Medical Hair & Esthetic

Arabska 5 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Medical Hair & Esthetic to nowoczesna klinika chirurgii plastycznej, która powstała w 1995 roku w Warszawie jako wspólne przedsięwzięcie polskie i niemieckie. Placówka posiada także oddziały w Lublinie oraz w Berlinie. Każdy z nich – oddział warszawski, lubelski i berliński, specjalizuje się w przeszczepie włosów za pomocą dwóch technik – Strip i Fue – a także w estetycznej poprawie wyglądu ciała z zakresu chirurgii plastycznej.

Historia kliniki wiąże się z  doświadczeniami z zakresu transplantacji włosów niemieckiej placówki Medical Hair GmbH ze Struttgartu, od której to przejęła metody przeszczepowe i w której szkolili się lekarze  wykonujący przeszczepy w placówce. Od początku istnienia Medical & Hair Esthetic - od 1995 roku – jako pierwsza w Polsce zaczęła stosować przeszczepy pojedynczych mieszków włosowych (mikrograftów). Była także pionierem w kraju z zakresu transplantacji włosów metodą FUE (pierwszy zabieg w 2006 roku) oraz wykorzystaniem mechanicznego urządzenia do pobierania włosów metodą FUE (od 2010 roku).

W klinikach panuje przyjazna atmosfera - zarówno profesjonalny personel, stylowe wnętrza jak i wysoka jakość i różnorodność zabiegów mają tutaj służyć pacjentowi, jego zadowoleniu i komfortowi. Każdy pacjent traktowany jest tutaj mocno indywidualnie a szeroka oferta operacji i zabiegów pozwala na dobranie odpowiedniej techniki, przez co uzyskane efekty będą w pełni zadowalające.

Do jednych z najważniejszych zabiegów w klinice należy transplantacja włosów. Stosowane metody są nowoczesne, bezpieczne oraz  efektywne. Konsultacje dotyczące przeszczepów włosów odbywają się w oddziale Medical Hair & Esthetic w Warszawie na ul. Ogrodowej 48 oraz Medical Hair & Esthetic w Lublinie na ul. Bracin Wieniawskich 12B Oferta ta skierowana jest zarówno do mężczyzn jak i do kobiet i pomaga wyleczyć nie tylko łysienie na głowie, ale także ubytki włosów na twarzy (brwi, zarost). Można się więc poddać przeszczepowi włosów metodą FUEprzeszczepowi metodą FUT oraz metodą BHT. W tej pierwszej technice lekarz pobiera od pacjenta pojedyncze mieszki włosowe za pomocą punkcyjnych igieł a następnie umieszcza je w małych otworkach w miejscu łysienia. W drugiej metodzie pobierany jest pasek skóry z odpowiednią ilością włosów, najczęściej z okolicy potylicznej i w całości wszczepiany jest w miejscu pozbawionym włosów. W technice BHT natomiast pojedyncze unity pobierane są z innych okolic niż głowa, np. z klatki piersiowej czy pach, a sama technika wygląda tak samo jak przy przeszczepie metodą FUE. Istotną zaletą techniki FUE jest możliwość jednorazowej dużej ilości przeszczepienia włosów – nawet do 9 tysięcy sztuk podczas jednej sesji zabiegowej.

Warszawski oddział kliniki specjalizuje się ponadto w operacjach powiększania piersi, w czasie których wykorzystuje się tutaj implanty okrągłe lub implanty anatomiczne a także powiększanie za pomocą kwasu hialuronowego czy poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej do piersi lub komórek macierzystych pacjentki. Lekarze mogą tutaj także wykonać zabieg wymiany implantów piersiowych. Polecane są także zabiegi redukcji piersi lub podniesienia opadającego biustu. Metody i rodzaje takich operacji plastycznych dobierane są w zależności od efektów jakie chce osiągnąć pacjentka oraz od rodzajów problemów z biustem z jakimi przychodzi ona do kliniki.

Operacjom plastycznym poddawana jest także w klinice tej twarz oraz jej poszczególne obszary. Pacjenci niezadowoleni z wyglądu swoich uszu mogą wybrać się na ich korekcję do placówki w Lublinie, gdzie przeprowadzona zostanie korekcja odstających uszurekonstrukcja rozerwanego płatka ucha lub zmniejszenie zbyt dużych płatków uszu. Operacje takie przeprowadzane są zarówno u dzieci, jak i u dorosłych pacjentów. Natomiast w warszawskim oddziale można poddać się operacjom z zakresu plastyki nosa w przypadku jego skrzywienia, spłaszczenia lub nieodpowiedniej wielkości czy zaburzonej symetrii, tj. plastyce korekcyjne czubka nosa lub totalnej plastyce nosa z osteotomią. Również pacjenci ze skrzywioną przegrodą nosową zostaną poddani zabiegowi septoplastyki. Jeden i drugi oddział wykonuje także zabiegi korekcyjne na powiekach z zakresu: plastyki powiek górnychplastyki powiek dolnych, jednoczasowej operacji powiek górnych i dolnych a także plastyki tej części twarzy z usunięciem przepuklin tłuszczowych.

