Estetica Nova Ewa Rybicka

Opaczewska 43 lok. 4 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Klinika Medycyny Estetycznej Estetica Nova jest warszawską specjalistyczną placówką medyczną zajmującą się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz modelowania sylwetki i dermatochirurgii za pomocą urządzeń medycznych i laserów.

W klinice najważniejsza jest harmonia pomiędzy ciałem a duchem pacjenta oraz jego zadowolenie z własnego wyglądu, dlatego proponowane usługi mają tutaj szerokie i kompleksowe zastosowanie oraz działają na różne obszary ciała. Połączenie zabiegów estetycznych z konsultacją u przyjmującego tu dietetyka pozwala na całościowe zadbanie o każdego pacjenta, nie tylko o jego wygląd, ale także zdrowie.

W klinice zabiegi przeprowadzane są przez lekarzy i kosmetologów, którzy do swojej pracy podchodzą z niezwykłą pasją oraz posiadają bogate umiejętności. Są wśród nich nie tylko dyplomowani kosmetolodzy, ale także lekarz medycyny estetycznej, okulista i dietetyk. Posiadają doświadczenie medyczne zdobyte zarówno w polskich placówkach, jak i za granicą, np. na Uniwersytecie Medycznym w Stanach Zjednoczonych. Przynależą także do polskich towarzystw lekarskich, np. Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Założycielka kliniki, lek. med. Ewa Rybicka, jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, posiadającym wieloletnie doświadczenie medyczne oraz stale podnosząca swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej – jej nowoczesnych metod i innowacyjnych technik zabiegowych. Wśród posiadanych przez nią certyfikatów z kursów, szkoleń oraz zjazdów medycznych można wymienić:

 • certyfikat zaświadczający ukończenie szkolenia pt. „Zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici  SilhouetteSoft”, w którym uczestniczyła w Warszawie w 2013 roku,
 • certyfikat uczestnictwa w kursie pt. „Wypełniacze. Usta – jaki wypełniacz, jaki kształt. Zaświadczenie uprawnia do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego”, który odbył się w Warszawie w 2010 roku,
 • zaświadczenie z udziału w XIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który miał miejsce w Warszawie w 2013 roku.

Dobre wyposażenie gabinetu w wiele urządzeń i sprzętów medycznych jest tutaj gwarancją szybkich a jednocześnie dokładnych zabiegów, które są małoinwazyjne i bezpiecznie dla każdego pacjenta. W klinice znajduje się m.in. urządzenie Ultraskin II wykorzystujące technologię HIFU, czyli wiązkę fal ultradźwiękowych do odmładzania i ujędrniania skóry, urządzenie Plexer wykorzystujące wiązkę plazmy w zabiegach nieablacyjnej chirurgii miękkiej oraz urządzenie Scarlet RF do przeprowadzania radiofrekwencji mikroigłowej, za pomocą której można pozbyć się rozstępów, nadpotliwości czy wykonać bezoperacyjny lifting twarzy. Ponadto gabinet wyposażony jest w aparat Pelleve wykorzystujący fale radiowe do odmładzania skóry, w diodowy laser MeDioStar Next Pro firmy Asclepion do depilacji laserowej, laser CO2 UltraFrax 800 do zabiegów dermatochirurgicznych i estetycznych oraz w aparat Fenix do karboksyterapii usuwający cellulit, blizny lub wiotką skórę za pomocą wydzielanego przez niego dwutlenku węgla. Pacjentki mogą poddać się również usuwaniu cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez aparat Endermologie (masaż podciśnieniowy) oraz aparat Cellactor firmy STORZ, emitujący fale akustyczne.

