Medical Hair & Esthetic

Medical Hair & Esthetic

ul.Arabska 5
03-977 Warszawa
     3 opinie o klinice

Medical Hair & Esthetic to nowoczesna klinika chirurgii plastycznej, która powstała w 1995 roku w Warszawie jako wspólne przedsięwzięcie polskie i niemieckie. Placówka posiada także oddziały w Lublinie oraz w Berlinie. Każdy z nich – oddział warszawski, lubelski i berliński, specjalizuje się w przeszczepie włosów za pomocą dwóch technik – Strip i Fue – a także w estetycznej poprawie wyglądu ciała z zakresu chirurgii plastycznej.

Historia kliniki wiąże się z  doświadczeniami z zakresu transplantacji włosów niemieckiej placówki Medical Hair GmbH ze Struttgartu, od której to przejęła metody przeszczepowe i w której szkolili się lekarze  wykonujący przeszczepy w placówce. Od początku istnienia Medical & Hair Esthetic - od 1995 roku – jako pierwsza w Polsce zaczęła stosować przeszczepy pojedynczych mieszków włosowych (mikrograftów). Była także pionierem w kraju z zakresu transplantacji włosów metodą FUE (pierwszy zabieg w 2006 roku) oraz wykorzystaniem mechanicznego urządzenia do pobierania włosów metodą FUE (od 2010 roku).

W klinikach panuje przyjazna atmosfera - zarówno profesjonalny personel, stylowe wnętrza jak i wysoka jakość i różnorodność zabiegów mają tutaj służyć pacjentowi, jego zadowoleniu i komfortowi. Każdy pacjent traktowany jest tutaj mocno indywidualnie a szeroka oferta operacji i zabiegów pozwala na dobranie odpowiedniej techniki, przez co uzyskane efekty będą w pełni zadowalające.

Do jednych z najważniejszych zabiegów w klinice należy transplantacja włosów. Specjalizuje się w niej każdy z trzech oddziałów a stosowane metody są nowoczesne, bezpieczne oraz  efektywne. Oferta ta skierowana jest zarówno do mężczyzn jak i do kobiet i pomaga wyleczyć nie tylko łysienie na głowie, ale także ubytki włosów na twarzy (brwi, zarost). Można się więc poddać przeszczepowi włosów metodą FUEprzeszczepowi metodą FUT oraz metodą BHT. W tej pierwszej technice lekarz pobiera od pacjenta pojedyncze mieszki włosowe za pomocą punkcyjnych igieł a następnie umieszcza je w małych otworkach w miejscu łysienia. W drugiej metodzie pobierany jest pasek skóry z odpowiednią ilością włosów, najczęściej z okolicy potylicznej i w całości wszczepiany jest w miejscu pozbawionym włosów. W technice BHT natomiast pojedyncze unity pobierane są z innych okolic niż głowa, np. z klatki piersiowej czy pach, a sama technika wygląda tak samo jak przy przeszczepie metodą FUE. Istotną zaletą techniki FUE jest możliwość jednorazowej dużej ilości przeszczepienia włosów – nawet do 9 tysięcy sztuk podczas jednej sesji zabiegowej.

Warszawski oddział kliniki specjalizuje się ponadto w operacjach powiększania piersi, w czasie których wykorzystuje się tutaj implanty okrągłe lub implanty anatomiczne a także powiększanie za pomocą kwasu hialuronowego czy poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej do piersi lub komórek macierzystych pacjentki. Lekarze mogą tutaj także wykonać zabieg wymiany implantów piersiowych. Polecane są także zabiegi redukcji piersi lub podniesienia opadającego biustu. Metody i rodzaje takich operacji plastycznych dobierane są w zależności od efektów jakie chce osiągnąć pacjentka oraz od rodzajów problemów z biustem z jakimi przychodzi ona do kliniki.