Z zakresu estetycznego wyglądu nóg, ale także ze względów zdrowotnych można poddać się operacjom leczącym żylaki kończyn dolnych w klinice w Lublinie i w Warszawie. Wśród tych zabiegów można wymienić: obliterację żylaków kończyn dolnychobliterację żył śródskórnych kończyn oraz operację usunięcia żylaków kończyn dolnych metodą klasyczną. Stosowana jest również operacja miniflebektomii chirurgicznej żylaków. Ponadto wykonywana jest tutaj metoda leczenia żylaków z użyciem pary wodnej, czyli VenoSteam pod kontrolą USG – zamknięcie żylaków poprzez niewielką ilość pary wodnej. Z metod ambulatoryjnych przeprowadzana jest skleroterapia oraz skleroterapia piankowa do zamykania średniej wielkości żylaków pod kontrolą USG.

Klinika oferuje także drobne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej (np. radykalne wycięcie zmian skórnych), zabiegi liposukcji modelujące ciało (np. liposukcja brzucha), inne zabiegi z chirurgii plastycznej (np. plastyka brzucha), zabiegi z zakresu chirurgii na męskich (np. obrzezanie całkowite) i żeńskich narządach płciowych (np. plastyka warg sromowych) oraz usługi z medycyny estetycznej (np. wypełnienie bruzd nosowo-wargowych za pomocą kwasu hialuronowego).

Personel kliniki to m.in. specjaliści w zakresie przeszczepu włosów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w niemieckiej sieci klinik Medial Hair. Są to także specjaliści w chirurgii ogólnej, co znacznie podnosi komfort oraz fachowość takich zabiegów. Do zespołu lekarskiego należą również specjaliści z chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, dermatologii oraz lekarze medycyny estetycznej. Zespół jest wspierany przez anestezjologa oraz specjalistę radioterapii onkologicznej. Posiadają oni nie tylko bogate doświadczenie w swoich dziedzinach medycyny poparte licznymi certyfikatami ze szkoleń i konferencji naukowych, przynależnością do organizacji i stowarzyszeń lekarskich polskich i zagranicznych, ale także cechuje ich ogromne zaangażowanie w pracę oraz pasja z jaką ją wykują oraz niezwykłe umiejętności jakie posiadają. W gronie lekarzy znajdują się doktorzy nauk medycznych, doktor habilitowany oraz profesor. Lek. med. Grażyna Nasińska-Jurek, kierująca w klinice oddziałem chirurgii plastycznej, należy do prestiżowej Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS).

Klinika Medical Hair & Esthetic może poszczycić się tym, że jako pierwsza taka placówka w Polsce przeprowadzała zabiegi transplantacji włosów za pomocą nowoczesnych metod. W 1995 roku rozpoczęła przeszczepianie pojedynczych mieszków włosowych, natomiast od 2006 roku zaczęła stosować metodę FUE. Istotnym osiągnieciem jest również ogromna liczba zabiegów przeszczepu włosów – od początku istnienia do 2016 roku jest to ponad 10 tysięcy takich operacji.

Oddziały kliniki wyposażone są w markowy sprzęt i aparaty najnowszej generacji, które działające w nowoczesnych technologiach pozwalają na szybkość, precyzyjność oraz niezwykłą efektywność każdego zabiegu. Do tych sprzętów można zaliczyć:

 • Aparat anestezjologiczny Fabius Tiro – urządzenie niemieckiej marki Drager do przeprowadzania znieczulenia wyposażone w nowoczesny system kontroli przebiegu operacji Infinity. Działa w innowacyjnej technologii wentylacji i dostawy gazów medycznych a także umożliwia pełne monitorowanie czynności życiowych pacjenta.
 • Urządzenie FUE Extractor – to nowoczesne urządzenie do wykonywania przeszczepów włosów metodą FUE. Zaletą tego aparatu jest jego szybkość a także możliwość programowania ruchów końcówki, które są podobne do ruchów ręki wykonywanych podczas przeprowadzania tego zabiegu ręcznie przez lekarza (rotacja w obie strony w czasie pobierania mieszków).
 • Trepan dermatologiczny – niewielki aparat do pobierania mieszków włosowych, który w Medical Hair & Estethic wykorzystywany jest od 2006 roku.
 • Urządzenie Safe Scribe – to aparat amerykańskiej produkcji do dwustopniowej metody pobierania mieszków włosowych, który w klinice wykorzystywany jest od 2008 roku.
 • Urządzenie Veno Steam – to sprzęt francuskiej firmy Cerma służący do leczenia żylaków kończyn dolnych. Urządzenie wykorzystuje ciśnienie pary wodnej, która nieinwazyjnie wprowadzona do chorej żyły za pomocą cienkiego przewodu powoduje jej zamknięcie. Zabieg przy wykorzystaniu tego urządzenia jest szybki i efektowny a także nie pozostawia blizn, jak w przypadku innych metod.
 • Aparat Veinlite – jest oświetlaczem naczyniowym wykorzystywanym w trakcie ostrzykiwania żylaków kończyn dolnych. Jego światło pozwala na podejrzenie drobnych naczyń umiejscowionych do głębokości 1 centymetra.
 • Aparat USG – to nowoczesny ultrasonograf z funkcją Dopplera, wykorzystywany w badaniach narządów wewnętrznych oraz stawów. Dzięki funkcji Dopplera możliwe jest również zbadanie za pomocą tego aparatu naczyń krwionośnych organizmu oraz  ich przepływu.
 • Urządzenie IPL – to aparat służący do zabiegów estetycznych, np. fotoodmładzania skóry za pomocą światła o odpowiedniej długości fali wysyłanych w technologii IPL. Jego praca pobudza skórę do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu skóra zostanie wygładzona, zmiany naczyniowe usunięte a przebarwienia i plamy posłoneczne zlikwidowane.
 • Dermapen – jest niewielkim urządzeniem do zabiegów mezoterapii, czyli mikrourazów w skórze, które powodują produkcję nowego kolagenu i ujędrnienia i zagęszczenia skóry. Aparat ten działa poprzez ruchy pulsacyjne cieniutkich igiełek, które wprowadzają odpowiednie substancje pod skórę.

Dla swoich pacjentów każdy oddział kliniki Medical Hair & Esthetic przygotował wiele udogodnień i ułatwień, aby każdy mógł czuć się tutaj komfortowo, łatwo mógł dojechać a także zostać obsłużony na najwyższym europejskim i światowym poziomie. Do głównych udogodnień należy:

 • Dogodna lokalizacja – każdy z oddziałów mieści się niedaleko centrum miasta, dzięki czemu jest do nich bardzo łatwy dojazd dowolnym środkiem komunikacji.
 • Budynki klinik – budynki wszystkich oddziałów są nowoczesne, spełniają wszelkie standardy i wymogi, są dostosowane do osób niepełnosprawnych oraz zachęcają już na początku szerokimi wejściami.
 • Poczekalnie – urządzone przytulnie i z gustem, w miłej dla oka kolorystyce, z wygodnymi kanapami oraz zawsze pomocnym uśmiechniętym personelem. W czasie oczekiwania na zabiegi można tutaj pooglądać telewizję lub skorzystać z bezpłatnego internetu.
 • Nowoczesne gabinety – zaaranżowane w światowych standardach, spełniające wszelkie normy wygody i bezpieczeństwa. Wyposażone w wygodne fotele do zabiegów z możliwością oglądania telewizji w trakcie zabiegu.
 • Nowoczesne sale operacyjne – w pełni klimatyzowane i wyposażone w światowej klasy sprzęt medyczny oraz specjalistyczny system wentylacji nawiewno-wywiewnej pozwalają na sprawne, bezpieczne oraz na wysokim poziomie operacje plastyczne.
 • Pokoje pobytowe – dla pacjentów po operacjach, z pełną opieką medyczną i wszelkimi wygodami: jedno- lub dwuosobowe pokoje z własnymi łazienkami, dostępem do Internetu i telewizji.
 • Promocje na usługi – klinika oferuje dla swoich klientów ceny promocyjne na wybrane zabiegi i operacje plastyczne.
 • Płatność ratalna – w klinice istnieje możliwość ratalnej spłaty za wszystkie operacje plastyczne i zabiegi. Raty dostosowywane są indywidualnie do każdego klienta a dodatkową promocją jest nieoprocentowany kredyt do 12 rat. Taki kredyt załatwiany jest na życzenie pacjenta przez klinikę.
 • Obsługa w zagranicznym języku  - placówki Medical & Hair Esthetic oprócz języka polskiego obsługują także pacjentów posługujących się językiem angielskim i niemieckim, co znaczenie ułatwia dostępność usług kliniki dla klientów zagranicznych.
 • Konsultacje dla pacjentów przed przeszczepem włosów – jest to bezpłatna forma spotkań organizowana w kilku miastach w Polsce, na których spotykają się pacjenci przed przeszczepem z osobami, które są już po zabiegu. Takie spotkania były już organizowane w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu i miały na celu rozwianie wszelkich wątpliwości jakie mogą mieć osoby, które na operację taką czekają, a także mogą obejrzeć efekty transplantacji.
 • Konsultacje telefoniczne i internetowe – istnieje możliwość bezpłatnych konsultacji z lekarzami placówki bez wychodzenia pacjenta z domu, są to konsultacje przez telefon oraz internet, które znacznie zaoszczędzają czas pacjentów i pozwalają na zorientowanie się w zakresie swojego leczenia bez konieczności przyjeżdżania do klinki.
 • Pełna opieka nad pacjentami – pacjenci przybywający do danego oddziału kliniki spoza miasta mogą być na własne życzenie otoczeni przez jej personel pełną opieką, która obejmuje transport z lotniska lub dworca oraz organizację zakwaterowania i pobytu.

