Zobacz ofertę w pozostałych miastach lub wyślij formularz

Umów wizytę

Średnia cena mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (prp) (Warszawa) to 1157 zł

Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (prp) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 7 klinikach, m.in. Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Medi-Derm , ParkEstetica, Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki. W regionie jest 27 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) w mieście Warszawa,napisz do nas.