Operacjom plastycznym poddawana jest także w klinice tej twarz oraz jej poszczególne obszary. Pacjenci niezadowoleni z wyglądu swoich uszu mogą wybrać się na ich korekcję do placówki w Lublinie, gdzie przeprowadzona zostanie korekcja odstających uszurekonstrukcja rozerwanego płatka ucha lub zmniejszenie zbyt dużych płatków uszu. Operacje takie przeprowadzane są zarówno u dzieci, jak i u dorosłych pacjentów. Natomiast w warszawskim oddziale można poddać się operacjom z zakresu plastyki nosa w przypadku jego skrzywienia, spłaszczenia lub nieodpowiedniej wielkości czy zaburzonej symetrii, tj. plastyce korekcyjne czubka nosa lub totalnej plastyce nosa z osteotomią. Również pacjenci ze skrzywioną przegrodą nosową zostaną poddani zabiegowi septoplastyki. Jeden i drugi oddział wykonuje także zabiegi korekcyjne na powiekach z zakresu: plastyki powiek górnychplastyki powiek dolnych, jednoczasowej operacji powiek górnych i dolnych a także plastyki tej części twarzy z usunięciem przepuklin tłuszczowych.

Z zakresu estetycznego wyglądu nóg, ale także ze względów zdrowotnych można poddać się operacjom leczącym żylaki kończyn dolnych w klinice w Lublinie i w Warszawie. Wśród tych zabiegów można wymienić: obliterację żylaków kończyn dolnychobliterację żył śródskórnych kończyn oraz operację usunięcia żylaków kończyn dolnych metodą klasyczną. Stosowana jest również operacja miniflebektomii chirurgicznej żylaków. Ponadto wykonywana jest tutaj metoda leczenia żylaków z użyciem pary wodnej, czyli VenoSteam pod kontrolą USG – zamknięcie żylaków poprzez niewielką ilość pary wodnej. Z metod ambulatoryjnych przeprowadzana jest skleroterapia oraz skleroterapia piankowa do zamykania średniej wielkości żylaków pod kontrolą USG.

Klinika oferuje także drobne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej (np. radykalne wycięcie zmian skórnych), zabiegi liposukcji modelujące ciało (np. liposukcja brzucha), inne zabiegi z chirurgii plastycznej (np. plastyka brzucha), zabiegi z zakresu chirurgii na męskich (np. obrzezanie całkowite) i żeńskich narządach płciowych (np. plastyka warg sromowych) oraz usługi z medycyny estetycznej (np. wypełnienie bruzd nosowo-wargowych za pomocą kwasu hialuronowego).

Personel kliniki to m.in. specjaliści w zakresie przeszczepu włosów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w niemieckiej sieci klinik Medial Hair. Są to także specjaliści w chirurgii ogólnej, co znacznie podnosi komfort oraz fachowość takich zabiegów. Do zespołu lekarskiego należą również specjaliści z chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, dermatologii oraz lekarze medycyny estetycznej. Zespół jest wspierany przez anestezjologa oraz specjalistę radioterapii onkologicznej. Posiadają oni nie tylko bogate doświadczenie w swoich dziedzinach medycyny poparte licznymi certyfikatami ze szkoleń i konferencji naukowych, przynależnością do organizacji i stowarzyszeń lekarskich polskich i zagranicznych, ale także cechuje ich ogromne zaangażowanie w pracę oraz pasja z jaką ją wykują oraz niezwykłe umiejętności jakie posiadają. W gronie lekarzy znajdują się doktorzy nauk medycznych, doktor habilitowany oraz profesor. Lek. med. Grażyna Nasińska-Jurek, kierująca w klinice oddziałem chirurgii plastycznej, należy do prestiżowej Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS).

Klinika Medical Hair & Esthetic może poszczycić się tym, że jako pierwsza taka placówka w Polsce przeprowadzała zabiegi transplantacji włosów za pomocą nowoczesnych metod. W 1995 roku rozpoczęła przeszczepianie pojedynczych mieszków włosowych, natomiast od 2006 roku zaczęła stosować metodę FUE. Istotnym osiągnieciem jest również ogromna liczba zabiegów przeszczepu włosów – od początku istnienia do 2016 roku jest to ponad 10 tysięcy takich operacji.