Z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu każdego pacjenta klinika przygotowała wiele udogodnień i ułatwień, dzięki którym czas spędzony w gabinecie oraz w czasie oczekiwania na zabiegi będzie kojarzył się niezwykle miło. Z tych udogodnień można wymienić:

 • Nowy budynek i dobrą lokalizację – klinika zlokalizowana jest w budynku usługowo-mieszkalnym, na parterze, w okolicy zabudowanej przez nowoczesne budownictwo mieszkaniowe, gdzie nie brakuje zieleni naokoło bloków a dojazd również nie jest skomplikowany.
 • Bezpłatny parking – tuż przy budynku, w którym mieści się gabinet, wzdłuż ulicy znajduje się parking na kilkanaście samochodów, na którym każdy pacjent kliniki może zostawić swoje auto.
 • Nowoczesną poczekalnię i gabinet – w poczekalni na pacjentów czekają wygodne stylowe fotele, ciekawe aranżacje ścian oraz zielone kwiaty doniczkowe – można więc tutaj poczekać na zabieg w miłym otoczeniu. Gabinet zaopatrzony jest w nowoczesny sprzęt, komfortowe fotele zabiegowe oraz stylowe meble.
 • Promocje – na pacjentów czekają w klinice zabiegi w zniżkowych cenach, codzienne godziny Happy Hour na wybrane zabiegi a także zabieg fotoodmładzania z 20% zniżką w każdą środę.
 • Pakiety zabiegowe – wykonując serię zabiegów w gabinecie można skorzystać z promocyjnej ceny obejmującej  np. jeden zabieg w pakiecie za darmo.
 • Kartę stałego klienta – oferowana dla stałych klientów Estetici, którzy korzystają regularnie z proponowanych przez nią zabiegów – uprawnia do rabatów nawet 15% na każdy zabieg dostępny w klinice.

Klinika Medycyny Estetycznej Estetica Nova mieści się w Warszawie przy ul. Opaczewskiej, jest to dzielnica Ochota umiejscowiona w niedużej odległości od centrum miasta. Dostać się tutaj można samochodem zjeżdżając z Alei Jerozolimskich w ul. Śmigłowca a następnie w ul. Drawską i na rondzie w ul. Szczęśliwą. Osoby poruszające po mieście autobusami powinny wysiąść na przystanku Al. Bohaterów Września 01 z autobusów nr 159 i 172, i przejść stąd do kliniki tylko 100 m. Pacjentom, którzy przybywają spoza miasta pociągiem najlepiej będzie wysiąść na stacji Warszawa Reduta Ordona i pokonać odległość niecałe półtora kilometra najkrótsza drogą. Z kliniki niedaleko jest do terenów zielonych stolicy, czyli do Parku Szczęśliwieckiego to zaledwie pól kilometra piechotą.

Certyfikaty

 01
01
 02
02
 03
03
 04
04
 05
05
 06
06
 07
07
 08
08
 09
09
 11
11
 12
12
 13
13
 14
14
 15
15
 16
16

Opinie

Estetica Nova Ewa RybickaOcena: 4.7/5 Opinie: 7, Ocen: 7

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • P

  Bardzo dobrze

  Wspaniały zespół i bardzo indywidualne podejście do Klienta. Zdecydowanie polecam, można uzyskać fachową pomoc i poradę. Robiłam zabiegi biodermogenesi, które naprawdę dają efekty. Zdecydowanie polecam!

  P. (2019-03-13)

 • Dobrze

  Wspaniały zespół kosmetologow i ekspertow z medycyny estetycznej, pani Ewa Rybicjlka która znajdzie rozwiązanie na każdy problem estetyczny . Jestem szalenie szczęśliwa że znalazłam tą klinikę

  (2019-02-23)

 • M

  Bardzo dobrze

  Pani dr Ewa to prawdziwa profesjonalistka pomogła mi skutecznie z problemem łysienia za co dziękuje z całego serca

  M (2018-11-08)

 • M

  Bardzo dobrze

  Bardzo dobra klinika i profesjonalny i miły personel. Miałam już 3 razy robiony zabieg laserem Icoone, czeka mnie jeszcze na pewno kilka razy, ale już widać poprawę (znika cellulit, skóra jest bardziej jędrna). Polecam tę klinikę i dr Ewę Rybicką :)

  Magdalena (2017-12-14)

 • U

  Bardzo dobrze

  Super gabinet. Personel doświadczony, bardzo pomocny. Najważniejsze jednak iż proponują skutecznie rozwiązania. W Estetica Nova pozbyłam się zmarszczek na czole.

