Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) jest wymagającym zabiegiem, jednak wykonując go w sprawdzonej klinice masz pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Więcej informacji o zabiegu, jego charakterystyce, korzyściach oraz przeciwwskazaniach znajdziesz tutaj: Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP).

Poczytaj o zabiegu

Warszawa - rekomendowane kliniki

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (prp) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 7 klinikach, m.in. Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki, Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla "Łowicka", Klinika Krajewski. W regionie jest 25 klinik.

W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) w mieście Warszawa, napisz do nas.

Ceny mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (prp) w mieście Warszawa

Średnia cena mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (prp) w Twoim mieście Warszawa to 1064 zł.

Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę

Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP)


raty od 62zł

Zapytaj o szczegóły

Porozmawiaj
o zabiegu

Nikola
Odpowiedzi (3)

Jak często trzeba powtarzać zabieg?

Znacznie wypadają mi włosy i chciałam poddać się zabiegowi z użyciem PRP, czy często musze powtarzać zabieg, żeby efekty były trwałe?


Justyna
Odpowiedzi (3)

Rzadkie włosy.

Od dziecka mam bardzo rzadkie włosy, próbowałam już różnych metod – płukanek, witamin, specjalistycznych preparatów i domowych sposobów – nic nie pomagało. Czy w tym zabiegu może być moja szansa na grubsze włosy?


czytaj więcej


Zadaj pytanie

Pytanie

Dodatkowy opis (szczegóły pytania)

Adres email (nie będzie widoczny dla innych)

Podpis