Podcięcie wędzidełka prącia

Podcięcie wędzidełka prącia

Cena od 500 zł Zapytaj o raty

Znajdź klinikę  Umów wizytę Suplementy urody 

Podcięcie wędzidełka prącia

Ocena

4.70
69

Wędzidełko napletka to niewielki fałd skóry łączący napletek z żołędziem prącia. Znajduje się w dolnej części penisa i jest szczególnie czułe na bodźce dotykowe. Podcięcie wędzidełka napletka to zabieg chirurgiczny mający na celu uwolnienie napletka.

Jak wygląda zabieg?

Podcięcie wędzidełka prącia - zabieg podcięcia wędzidełka może wykonać lekarz urolog lub chirurg, należy przeprowadzać go w warunkach sali operacyjnej z zachowaniem szczególnej higieny i ostrożności, w celu uniknięcia infekcji. Zabieg ten przeprowadza się przy użyciu skalpela lub nożyczek chirurgicznych. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut.

Czas i przebieg rekonwalescencji:

Czas gojenia wynosi 7-10 dni. Pełne wygojenie się rany trwa około 4-6 tygodni.

Jak uniknąć powikłań?

Po operacji wędzidełka obowiązuje wstrzemięźliwość seksualna przez okres 4-5 tygodni aż do pełnego wygojenia rany pooperacyjnej. Po zabiegu może pojawić się niewielkie krwawienie, szczególnie podczas wzwodu. W przypadku wystąpienia krwawienia zaleca się uciśnięcie operowanej okolicy gazikiem przez kilka - kilkanaście minut. Jeśli krwawienie przedłuża się lub nie ustępuję należy skonsultować się z lekarzem.

Skuteczność:

Efekt jest trwały.

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Podcięcie wędzidełka prącia

Cena

od 500 zł

Cennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Podcięcie wędzidełka prącia w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Białystokod 1300 złRaty od 227 złWięcej
Częstochowaod 1500 złRaty od 262 złWięcej
Katowiceod 1200 złRaty od 210 złWięcej
Kielceod 800 złRaty od 140 złWięcej
Lublinod 1500 złRaty od 262 złWięcej
Łódźod 900 złRaty od 157 złWięcej
Szczecinod 1800 złRaty od 315 złWięcej
Warszawaod 500 złRaty od 87 złWięcej
Wrocławod 600 złRaty od 105 złWięcej