DentystaSzczecin.eu Anna Łokaj

5 Lipca 43/2 Szczecin

Umów wizytę 
+48 609 900 ... Zaznacz to pole, aby zobaczyć numer. Informujemy, iż rozmowy są nagrywane. Wszystkie dane pozyskane w trakcie rozmowy telefonicznej, w tym informacje o stanie zdrowia, będą przetwarzane wyłącznie w celu umówienia wizyty przez serwis ZaufaneKliniki.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych możesz znaleźć tutaj +48 609 900 739

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

DentystaSzczecin.eu Anna Łokaj to gabinet stomatologiczny wyróżniający się na tle innych szczecińskich placówek dentystycznych swoją innowacyjnością w leczeniu oraz wysoką kulturą w podejściu do każdego pacjenta. Jego główną specjalnością jest leczenie endodontyczne pod mikroskopem, stomatologia estetyczna oraz zabiegi implantologiczne.

Nowoczesność gabinetu przejawia się przede wszystkim w zwizualizowanym projektowaniu uśmiechu, dostępnym na terenie Szczecina tylko w tej placówce, które poprzedza proces leczenia stomatologicznego na każdej płaszczyźnie. Po szczegółowej diagnostyce i określeniu problemu, pacjentowi na miejscu w gabinecie, wykonywane są liczne zdjęcia zębów, zgryzu i jamy ustnej. Następnie przeniesienie ich na ekran monitora pozwala na wspólne – lekarza i pacjenta -  stworzenie projektu wyglądu całości uśmiechu. Pacjent określa swoje potrzeby i wymagania, a rolą dentysty jest, uwzględniając te uwagi, zaproponować odpowiedni plan leczenia, pokazać kolejne jego etapy oraz formę poprawy estetyki zębów i samego zgryzu. Dzięki takiej wizualizacji pacjent może w bezstresowych warunkach zaakceptować bądź odrzucić projekt.

Na komfort pacjenta w trakcie już samych zabiegów ma istotny wpływ także bezbolesne znieczulenie The Wand sterowane za pomocą komputera. Jego forma niweluje skutecznie stres oraz strach związany z wizytą w gabinecie stomatologicznym poprzez precyzyjne podanie środka znieczulającego pod niskim ciśnieniem, nie powodujące bólu i odrętwienia. Komputer urządzenia The Wand dobiera siłę i parametry znieczulenia indywidualnie do wymagań pacjenta, dlatego jest to dobre rozwiązanie nie tylko dla dorosłych pacjentów, ale także dla tych najmłodszych.

Znacznie rozwinięta w gabinecie jest dziedzina endodoncji, która dzięki wykorzystaniu mikroskopu stomatologicznego odbywa się tutaj w sposób szybki, precyzyjny i dokładny. Dentysta może więc z powodzeniem wyleczyć kanałowo ząb jednokanałowy,  ząb dwukanałowy a nawet trzykanałowy. Dzięki znacznemu powiększaniu, jakie daje mikroskop, specjalista jest w stanie dostrzec również przyczynę niepowodzenia wcześniejszego leczenia kanałowego i zastosować zabieg re-endo, czyli ponownego leczenia kanałowego zęba jednokanałowego a także zęba dwukanałowego czy zęba trzykanałowego. Możliwości lekarza nie ograniczą się tylko do takich czynności, gdyż może on wykonać także zabieg usunięcia złamanego narzędzia kanałowego, znaleźć pęknięcia korzenia czy nowe kanały, które bez użycia mikroskopu nie byłyby widoczne.

Na luki w uzębieniu gabinet Anna Łokaj oferuje swoim pacjentom również jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań, jakim są implanty. Dzięki ich umocowaniu w tkankach szczęki lub żuchwy pacjent ma gwarancję cieszenia się, np. koroną pełnoceramiczną na implancie przez wiele długich lat. Jest to bardzo bezpieczna i naturalna metoda uzupełnienia brakujących zębów, gdyż są to implanty tytanowe przyjazne dla organizmu człowieka. Cały proces implantologiczny z przygotowaniem pola zabiegowego, wszczepienia implantu, jego odsłonięcia a następnie umieszczenia łącznika implantologicznego i wybranej pracy protetycznej – przebiega tutaj szybko i w ustalonym terminie.

