Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) Warszawa (województwo Mazowieckie)

Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) to zabieg dla pacjentów z różnymi typami łysienia. Iniekcje osocza bogatopłytkowego mogą poprawić stan owłosienia skóry głowy zarówno w przypadku łysienia androgenowego, jak i plackowatego czy bliźniejowającego. czytaj więcej

Średnia cena mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (prp) (Warszawa) to 1075 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:

Zobacz ofertę w pozostałych miastach lub wyślij formularz

Umów wizytę


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (prp) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 8 klinikach, m.in. Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki, Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla "Łowicka", Klinika Krajewski. W regionie jest 28 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) w mieście Warszawa,napisz do nas.