Oddziały kliniki wyposażone są w markowy sprzęt i aparaty najnowszej generacji, które działające w nowoczesnych technologiach pozwalają na szybkość, precyzyjność oraz niezwykłą efektywność każdego zabiegu. Do tych sprzętów można zaliczyć:

 • Aparat anestezjologiczny Fabius Tiro – urządzenie niemieckiej marki Drager do przeprowadzania znieczulenia wyposażone w nowoczesny system kontroli przebiegu operacji Infinity. Działa w innowacyjnej technologii wentylacji i dostawy gazów medycznych a także umożliwia pełne monitorowanie czynności życiowych pacjenta.
 • Urządzenie FUE Extractor – to nowoczesne urządzenie do wykonywania przeszczepów włosów metodą FUE. Zaletą tego aparatu jest jego szybkość a także możliwość programowania ruchów końcówki, które są podobne do ruchów ręki wykonywanych podczas przeprowadzania tego zabiegu ręcznie przez lekarza (rotacja w obie strony w czasie pobierania mieszków).
 • Trepan dermatologiczny – niewielki aparat do pobierania mieszków włosowych, który w Medical Hair & Estethic wykorzystywany jest od 2006 roku.
 • Urządzenie Safe Scribe – to aparat amerykańskiej produkcji do dwustopniowej metody pobierania mieszków włosowych, który w klinice wykorzystywany jest od 2008 roku.
 • Urządzenie Veno Steam – to sprzęt francuskiej firmy Cerma służący do leczenia żylaków kończyn dolnych. Urządzenie wykorzystuje ciśnienie pary wodnej, która nieinwazyjnie wprowadzona do chorej żyły za pomocą cienkiego przewodu powoduje jej zamknięcie. Zabieg przy wykorzystaniu tego urządzenia jest szybki i efektowny a także nie pozostawia blizn, jak w przypadku innych metod.
 • Aparat Veinlite – jest oświetlaczem naczyniowym wykorzystywanym w trakcie ostrzykiwania żylaków kończyn dolnych. Jego światło pozwala na podejrzenie drobnych naczyń umiejscowionych do głębokości 1 centymetra.
 • Aparat USG – to nowoczesny ultrasonograf z funkcją Dopplera, wykorzystywany w badaniach narządów wewnętrznych oraz stawów. Dzięki funkcji Dopplera możliwe jest również zbadanie za pomocą tego aparatu naczyń krwionośnych organizmu oraz  ich przepływu.
 • Urządzenie IPL – to aparat służący do zabiegów estetycznych, np. fotoodmładzania skóry za pomocą światła o odpowiedniej długości fali wysyłanych w technologii IPL. Jego praca pobudza skórę do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu skóra zostanie wygładzona, zmiany naczyniowe usunięte a przebarwienia i plamy posłoneczne zlikwidowane.
 • Dermapen – jest niewielkim urządzeniem do zabiegów mezoterapii, czyli mikrourazów w skórze, które powodują produkcję nowego kolagenu i ujędrnienia i zagęszczenia skóry. Aparat ten działa poprzez ruchy pulsacyjne cieniutkich igiełek, które wprowadzają odpowiednie substancje pod skórę.

Dla swoich pacjentów każdy oddział kliniki Medical Hair & Esthetic przygotował wiele udogodnień i ułatwień, aby każdy mógł czuć się tutaj komfortowo, łatwo mógł dojechać a także zostać obsłużony na najwyższym europejskim i światowym poziomie. Do głównych udogodnień należy:

 • Dogodna lokalizacja – każdy z oddziałów mieści się niedaleko centrum miasta, dzięki czemu jest do nich bardzo łatwy dojazd dowolnym środkiem komunikacji.
 • Budynki klinik – budynki wszystkich oddziałów są nowoczesne, spełniają wszelkie standardy i wymogi, są dostosowane do osób niepełnosprawnych oraz zachęcają już na początku szerokimi wejściami.
 • Poczekalnie – urządzone przytulnie i z gustem, w miłej dla oka kolorystyce, z wygodnymi kanapami oraz zawsze pomocnym uśmiechniętym personelem. W czasie oczekiwania na zabiegi można tutaj pooglądać telewizję lub skorzystać z bezpłatnego internetu.
 • Nowoczesne gabinety – zaaranżowane w światowych standardach, spełniające wszelkie normy wygody i bezpieczeństwa. Wyposażone w wygodne fotele do zabiegów z możliwością oglądania telewizji w trakcie zabiegu.
 • Nowoczesne sale operacyjne – w pełni klimatyzowane i wyposażone w światowej klasy sprzęt medyczny oraz specjalistyczny system wentylacji nawiewno-wywiewnej pozwalają na sprawne, bezpieczne oraz na wysokim poziomie operacje plastyczne.
 • Pokoje pobytowe – dla pacjentów po operacjach, z pełną opieką medyczną i wszelkimi wygodami: jedno- lub dwuosobowe pokoje z własnymi łazienkami, dostępem do Internetu i telewizji.
 • Promocje na usługi – klinika oferuje dla swoich klientów ceny promocyjne na wybrane zabiegi i operacje plastyczne.
 • Płatność ratalna – w klinice istnieje możliwość ratalnej spłaty za wszystkie operacje plastyczne i zabiegi. Raty dostosowywane są indywidualnie do każdego klienta a dodatkową promocją jest nieoprocentowany kredyt do 12 rat. Taki kredyt załatwiany jest na życzenie pacjenta przez klinikę.
 • Obsługa w zagranicznym języku  - placówki Medical & Hair Esthetic oprócz języka polskiego obsługują także pacjentów posługujących się językiem angielskim i niemieckim, co znaczenie ułatwia dostępność usług kliniki dla klientów zagranicznych.
 • Konsultacje dla pacjentów przed przeszczepem włosów – jest to bezpłatna forma spotkań organizowana w kilku miastach w Polsce, na których spotykają się pacjenci przed przeszczepem z osobami, które są już po zabiegu. Takie spotkania były już organizowane w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu i miały na celu rozwianie wszelkich wątpliwości jakie mogą mieć osoby, które na operację taką czekają, a także mogą obejrzeć efekty transplantacji.
 • Konsultacje telefoniczne i internetowe – istnieje możliwość bezpłatnych konsultacji z lekarzami placówki bez wychodzenia pacjenta z domu, są to konsultacje przez telefon oraz internet, które znacznie zaoszczędzają czas pacjentów i pozwalają na zorientowanie się w zakresie swojego leczenia bez konieczności przyjeżdżania do klinki.
 • Pełna opieka nad pacjentami – pacjenci przybywający do danego oddziału kliniki spoza miasta mogą być na własne życzenie otoczeni przez jej personel pełną opieką, która obejmuje transport z lotniska lub dworca oraz organizację zakwaterowania i pobytu.

Oddział warszawski kliniki umiejscowiony jest niedaleko centrum Warszawy na ul. Arabskiej, dzięki czemu łatwo tutaj dojechać własnym samochodem a także komunikacją miejską. Poza tym dzielnica w jakiej się znajduje – Saska Kępa – zapewnia spokój i oferuje miłe spędzenie czasu. Jest to okolica bloków mieszkalnych otoczonych zielenią. Klinika zajmuje parter bloku mieszkalnego i tuż przy budynku znajduje się parking, gdzie każdy pacjent może zostawić swój samochód. Placówka mieści się blisko jednej z głównych dróg Warszawy, dlatego łatwo tutaj dostać się nie tylko samochodem, ale także komunikacją miejską, np. autobusem linii 146 zatrzymującym się na przystanku Ośrodek AZS 02. Z kliniki blisko jest nad brzeg Wisły oraz do Parku Nad Balatonem (3 kilometry samochodem lub 16 minut autobusem). Pacjenci, którzy przyjeżdżają do Warszawy pociągiem powinni wysiąść na dworcu Warszawa Centralna, skąd do kliniki jest do pokonania 6,5 kilometra samochodem lub autobusem jeżdżącym do 20 minut (linii 117).Cennik

Plasmage - zmarszczki palacza

od 900 zł

Plasmage - plastyka powiek (blefaroplastyka)

od 1000 zł

Liposukcja wzgórka łonowego

od 3000 zł

Chirurgia męskich narządów płciowych

Wydłużenie wędzidełka napletka

od 1000 zł

Podcięcie wędzidełka prącia

od 1000 zł

Operacja stulejki

od 2000 zł

Chirurgia ogólna

Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy

od 100 zł do 1000 zł

Wycięcie znamienia skórnego - twarz

od 100 zł do 1000 zł

Wycięcie znamienia skórnego - inne

od 100 zł do 1000 zł

Usunięcie kaszaka

od 500 zł

Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia do 4,0 cm

od 500 zł do 1500 zł

Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia powyżej 4,0 cm

od 500 zł do 1500 zł

Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm

od 500 zł do 1500 zł

Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm

od 500 zł do 1500 zł

Wycięcie zmiany skórnej na twarzy (bez działań naprawczych i rekonstrukcyjnych)