  Ula (2015-08-10)

 • b

  Dobrze

  W tym gabinecie pozbyłam się zmarszczek mimicznych, które bardzo mi przeszkadzały od kilku lat. Profesjonalne podejście personelu oraz bardzo miła atmosfera. Polecam.

  beata (2015-07-19)

 • Z

  Dobrze

  Mają jeden z lepszych laserów do depilacji. Depilowałam u nich temu nogi i bikini. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Obsługa bardzo miła. Planuję inne zabiegi w Estetica Nova. Polecam

  Zadowolona Klientka (2015-07-25)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Leczenie zmian trądzikowych od 300 zł Umów wizytę
Skleroterapia piankowa - metoda leczenia żylaków
*cena do ustalana po konsultacji
od 1 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka powiek górnych - metoda nieinwazyjna Plazma Maglev 1200 zł Umów wizytę
Modelowanie i powiększanie policzków
*wypełniacze tkanek
od 1200 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa rąk (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 280 zł Panie, 350 zł Panowie
od 280 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa całe nogi (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 450 zł Panie, 600 zł Panowie
od 450 zł do 600 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 100 zł Panie, 200 zł Panowie
od 100 zł do 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 100 zł Panie, 200 zł Panowie
od 100 zł do 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 150 zł Panie, 200 zł Panowie
od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 150 zł Panie, 200 zł Panowie
od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków
*Mediostar Next Pro. 200 zł Panie, 250 zł Panowie
od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja)
*Mediostar Next Pro. 250 zł Panie, 350 zł Panowie
od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej
*Mediostar Next Pro. 200 zł Panie, 300 zł Panowie
od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 250 zł Panie, 400 zł Panowie
od 250 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków
*Mediostar Next Pro. 250 zł Panie, 350 zł Panowie
od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 150 zł Panie, 200 zł Panowie
od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 100 zł Panie, 200 zł Panowie
od 150 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 100 zł Panie, 200 zł Panowie
od 150 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 100 zł Panie, 200 zł Panowie
od 100 zł do 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa kolan (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 150 zł Panie, 150 zł Panowie
150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja)
*Mediostar Next Pro. 400 zł Panie, 450 zł Panowie
od 400 zł do 450 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz, szyja, dekolt 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP)
*500 zł/1 zabieg. 2000 zł/pakiet 6 zabiegów
od 500 zł do 2000 zł Umów wizytę
Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej od 600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 600 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja 750 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu
*MedioStar Next Pro. 15 min
400 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie okolic oczu 600 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi
*MedioStar Next Pro. 15 min
150 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy
*MedioStar Next Pro. 20 min
400 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 900 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 900 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym
*800zl - Regenyal Idea Lips 1 ml, 1000- zł - Filorga Lips 1 ml
od 800 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 950 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody 300 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brzucha 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing piersi od 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing pośladków od 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 1400 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi 2000 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 2000 zł Umów wizytę
Peeling kawitacyjny od 70 zł do 150 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - szyja + dekolt
*radiofrekwencja mikroigłowa
2500 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja mikroigłowa
*cena zależy od partii ciała oraz ilości zabiegów.
od 1300 zł do 7500 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - twarz
*7500 zł - pakiet 3 zabiegów na okolice twarzy. Radiofrekwencja mikroigłowa
