który pozostawia prawie niewidoczne blizny.

Metodę chirurgiczną natomiast stosuje się w Centrum Medycznym Argo w zabiegach urologicznych, np. przy podcięciu zbyt krótkiego wędzidełka napletkowego. Jest to zabieg bezbolesny i szybki a całkowicie eliminuje dolegliwości, które towarzyszyły krótkiemu wędzidełku – bolesność przy stosunkach a także ułatwia czynności higieniczne. Ponadto wykonywane są tutaj drobne zabiegi chirurgiczne w zakresie usunięcia ciała obcego, zeszycie rany, nacięcia i drenażu ropnia jak również zdjęcia szwów.

Personel Argo złożony jest z wielu lekarzy różnorodnych specjalizacji medycznych. Są oni odpowiednio wykształceni i wykwalifikowani w swoich dziedzinach oraz posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w ośrodkach medycznych i szpitalach w całym kraju jak również za granicą. Wielu z nich posiada tytuły doktora nauk medycznych, a kilku nawet stopnie profesorskie oraz I i II stopnie specjalizacji lekarskich. Można wśród lekarzy wymienić specjalistów z zakresu: chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, chirurgii naczyniowej, ortopedii, diabetologii, endokrynologii, ginekologii a także kardiologii, laryngologii, nefrologii oraz pediatrii, proktologii, radiologii i urologii. Ich wysokie kwalifikacje potwierdza przynależność do wielu stowarzyszeń lekarskich i naukowych oraz certyfikaty z odbytych kursów i sympozjów medycznych.

Sprzęt medyczny znajdujący się na wyposażeniu Centrum Medycznego Argo to aparatura, dzięki której możliwa jest szybka i dokładana diagnostyka oraz bezpiecznie i małoinwazyjne zabiegi z różnych dziedzin medycyny. Wśród sprzętu diagnostycznego można wymienić: aparat USG (z funkcją Doppler oraz możliwością wykonywania USG odbytu, odbytnicy oraz USG transwaginalnego a także ECHO serca), rektoskop (do wziernikowania końcowego odcinka przewodu pokarmowego), anoskop (do badania odbytnicy), holter EKG (do rejestracji pracy serca), holter RR (do całodobowego monitorowania ciśnienia tętniczego krwi), dermatoskop (do badań zmian skórnych) oraz aparat do KTG (czyli monitorowania akcji serca płodu). Natomiast do zabiegów wykorzystywane są tutaj: aparat Vac (do podciśnieniowego leczenia ran), laser frakcyjny CO2 (do usuwania zmian skórnych, blizn, przebarwień oraz odmładzania skóry), urządzenie do płukania zatok metodą Proetza oraz aparat do elektrokoagulacji stosowany w chirurgii ogólnej. 

Centrum Medyczne Argo jako jedyne w Łodzi posiada sprzęt do manometrii anorektalnej, wykorzytsywane w diagnostyce nietrzymania stolca oraz uporczywych zaparciach.

Placówka jest bardzo przyjazna swoim pacjentom. Jej głównym celem jest służenie chorym oraz zaspokajanie ich potrzeb nie tylko na polu medycznym, ale także ze względu na komfortowy i wygodny pobyt w klinice. Dostępnych jest więc tutaj kilka udogodnień, z których można wymienić, tj.:

 • Zurbanizowana okolica – jako, że klinika znajduje się w centrum Łodzi posiada otoczenie mocno zabudowane w obiekty firm, usług, bloki mieszkalne oraz instytucje użyteczności publicznej. Nie brakuje tutaj również miejskiej zieleni a dojazd jest niezwykle prosty.
 • Parking – znajduje się obok budynku, w którym mieści się centrum medyczne – to parking strzeżony całodobowo, więc każdy pacjent może pozostawić na nim bezpiecznie swój pojazd.
 • Wygodna poczekalnia – każdy pacjent na wizytę poczeka w miło urządzonej poczekalni z komfortowymi kanapami, miłym personelem oraz wystrojem w kolorach ziemi sprzyjającemu relaksowi.
 • Nowoczesne gabinety – wyposażone w wygodne fotele i łóżka zabiegowe, urządzone zgodnie z najnowszymi standardami medycznymi oraz posiadające miłe elementy wystroju wnętrz.
 • Krótkie terminy wizyt – pacjent zapisując się tutaj do specjalisty ma gwarancję krótkiego terminu oraz łatwego dostępu do każdego lekarza.
 • Akceptacja kart abonamentowych – pacjenci posiadający karty różnych ubezpieczycieli mogą korzystać ze specjalnych ofert medycznych w placówce.
 • Laboratorium analityczne – znajduje się na miejscu w klinice, dzięki czemu każdy pacjent może szybko i wygodnie poddać się podstawowym i rozszerzonym badaniom analitycznym.
 • Pracownia ultrasonograficzna – wyposażona w nowoczesny sprzęt pozwala na szybką diagnozę z zakresu ginekologii, endokrynologii, przepływów naczyniowych oraz proktologii (badanie TRUS).