Oddział warszawski kliniki umiejscowiony jest niedaleko centrum Warszawy na ul. Arabskiej, dzięki czemu łatwo tutaj dojechać własnym samochodem a także komunikacją miejską. Poza tym dzielnica w jakiej się znajduje – Saska Kępa – zapewnia spokój i oferuje miłe spędzenie czasu. Jest to okolica bloków mieszkalnych otoczonych zielenią. Klinika zajmuje parter bloku mieszkalnego i tuż przy budynku znajduje się parking, gdzie każdy pacjent może zostawić swój samochód. Placówka mieści się blisko jednej z głównych dróg Warszawy, dlatego łatwo tutaj dostać się nie tylko samochodem, ale także komunikacją miejską, np. autobusem linii 146 zatrzymującym się na przystanku Ośrodek AZS 02. Z kliniki blisko jest nad brzeg Wisły oraz do Parku Nad Balatonem (3 kilometry samochodem lub 16 minut autobusem). Pacjenci, którzy przyjeżdżają do Warszawy pociągiem powinni wysiąść na dworcu Warszawa Centralna, skąd do kliniki jest do pokonania 6,5 kilometra samochodem lub autobusem jeżdżącym do 20 minut (linii 117).

Opinie

Medical Hair & EstheticOcena: 5/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • E

  Bardzo dobrze

  Super klinika. Lekarze bardzo dobrzy specjaliści, personel medyczny wspaniały. Miałam operację 2019r. w kwietniu , jestem bardzo zadowolona, mam cudowne piersi. Bardzo dziękuję Pani doktor Grażynie Nasińska-Jurek i Pani Małgosi że byłam otoczona troskliwą opieką.

  Elżbieta Sobieraj (2019-08-06)

 • M

  Bardzo dobrze

  Najlepsza Klinika w Warszawie. Żona miała tam wykonywany zabieg. Oboje jesteśmy zadowoleni :-)

  Michał (2017-11-16)

 • K

  Bardzo dobrze

  Klinika Super ! Wynalazłem w internecie, nie trzeba było długo szukać tak super lekarzy ! :)

  Kamil (2017-11-06)

 • P

  Bardzo dobrze

  w końcu mam włosy :) bardzo uprzejmy i pomocny personel, zarówno przed jak i po zabiegu byłem otoczony opieką i troską. Cieszę się że się zdecydowałem na zabieg wlaśnie w medical hair, specjalistyczny gabinet i polecam każdemu!