od 2800 zł do 7400 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - okolice oczu 1300 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - szyja 1500 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - twarz + szyja 3300 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - twarz + szyja + dekolt
*radiofrekwencja mikroigłowa
3800 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - brzuch
*radiofrekwencja mikroigłowa
2200 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - ramiona
*radiofrekwencja mikroigłowa
2200 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - usuwanie rozstępów
*od 1000 zł za obszar wielkości dłoni (cena ustalana po konsultacji w zależności od wielkości obszaru)
od 1000 zł Umów wizytę
Lifting plazmowy PLEXR
*cena zależy od partii ciała. Do ustalenia podczas konsultacji
od 1200 zł Umów wizytę
Plasmage - zmarszczki palacza
*plexr
1200 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - leczenie nadpotliwości pach
*cena za zabieg. Potrzeba 2/3 zabiegów
1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing podbródka 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dłoni 1000 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - dłonie
*radiofrekwencja mikroigłowa
1300 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing blizn
*laser frakcyjny CO2 - UltraFrax 800
od 300 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing przebarwień 1000 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - podbródek 450 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - brzuch od 900 zł do 1200 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - uda od 900 zł do 1200 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - kolana od 400 zł do 800 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx
*cena zależy od obszaru ciała
od 450 zł do 1200 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej
*cena zależy od obszaru ciała
od 450 zł do 1200 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - zabieg DR. CYJ HAIR FILLER
*cena zależy od ilości zabiegów od 1 do 4
od 800 zł do 2800 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami
*cena dot. 1 zabiegu
od 900 zł Umów wizytę
Usuwanie rumienia
*laseroterapia
400 zł Umów wizytę
Usuwanie zmian skórnych od 350 zł do 750 zł Umów wizytę
Usuwanie włókniaków
*350 zł 5 szt., 500 zł 10 szt., 750 zł 15 szt.
od 350 zł do 750 zł Umów wizytę
ICOONE - modelowanie sylwetki
*cena zależy od ilości zabiegów i ilości fokusów
od 250 zł do 4200 zł Umów wizytę
Usuwanie cellulitu - fala uderzeniowa - uda
*cena zależy od ilości zabiegów 1 zabieg, 6 zabiegów lub 10 zabiegów
od 400 zł do 3200 zł Umów wizytę
Usuwanie cellulitu - fala uderzeniowa - brzuch
*cena zależy od ilości zabiegów 1 zabieg, 6 zabiegów lub 10 zabiegów
od 350 zł do 2600 zł Umów wizytę
Usuwanie cellulitu - fala uderzeniowa - ramiona
*cena zależy od ilości zabiegów 1 zabieg, 6 zabiegów lub 10 zabiegów
od 250 zł do 1500 zł Umów wizytę
Usuwanie cellulitu - fala uderzeniowa - nogi, pośladki
*cena zależy od ilości zabiegów 1 zabieg, 6 zabiegów lub 10 zabiegów
od 600 zł do 5000 zł Umów wizytę
Usuwanie cellulitu - fala uderzeniowa - uda, pośladki
*cena zależy od ilości zabiegów 1 zabieg, 6 zabiegów lub 10 zabiegów
od 450 zł do 3300 zł Umów wizytę
Kriolipoliza ZLipo - redukcja tłuszczu - ramiona
*cena zależy od ilości przyłożeń
od 1000 zł Umów wizytę
Kriolipoliza ZLipo - redukcja tłuszczu - okolice kolan
*cena zależy od ilości przyłożeń
od 1000 zł Umów wizytę
Kriolipoliza ZLipo - redukcja tłuszczu - piersi męskie
*cena zależy od ilości przyłożeń
od 1000 zł Umów wizytę
Kriolipoliza ZLipo - redukcja tłuszczu - plecy
*cena zależy od ilości przyłożeń
od 1200 zł Umów wizytę
Kriolipoliza ZLipo - redukcja tłuszczu - łydki
*cena zależy od ilości przyłożeń
od 1000 zł Umów wizytę
Kriolipoliza ZLipo - redukcja tłuszczu - brzuch
*cena zależy od ilości przyłożeń
od 1200 zł Umów wizytę
Kriolipoliza ZLipo - redukcja tłuszczu - uda
*cena zależy od ilości przyłożeń
1200 zł Umów wizytę
Kriolipoliza zabieg wyszczuplający
*cena zależy od obszaru i ilości przyłożeń
od 1000 zł Umów wizytę
Bandaże Arosha - zabiegi antycellulitowe
*cena zależy od ilości zabiegów. 1 zabieg 380 zł, 2500 zł 8 zabiegów
od 380 zł do 2500 zł Umów wizytę
Karboksyterapia
*1 obszar/1 zabieg 200 zł. 1 obszar/10 zabiegów 1500 zł
od 200 zł do 1500 zł Umów wizytę
CGF - regeneracja komórkami macierzystymi z czynnikami wzrostu
*cena zależy od ilości partii ciała i ilości zabiegów (twarz, szyja, dekolt)
od 1100 zł do 4800 zł Umów wizytę
Nieinwazyjny lifting metodą HIFU
*Całkowita cena jest uzależniona od ilości impulsów potrzebnych do zabiegu
