Drogeria Urody
Ektropion - operacja odwinięcia powieki

Ektropion - operacja odwinięcia powieki Rzeszów (województwo Podkarpackie)

Ectropion - operacja odwinięcia powiek do zewnętrznej strony oka czytaj więcej

Średnia cena ektropion - operacja odwinięcia powieki (Rzeszów) to 1200 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Rzeszów z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Rzeszów i w pobliżu, zabieg ektropion - operacja odwinięcia powieki można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Ektropion - operacja odwinięcia powieki w mieście Rzeszów, w Podkarpackie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego w Rzeszowie, Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego w Nowym Sączu, Krakowskie Centrum Okulistyki Zooptica. W regionie jest 34 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Ektropion - operacja odwinięcia powieki zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Rzeszów.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Ektropion - operacja odwinięcia powieki w mieście Rzeszów,napisz do nas.