od 500 zł do 1500 zł

Wycięcie znamienia barwnikowego dużego

od 100 zł do 1000 zł

Wycięcie znamienia barwnikowego małego

od 100 zł do 1000 zł

Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych

od 1000 zł do 2000 zł

Laserowe usuwanie blizn

od 150 zł do 300 zł

USG narządów rodnych

od 150 zł

Obliteracja żylaków kończyn dolnych

od 400 zł

Obliteracja żył śródskórnych kończyn

od 400 zł

Leczenie żylaków parą wodną

od 4000 zł do 6000 zł

Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych

od 400 zł

Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych

od 4500 zł do 7000 zł

Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z safenektomią (stripping)

od 3500 zł

Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z parvektomią (stripping)

od 3500 zł

Chirurgia plastyczna

Ginekomastia gruczołowa

od 8000 zł do 17000 zł

Ginekomastia tłuszczowa

od 8000 zł do 17000 zł

Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa

od 9000 zł do 12000 zł

Korekcja grzbietu nosa

od 10000 zł do 13000 zł

Plastyka korekcyjna czubka nosa

od 6000 zł do 8000 zł

Totalna plastyka nosa z osteotomią

od 9000 zł do 12000 zł

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

od 4000 zł do 5000 zł

Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna

od 6000 zł do 8000 zł

Plastyka powiek dolnych i górnych

od 8000 zł do 10000 zł

Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych

od 3000 zł do 5000 zł

Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych

od 4000 zł do 6000 zł

Plastyka powiek dolnych i górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych

od 8000 zł do 9000 zł

Korekcja odstających uszu

od 4000 zł do 6000 zł

Lifting operacyjny twarzy

od 12000 zł do 16000 zł

Lifting operacyjny szyi

od 11000 zł do 16000 zł

Lifting operacyjny twarzy i szyi

od 16000 zł do 22000 zł

Lifting operacyjny czoła

od 6000 zł do 7000 zł

Nici Silhouette Lift - lifting twarzy

od 9000 zł

Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 2000 zł do 6000 zł

Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki

Plastyka ramion (lifting chirurgiczny)

od 6000 zł do 8000 zł

Plastyka ud (lifting chirurgiczny)

od 7000 zł do 10000 zł

Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

od 13000 zł do 17000 zł

Chirurgia plastyczna piersi

Mastopeksja – zabieg podniesienia piersi – lifting biustu

od 15700 zł do 17900 zł

Powiększanie piersi

od 13700 zł do 15900 zł

Powiększanie piersi implantem okrągłym

od 13700 zł do 15900 zł

Powiększanie piersi implantem anatomicznym

od 13700 zł do 15900 zł

Wymiana implantów piersiowych

od 12700 zł do 15100 zł

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka)

od 13000 zł do 17000 zł

Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja

Liposukcja podbródka

od 5000 zł

Klasyczna liposukcja brzucha

od 12000 zł do 15000 zł

Liposukcja ramion

od 4000 zł

Liposukcja pleców

od 5000 zł do 7000 zł

Liposukcja brzucha

od 12000 zł do 15000 zł

Liposukcja okolic biodrowych

od 4000 zł do 5000 zł

Liposukcja kolan

od 6000 zł

Liposukcja łydek

od 4000 zł do 5000 zł

Ginekologia plastyczna, estetyczna

Vaginal narrower - odmłodzenie okolic krocza

od 2500 zł

Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G)

od 2000 zł

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

od 2000 zł

Laserowa rewitalizacja pochwy

od 2000 zł

Laserowa plastyka przedsionka pochwy

od 2000 zł

Labioplastyka laserowa z plastyką krocza

od 5000 zł do 6000 zł

Labioplastyka laserowa z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka)

od 5000 zł do 6000 zł

Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych

od 5000 zł do 6000 zł

Kosmetologia

Leczenie bruksizm

od 800 zł

Zamykanie naczynek - skrzydełka nosa / cały nos

od 400 zł

Zamykanie naczynek na twarzy

od 400 zł

Zamykanie naczynek na policzkach

od 400 zł

Zamykanie naczynek na brodzie

od 400 zł

Zamykanie naczynek na czole

od 400 zł

Zamykanie naczynek na szyi

od 400 zł

Zamykanie naczynek na dekolcie

od 400 zł

Laryngologia

Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej)

od 4000 zł

Medycyna estetyczna

Dermapen

od 800 zł

Dermapen - twarz

od 800 zł

Dermapen - twarz i szyja

od 800 zł

Dermapen - dłonie

od 800 zł

Dermapen - skóra głowy

od 800 zł

Dermapen - biust

od 800 zł

Dermapen - blizny/rozstępy

od 800 zł

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe)

od 1000 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 900 zł do 1800 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 900 zł do 1800 zł

Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster)

od 1000 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka)

od 1000 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)

od 1000 zł

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

od 1000 zł do 2000 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Laserowy resurfacing twarzy

od 2000 zł

Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem

od 1500 zł

Leczenie nadpotliwości pach botoksem

od 1500 zł

Leczenie nadpotliwości stóp botoksem

od 2000 zł

Leczenie nadpotliwości czoła botoksem

od 1500 zł

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

od 1000 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk

od 750 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja

od 750 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt

od 750 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu

od 750 zł

Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting)

od 750 zł

Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx

od 400 zł

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 500 zł

Podniesienie brwi botoksem

od 500 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 500 zł

Podniesienie kącików ust botoksem

od 500 zł

Usuwanie zmarszczek botoksem na brodzie

od 500 zł do 860 zł

Szyja - usuwanie zmarszczek botoxem

od 500 zł do 860 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 500 zł do 860 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 500 zł do 860 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 1
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 2
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 3
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 4
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 5
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 6
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 7
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 8
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 9
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 10
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 11
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 12
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 13
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 14
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 15
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 16
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 17
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 18
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 19
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 20
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 21
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 22
Medical Hair & Esthetic - Zdjęcie nr 23

Personel

 Ewa Aniszewska
Ewa Aniszewska

pielęgniarka instrumentariuszka
Ewa Aniszewska to pielęgniarka instrumentariuszka z bogatym doświadczeniem. Z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki podczas pracy w klinice Medical ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Sylwia Cieszyńska
Sylwia Cieszyńska

pielęgniarka anestezjologiczna
Sylwia Cieszyńska to pielęgniarka anestezjologiczna pracująca w klinice Medical Hair & Estetic. Asystuje lekarzom podczas zabiegów i operacji wymagających znie...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Katarzyna Hukalak
Katarzyna Hukalak

instrumentariuszka
Katarzyna Hukalak jest instrumentariuszką pracującą w klinice Medical Hair & Estetic, gdzie przygotowuje sale zabiegowe i dba o ich wyposażenie sprzętowe, sterylizację ora...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Zuzanna Kaszycka
Lek. med. Zuzanna Kaszycka

Chirurgia Ogólna
Lek. med. Zuzanna Kaszycka to specjalistka chirurgii ogólnej, z której tytuł specjalizacyjny uzyskała w 2012 roku po zdanym pozytywnie egzaminie przed państwową komisją egzami...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Bożena Lanckorońska
Lek. med. Bożena Lanckorońska

Anestezjolog
Lek. med. Bożena Lanckorońska studia medyczne ukończyła w 1989 roku, otrzymując dyplom lekarski i uprawnienia do wykonywania zawodu. Jej dalsze zainteresowania medyczne poszły w ki...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński
Prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
chirurg onkologiczny
Prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński to absolwent studiów medycznych, które ukończył w 1971 roku. Kolejne lata przyniosł...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Wioletta Masiak-Segit
Dr n. med. Wioletta Masiak-Segit

Chirurgia Ogólna
Dr n. med. Wioletta Masiak-Segit jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 2005 roku, uzyskując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. W następnych latach rozp...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Grażyna Nasińska-Jurek
Lek. med. Grażyna Nasińska-Jurek

Chirurg plastyczny
dyrektor medyczny kliniki Medical Esthetic
chirurg dziecięcy
Lek. med. Grażyna Nasińska-Jurek jest absolwentką Akademii Medycznej w Krakowie, którą na kierunku ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Katarzyna Osypiuk
Katarzyna Osypiuk

recepcjonistka
Katarzyna Osypiuk to recepcjonistka kliniki Medical Hair & Estetic. Z uśmiechem i chęcią udzielania niezbędnych informacji wita pacjentów w klinice i zajmuje się sprawami recepcji.

Umów wizytę

Lek. med. Paweł Piątkiewicz
Lek. med. Paweł Piątkiewicz

Anestezjolog
Lek. med. Paweł Piątkiewicz to absolwent studiów medycznych, które ukończył w 1990 roku, uzyskując jednocześnie uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza medycyny. Od 1999 roku pos...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Ola Połomska
Ola Połomska

pielęgniarka
Ola Połomska jest doświadczoną pielęgniarką, która z wprawą i pasją zajmuje się pacjentami. Pomaga także przy zabiegach chirurgicznych, pracując w klinice Medical Hair & Estetic.