od 600 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe skoncentrowane Prolo 30 - twarz 1800 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe skoncentrowane Prolo 30 - twarz i szyja 2100 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe skoncentrowane Prolo 30 - twarz, szyja, dekolt 2300 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - osocze bogatopłytkowe skoncentrowane Prolo 30 1500 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 750 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - osocze bogatopłytkowe
*500 zł - 1 zabieg
od 500 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym od 750 zł Umów wizytę
Biodermogeneza - usuwanie rozstępów
*podane ceny za jeden obszar. 1 zabieg 450 zł, 6 zabiegów 2400 zł, 10 zabiegów 3600 zł
od 450 zł do 3600 zł Umów wizytę
Peeling chemiczny - Mediderma od 250 zł do 550 zł Umów wizytę
Radiofrekwencja - blizny potrądzikowe
*1400 zł policzki. 1600 zł policzki + czoło. Potrzeba 2/3 zabiegów
od 1400 zł do 1600 zł Umów wizytę
Intraceuticals - infuzja odmładzająca
*1 zabieg 500 zł, 3 zabiegi 1800 zł, 6 zabiegów 3300 zł
od 500 zł do 3300 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - twarz od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - dekolt od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - plecy od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Nici liftingujące
*cena zależy od rodzaju i ilości nici
od 1500 zł Umów wizytę
Nici Aptos (odmładzanie, modelowanie)
*cena zależy od rodzaju i ilości nici
od 1500 zł do 3570 zł Umów wizytę
Nici liftingujace Spring Thread
*cena dot. 2 szt. nici Nici Light Lift Thread
2500 zł Umów wizytę
PLEXR nieoperacyjny lifting powiek
*cena dot. powiek górnych lub dolnych.
1200 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust
*800zl - Regenyal Idea Lips 1 ml, 1000- zł - Filorga Lips 1 ml
od 800 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - szyja
*mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu
1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dekolt
*mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu
1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz od 900 zł do 1000 zł Umów wizytę
Mezoterapia od 400 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 300 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem
*cena zależy od ilości okolic 1-3
od 500 zł do 1200 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem
*cena zależy od ilości okolic 1-3
od 500 zł do 1200 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 500 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem
*cena zależy od ilości okolic 1-3
od 500 zł do 1200 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem
*cena zależy od ilości okolic 1-3
od 500 zł do 1200 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 500 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek
*MedioStar Next Pro
150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko
*MedioStar Next Pro
150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach od 300 zł do 450 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia
*1 zabieg. Regenera Activa - leczenie łysienia androgenowego
od 6000 zł Umów wizytę
Regenera Activa - leczenie łysienia przeszczepem komórek macierzystych
*1 zabieg
od 6000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Estetica Nova Ewa Rybicka

Opaczewska 43 lok. 4 Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 20:00

Wtorek

11:00 - 20:00

Środa

11:00 - 20:00

Czwartek

11:00 - 20:00

Piątek

11:00 - 20:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr Joanna Goetz

dr Joanna Goetz

Okulista

Dr Joanna Goetz ukończyła Akademię Medyczna w Łodzi. Jest doświadczonym okulistą. W zakresie technik zabiegowych krztałciła się i zdowbywała doświadczenie na Uniwersytecie M...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Jadwiga Przybyłowska

mgr Jadwiga Przybyłowska

Dietetyk

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka na SGGW
w Warszawie, członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Przez kilkanaście lat zdobywała doświadczenie zawodowe ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Ewa Rybicka

dr Ewa Rybicka

Lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, lekarzem z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Moje zainteresowanie medycyną estetyczną sięga 2004 r...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Sylwia Rygielska

mgr Sylwia Rygielska

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o specjalizacji: kosmetologia estetyczna.

Umów wizytę