Bardzo ważnym elementem uzupełniającym leczenie jest w placówce tej stomatologia estetyczna oraz profilaktyka. Ta ostatnia polega na zabiegach oczyszczających zęby z osadów za pomocą piaskarki czy kamienia poprzez wykorzystanie skalera ultradźwiękowego. Po takich zabiegach może być zastosowane wybielanie zębów z wykorzystaniem lampy wybielającej, której światło rozjaśnia uśmiech w godzinę. Z zabiegów estetycznych proponowane jest także tutaj poprawianie kształtu i koloru zębów przednich  oraz likwidowanie nieestetycznych szczelin między nimi za pomocą cienkich płatków – licówek porcelanowych.

Opinie

DentystaSzczecin.eu Anna ŁokajOcena: 4.9/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis

 • I

  Bardzo dobrze

  Niesamowicie profesjonalne podejście do pacjenta, zarówno w poczekalni jak i w gabinecie. Jeżeli chodzi o zabieg usunięcia zęba, wszystko odbyło się przy pełnym komforcie i bezproblemowo. Pomimo wcześniejszego strachu, teraz wiem że w razie potrzeby na pewno tu wrócę.

  IRENA OLEJNIK (2019-03-30)

 • H

  Bardzo dobrze

  Bardzo pomocny lekarz, dziękuje za pomoc w wyleczeniu zęba Pani Doktor.

  HB (2018-03-12)

 • M

  Bardzo dobrze

  Bardzo miła atmosfera panuję w tym miejscu. Pani Ania czyni cuda i to bezboleśnie za każdym razem gdy u niej jestem. Szczerze polecam.

  Marcin (2017-12-04)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Protetyka stomatologiczna
Korona porcelanowa na podbudowie metalowej 800 zł Raty od 140 zł Umów wizytę
Korona porcelanowa na podbudowie bez niklu 900 zł Raty od 157 zł Umów wizytę
Licówka kompozytowa 400 zł Umów wizytę
Licówka porcelanowa 1350 zł Raty od 236 zł Umów wizytę
Zwizualizowane projektowanie uśmiechu 300 zł Umów wizytę
Most kompozytowy na włóknie szklanym 1300 zł Raty od 227 zł Umów wizytę
Stomatologia
Implanty zębowe Biomet 3i 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Implanty stomatologiczne 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Implanty zębowe Dentsply Friadent 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Implanty zębowe SGS 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Implanty zębowe Cortex 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Implanty zębowe AB 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Implanty zębowe MIS C1 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Implanty zębowe MIS Narrow 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Implanty zębowe Straumann 4500 zł Raty od 111 zł Umów wizytę
Podniesienie zatoki szczękowej od 3000 zł do 4000 zł Raty od 74 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego pod mikroskopem 800 zł Raty od 140 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego pod mikroskopem 1000 zł Raty od 175 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego pod mikroskopem 1200 zł Raty od 210 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (tradycyjne) 500 zł Raty od 87 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba dwukanałowego (tradycyjne) 550 zł Raty od 96 zł Umów wizytę
Leczenie kanałowe zęba trzykanałowego (tradycyjne) 600 zł Raty od 105 zł Umów wizytę
Proteza szkieletowa 2000 zł Raty od 71 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba od 200 zł do 600 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba (chirurgiczne) od 200 zł do 600 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba trzonowego stałego od 200 zł do 600 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek dolnych od 150 zł do 700 zł Umów wizytę
Usuwanie zębów mądrości – ekstrakcja ósemek górnych od 150 zł do 700 zł Umów wizytę
Usunięcie zęba z dłutowaniem od 250 zł do 700 zł Umów wizytę
Wybielanie martwego zęba 400 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

DentystaSzczecin.eu Anna Łokaj

5 Lipca 43/2 Szczecin

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

08:00 - 20:00

Sobota

10:00 - 15:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lekarz Stomatolog Anna Łokaj

Lekarz Stomatolog Anna Łokaj

Stomatolog
Anna Łokaj jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Posiada długoletnie doświadczenie jako dentysta wykonujący swój zawód z pasją i zaangażowaniem. Doświadczenie ...

 czytaj więcej

Umów wizytę