Umów wizytę

 Małgorzata Rogalska
Małgorzata Rogalska

pielęgniarka
Małgorzata Rogalska to pielęgniarka opiekująca się pacjentami i wykonująca z wprawą swoje pielęgniarskie obowiązki w klinice Medical Hair & Estetic.

Umów wizytę

Lek. med. Jakub Włodarski
Lek. med. Jakub Włodarski

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
Lek. med. Jakub Włodarski jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii naczyniowej. Obecnie pracuje w Wojskowym Instytucie Medycznym w...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Natalia Wójcik
Natalia Wójcik

pielęgniarka
Natalia Wójcik jest pielęgniarką oddziałową pracującą w klinice Medical Hair & Estetic. Z doświadczeniem i niezwykłą troską opiekuje się pacjentami po różnorodnych zabiegach chirurgicznych.

Umów wizytę

 Maria Wysocka
Maria Wysocka

pielęgniarka anestezjologiczna
Maria Wysocka jest pielęgniarką anestezjologiczną, która współpracuje z lekarzami i zajmuje się pacjentami, pracując w klinice Medical Hair & Estetic.

Umów wizytę

 Monika Piziorska
Monika Piziorska

Dyrektor ds organizacyjnych
Monika Piziorska pełni funkcję dyrektora ds. organizacyjnych kliniki Medical Hair & Esthetic

Umów wizytę

Lek. med. René Milleret
Lek. med. René Milleret

Chirurgia Naczyniowa
Lek. med. Rene Milleret jest francuskim lekarzem, który ukończył studia medyczne na Uniwersytecie w Lyonie oraz jest absolwentem Wydziału Elektroniki w Lyonie. Następnie zo...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Marian Krakowiak
Lek. med. Marian Krakowiak

Anestezjolog
Lek. med. Marian Krakowiak studia lekarskie ukończył w 1974 roku, otrzymując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza oraz dyplom. Jego zainteresowania zawodowe skupiły się na dzi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Małgorzata Pawelczyk
Lek. med. Małgorzata Pawelczyk

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
Lek. med. Małgorzata Pawelczyk jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 2007 roku, otrzymując dyplom lekarza medycyny. W następnych latac...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Wojciech Chromiński
Lek. med. Wojciech Chromiński

Chirurg
przeszczep włosów
chirurgia plastyczna
medycyna estetyczna
Lek. med. Wojciech Chromiński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, na któ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Sławomir Pietuszko
dr n. med. Sławomir Pietuszko

Chirurg
przeszczep włosów
chirurgia ogólna
Dr n. med. Sławomir Pietuszko jest absolwentem studiów medycznych, które ukończył w 1983 roku i od tej pory może posługiwać się dyplomem...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Waldemar Karasiuk
Lek. med. Waldemar Karasiuk

Chirurg
medycyna estetyczna
Lek. med. Małgorzata Pawelczyk jest absolwentką studiów medycznych, które ukończyła w 2007 roku, otrzymując dyplom lekarza medycyny. W następnych latach rozpo...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Tomasz Zwierowicz
dr n. med. Tomasz Zwierowicz

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna

Dr n. med. Tomasz Zwierowicz ukończył studia medyczne w 1980 roku, otrzymując uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza. Kilka lat później otrz...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Opinie

Medical Hair & EstheticOcena: 5/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Piotrek

w końcu mam włosy :) bardzo uprzejmy i pomocny personel, zarówno przed jak i po zabiegu byłem otoczony opieką i troską. Cieszę się że się zdecydowałem na zabieg wlaśnie w medical hair, specjalistyczny gabinet i polecam każdemu!

Ocena: Bardzo dobrze

Kamil

Klinika Super ! Wynalazłem w internecie, nie trzeba było długo szukać tak super lekarzy ! :)

Ocena: Bardzo dobrze

Michał

Najlepsza Klinika w Warszawie. Żona miała tam wykonywany zabieg. Oboje jesteśmy zadowoleni :-)

Ocena: Bardzo dobrze


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:
+48 22...pokaż numer

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 19:00

Wtorek

09:00 - 19:00

Środa

09:00 - 19:00

Czwartek

09:00 - 19:00

Piątek

09:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI