Drogeria Urody
Ginekomastia gruczołowa

Ginekomastia gruczołowa Białystok (województwo Podlaskie)

Ginekomastią potocznie określa się zabieg usunięcia tkanki tłuszczowej lub gruczołowej (lub obu). Jednak ginekomastia jest to przede wszystkim nazwa choroby. Ginekomastia, to nadmierny rozrost tkanki gruczołowej sutka u mężczyzny. Choroba może wystąpić w dowolnym okresie życia mężczyzny i dotyczyć jednego lub obu sutków. Ginekomastia może być gruczołowa, tłuszczowa lub mieszana. czytaj więcej

Średnia cena ginekomastia gruczołowa (Białystok) to 7380 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Białystok z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Białystok i w pobliżu, zabieg ginekomastia gruczołowa można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Ginekomastia gruczołowa w mieście Białystok, w Podlaskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Humana Medica Omeda, Klinika Medifem: Klinika ginekologii i chirurgii plastycznej, Medical Hair & Esthetic. W regionie jest 70 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Ginekomastia gruczołowa zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Białystok.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Ginekomastia gruczołowa w mieście Białystok,napisz do nas.