  Piotrek (2016-03-19)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia męskich narządów płciowych
Wydłużenie wędzidełka napletka 1000 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka prącia 1000 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy od 100 zł do 1000 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego - twarz od 100 zł do 1000 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego od 100 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka 500 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia do 4,0 cm od 500 zł do 1500 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia powyżej 4,0 cm od 500 zł do 1500 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany podskórnej do 1,5 cm od 500 zł do 1500 zł Umów wizytę
Wycięcie małej zmiany skórnej do 1,5 cm od 500 zł do 1500 zł Umów wizytę
Wycięcie zmiany skórnej na twarzy (bez działań naprawczych i rekonstrukcyjnych) od 500 zł do 1500 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego dużego od 100 zł do 1000 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego małego od 100 zł do 1000 zł Umów wizytę
Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych od 1000 zł do 2000 zł Umów wizytę
Obliteracja żylaków kończyn dolnych 400 zł Umów wizytę
Obliteracja żył śródskórnych kończyn 400 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych od 400 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych od 4500 zł do 7000 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z safenektomią (stripping) 3500 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z parvektomią (stripping) 3500 zł Umów wizytę
Leczenie żylaków parą wodną od 4500 zł do 7000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa od 8000 zł do 17000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa od 8000 zł do 17000 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa od 9000 zł do 12000 zł Umów wizytę
Plastyka nosa (korekcja) od 11000 zł do 14000 zł Umów wizytę
Totalna plastyka nosa z osteotomią od 11000 zł do 14000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna od 4000 zł do 5000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 6000 zł do 8000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych od 8000 zł do 10000 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu od 4000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy i szyi od 16000 zł do 22000 zł Umów wizytę
Nici Silhouette Lift - bezoperacyjny lifting twarzy 9000 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 3000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Lifting szyi od 11000 zł do 16000 zł Umów wizytę
Plastyka ramion (lifting chirurgiczny) od 6000 zł do 8000 zł Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) od 13000 zł do 17000 zł Umów wizytę
Plastyka ud (lifting chirurgiczny) od 7000 zł do 10000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu 13000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi od 14000 zł do 16200 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym od 14000 zł do 16200 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym od 14000 zł do 16200 zł Umów wizytę
Wymiana implantów piersiowych od 12000 zł do 17000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) od 13000 zł do 17000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja brzucha 12000 zł Umów wizytę
Liposukcja kolan 6000 zł Umów wizytę
Liposukcja ud od 10000 zł do 15000 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych 3000 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG narządów rodnych 150 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Vaginal Narrower - lifting krocza od 2500 zł Umów wizytę
Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) 2000 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nietrzymania moczu 2000 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja pochwy 2000 zł Umów wizytę
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym od 1000 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym od 1000 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych od 5000 zł do 6000 zł Umów wizytę
Laserowa plastyka przedsionka pochwy 2000 zł Umów wizytę
Laryngologia
Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej) od 13000 zł do 15000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej od 800 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz od 800 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja od 800 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dłonie od 800 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - skóra głowy od 800 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - biust od 800 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - blizny, rozstępy od 800 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) od 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym od 900 zł do 1800 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 900 zł do 1800 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster) od 1000 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 1000 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) od 1000 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 1000 zł do 2000 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 2000 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 2000 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości czoła botoksem 1500 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk od 750 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja od 750 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt od 750 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu od 750 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx od 400 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn od 150 zł do 300 zł Umów wizytę
Lifting twarzy od 12000 zł do 16000 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) od 750 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem 800 zł Umów wizytę
Plasmage - zmarszczki palacza 900 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 500 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 500 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł do 860 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł do 860 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 500 zł do 860 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 500 zł do 860 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi 400 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie 400 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Medical Hair & Esthetic

Arabska 5 Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 19:00

Wtorek

09:00 - 19:00

Środa

09:00 - 19:00

Czwartek

09:00 - 19:00

Piątek

09:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr Anna Bagińska

dr Anna Bagińska

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

dr Janusz Greese Łyko

dr Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

dr Maciej Koźlik

dr Maciej Koźlik

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

Lek. med. Wojciech Chromiński

Lek. med. Wojciech Chromiński

Chirurg
Chirurg plastyczny
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

Lek. med. Zuzanna Kaszycka

Lek. med. Zuzanna Kaszycka

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

Prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński

Prof. dr hab. n. med. Marek Maruszyński

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
Onkolog

Umów wizytę

Lek. med. Grażyna Nasińska-Jurek

Lek. med. Grażyna Nasińska-Jurek

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

dr Michał Dąbrowski

dr Michał Dąbrowski

Ginekolog
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

Lek. med. Małgorzata Pawelczyk

Lek. med. Małgorzata Pawelczyk

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

dr n. med. Sławomir Pietuszko

dr n. med. Sławomir Pietuszko

Chirurgia Ogólna
Transplantolog włosów

Umów wizytę

dr René Milleret

dr René Milleret

Chirurgia Naczyniowa

Umów wizytę

Lek. med. Jakub Włodarski

Lek. med. Jakub Włodarski

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

Lek. med. Marian Krakowiak

Lek. med. Marian Krakowiak

Anestezjolog

Umów wizytę

Lek. med. Paweł Piątkiewicz

Lek. med. Paweł Piątkiewicz

Anestezjolog

Umów wizytę

 Monika Piziorska

Monika Piziorska

Dyrektor ds organizacyjnych
Monika Piziorska pełni funkcję dyrektora ds. organizacyjnych kliniki Medical Hair & Esthetic

508240290

Umów wizytę