Centrum Medyczne Argo zlokalizowane jest w samym centrum Łodzi na I piętrze budynku Cotton House przy ul. Sterlinga. Pacjenci zmotoryzowani mogą tutaj dojechać własnym samochodem zjeżdżając z jednej z głównych dróg biegnących przez Łódź – z drogi krajowej nr 14 – w ul. Uniwersytecką, którą dojadą do ul. Jaracza a następnie do ul. Sterlinga. Osoby poruszające się po mieście środkami komunikacji publicznej powinny wysiąść z autobusu linii 51, 70 lub 96 na przystanku Narutowicza – plac Dąbrowskiego i stąd przejść do placówki 400 metrów na piechotę. Niedaleko tego przystanku zatrzymują się również tramwaje nr 9, 12 lub 13 na przystanku Narutowicza – plac Dąbrowskiego, skąd jest jeszcze bliżej, bo 350 metrów do przejścia. Do najbliższej stacji PKP Łódź Widzew pacjent będzie miał do pokonania z Argo ok. 6 km samochodem lub autobusem kursującym co 12 minut. Z budynku, w którym mieści się klinika jest blisko zarówno do zabytków miasta, np. Alei Gwiazd w Śródmieściu (niecałe 2 km) lub do zielonych parków, np. Parku Staromiejskiego z oczkiem wodnym to zaledwie półtora kilometra na piechotę.

Opinie

Centrum Medyczne ARGO Ocena: 5/5 Opinie: 6, Ocen: 6

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • P

  Bardzo dobrze

  Klinika przyjazna pacjentowi, na proktologa z NFZ czekałem 5 dni .Fachowa obsługa lekarz konkretny BRAWO

  Piotrowicz (2019-08-26)

 • M

  Bardzo dobrze

  Pełen profesjonalizm. Świetni lekarze. Miła obsługa. Nowoczesny sprzęt. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i każdemu polecam. Zostałam przebadana, miałam wykonany zabieg na nowoczesnym sprzęcie a cena nie była wygórowana.

  Małgorzata (2018-05-11)

 • J

  Bardzo dobrze

  Chodzę do tej przychodni nie tylko z tego względu, że mam blisko, ale także z powodu wysokiej jakości usług medycznych i ich kompleksowości w jednym miejscu, jestem zadowolony z dobrze postawionej diagnozy i zaproponowanego mi planu leczenia. Dobra klinika!

  Jakub (2017-05-19)

 • J

  Bardzo dobrze

  Ja byłam tutaj na leczeniu laserowym blizny na twarzy. Po kilku sesjach zabiegowych stała się ona praktycznie niewidoczna. Personel bardzo sympatyczny i ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Okolica przyjemna, budynek nowoczesny, duży parking. Polecam

  Justyna K. (2017-05-19)

 • M

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobrze wyposażona przychodnia pod względem podstawowej diagnostyki oraz kompleksowych konsultacji ze specjalistami. Widać tutaj współpracę lekarzy różnych specjalności ze sobą, co daje lepszą kompleksową diagnozę. Dobra lokalizacja i parking

  Michał (2017-05-19)

 • A

  Bardzo dobrze

  Wyleczyli mnie tutaj z moich hemoroidów za co jestem bardzo wdzięczna. Zabieg bezbolesny, szybki i bardzo skuteczny. Poza tym bardzo miła, czysta i nowoczesna placówka. Wiem, że specjalizują się w różnych dziedzinach medycyny i leczą różnorodne schorzenia.

  Alicja (2017-05-19)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia męskich narządów płciowych
Podcięcie wędzidełka prącia 900 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego - twarz od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Szczelina odbytu 600 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu) 600 zł Umów wizytę
Leczenie przetoki odbytu laserem od 2500 zł Umów wizytę
Operacja przetoki okołoodbytniczej od 2500 zł Umów wizytę
Nacięcie i drenaż ropnia od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Nacięcie krwiaka i sączkowania od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Proste nacięcie i usunięcie ciała obcego, tkanek podskórnych od 200 zł do 400 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie do 4 zmian skóry od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia do 4,0 cm od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia powyżej 4,0 cm od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie powyżej 4 zmian skóry od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Usunięcie guzów tkanek miękkich od 120 zł Umów wizytę
Usunięcie paznokcia, łożyska paznokcia lub obrąbka naskórkowego od 250 zł Umów wizytę
Wstępne opracowanie rany od 300 zł Umów wizytę
Wycięcie łagodnych zmian hiperkeratotycznych (np. odcisku lub modzela) 120 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm od 200 zł do 400 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Wycięcie zmiany skórnej na twarzy (bez działań naprawczych i rekonstrukcyjnych) od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego dużego od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego małego od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Szycie licznych ran skóry i tkanki podskórnej
*cena zależy od wielkości rany i ilości zużytego materiału
od 200 zł Umów wizytę
Szycie pojedynczej rany skóry i tkanki podskórnej
*cena zależy od wielkości rany i ilości zużytego materiału
od 200 zł Umów wizytę
Zszycie rany do 3 cm od 50 zł do 100 zł Umów wizytę
Usunięcie szwów
*50 zł jeśli zabieg wykonywany był w klinice. 180 zł usunięcie + wizyta jeśli zabieg był w innej klinice
od 50 zł do 180 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z plastyką powłok
*dokładny koszt ocenia lekarz na konsultacji. Cena za leży od rozległości zmiany
od 350 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym
*dokładny koszt ocenia lekarz na konsultacji. Cena za leży od rozległości zmiany. Możliwość wycięcia w dniu konsultacji po pozytywnej kwalifikacji
od 350 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych 600 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG jamy brzusznej 100 zł Umów wizytę
USG ciąży 100 zł Umów wizytę
USG układu moczowego 100 zł Umów wizytę
USG narządów rodnych 100 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn dolnych od 200 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn górnych od 200 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic szyjnych od 200 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych od 200 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn górnych od 200 zł Umów wizytę
USG Doppler naczyń brzusznych 130 zł Umów wizytę
USG tarczycy 100 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Laserowe usuwanie blizn od 300 zł Umów wizytę
CGF - regeneracja komórkami macierzystymi z czynnikami wzrostu 1000 zł Umów wizytę
Podologia
Pedicure leczniczy 60 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Centrum Medyczne ARGO

Sterlinga 27/29 Łódź

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr n.med. Andrzej Eberhardt

dr n.med. Andrzej Eberhardt

Chirurgia Naczyniowa

Umów wizytę

Dr nauk med. Arkadiusz Zygmunt

Dr nauk med. Arkadiusz Zygmunt

Endokrynolog
Radiolog

Umów wizytę

Lek. Leszek Bieniaszek

Lek. Leszek Bieniaszek

Kardiolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych

Umów wizytę

Dr nauk med. Michał Chudzik

Dr nauk med. Michał Chudzik

Kardiolog

Umów wizytę

Dr nauk med. Jarosław Cywiński

Dr nauk med. Jarosław Cywiński

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

 Dr nauk med. Paweł Denys

Dr nauk med. Paweł Denys

Ortopeda

Umów wizytę

 Dr nauk med. Ewa Kaczkowska - Marusik

Dr nauk med. Ewa Kaczkowska - Marusik

Kardiolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych

Umów wizytę

 Dr nauk med. Michał Krysicki

Dr nauk med. Michał Krysicki

Kardiolog
specjalista chorób wewnętrznych

Umów wizytę

Dr nauk med. Ryszard Kujawski

Dr nauk med. Ryszard Kujawski

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

Lek. Agnieszka Lipińska

Lek. Agnieszka Lipińska

Diabetolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych

Umów wizytę

 Lek. Przemysław Lipiński

Lek. Przemysław Lipiński

Chirurg

Umów wizytę

Dr hab. nauk med. Michał Mik

Dr hab. nauk med. Michał Mik

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

Dr nauk med. Adam Mikołajczyk

Dr nauk med. Adam Mikołajczyk

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

Dr nauk med. Marek Mysior

Dr nauk med. Marek Mysior

Radiolog

Umów wizytę

 Dr nauk med. Izabela Niedźwiecka

Dr nauk med. Izabela Niedźwiecka

Otolaryngolog

Umów wizytę

Dr nauk med. Monika Piechowiak

Dr nauk med. Monika Piechowiak

Radiolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych

Umów wizytę

Lek. Anita Rościszewska - Kuncman

Lek. Anita Rościszewska - Kuncman

Kardiolog
specjalista chorób wewnętrznych

Umów wizytę

Dr hab. nauk med. Tomasz Stetkiewicz

Dr hab. nauk med. Tomasz Stetkiewicz

Ginekolog
Radiolog

Umów wizytę

Lek. Paweł Wędzikowski

Lek. Paweł Wędzikowski

Chirurgia Ogólna
Urolog

Umów wizytę

Lek. Inga Wójcik

Lek. Inga Wójcik

Kardiolog

Umów wizytę