Klinika Krajewski

Mieczysława Orłowicza 12 lok U2 Warszawa

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Klinika Krajewski jest specjalistyczną placówką medyczną posiadającą swoje oddziały w Warszawie oraz w Radomiu. W jednym i drugim miejscu oferowany jest szeroki wachlarz zabiegów i operacji z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny i dermatologii estetycznej oraz kosmetologii, w których to dziedzinach klinika się specjalizuje.

Jej historia sięga 2002 roku, kiedy to oddziały otworzyły swoje drzwi przed pacjentkami. Założycielem kliniki jest jej właściciel dr n. med. Maciej Krajewski, specjalista dermatologii oraz lekarz medycyny estetycznej. Na początku działania klinika świadczyła usługi medyczne z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, natomiast w 2014 roku  poszerzyła swoją działalność o chirurgię plastyczną i rekonstrukcyjną.

Dzięki temu podstawowy profil placówki oraz jej założenia, dążące do estetycznego upiększania ciała, poprawiania jego niedoskonałości oraz walki z upływającym czasem w celu polepszenia komfortu życia pacjentów, są kompleksowo i z powodzeniem realizowane. Dzieje się to także za sprawą nowoczesnych form leczenia i technik tutaj stosowanych w dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Skuteczna zmiana wyglądu wpływa również na zdrowie psychiczne pacjentów, podnosząc ich pewność siebie i dobre samopoczucie w każdej sytuacji życia – co jest bardzo ważne dla pracujących w klinice lekarzy.

W zakresie chirurgicznej poprawy wyglądu ciała na wysokim poziomie przeprowadzane są tutaj operacje plastyczne piersi. Kobiety mające mały biust mogą poddać się operacji jego powiększania za pomocą implantów okrągłych lub implantów anatomicznych. Rodzaj i wielkość takich protez dobierana jest wspólnie z pacjentką w zależności od oczekiwanych efektów oraz budowy ciała. Inną nowoczesną metodą jest powiększenie biustu poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej. Zabieg taki przeprowadzany jest także w przypadku asymetrii biustu lub jego zniekształceń pooperacyjnych. Pacjentkom ze zbyt dużymi piersiami proponowana jest mammoplastyka, czyli zmniejszenie piersi do rozmiaru, który będzie współgrał z sylwetką kobiety. Niekiedy potrzebna jest także operacja zmniejszenia otoczek sutkowych, aby piersi wyglądały bardziej estetycznie. Czasami zdarza się, że wielkość piersi jest w sam raz, ale opadły one w wyniku karmienia, ciąży czy upływu czasu. Warto wtedy przyjść na lifting biustu wykonywany w klinice.

W placówce dostępne są także operacje plastyczne modelujące inne części ciała. Jest to plastyka brzucha, powiększenie pośladków za pomocą implantów lub własną tkanką tłuszczową, plastyka ramion, lifting chirurgiczny ud oraz zabiegi liposukcji - miejscowo likwidujące nadmiar tkanki tłuszczowej. Stosowaną tutaj metodą jest technika Slim Lipo, za pomocą której lekarz może odessać nadmiar komórek tłuszczowych z brzucha, pleców, talii, ramion, ud czy kolan z udziałem laserowego rozbijania tłuszczu.

W przypadku korekcji twarzy stosowana jest technika lipofillingu, czyli wypełniania jej ubytków poprzez autologiczną tkankę tłuszczową pobraną z takiej okolicy ciała pacjenta, gdzie komórki tłuszczowe występują w nadmiarze. Za pomocą takiej metody można tutaj wypełnić bruzdę nosowo-wargową, wymodelować usta lub przeprowadzić augmentację okolicy jarzmowej.

Pacjentka może również poddać się korekcji poszczególnych części twarzy, np. skorygować odstające uszy (kształt małżowin lub ich położenie), poddać się plastyce powiek górnych i dolnych oraz plastyce korekcyjnej czubka nosa czy totalnej plastyce nosa. Dopełnieniem poprawy wyglądu twarzy mogą być operacje podnoszące jej tkanki z zakresu liftingu operacyjnego czoła, liftingu operacyjnego brwi czy liftingu całej twarzy.

Pacjentkom preferującym zabiegi małoinwazyjne korygujące i upiększające twarz i ciało polecane są tutaj techniki stosowane w dermatologii i medycynie estetycznej. Wykorzystywane są nowoczesne preparaty, np. usuwanie zmarszczek czoła toksyną botulinowączy modelowanie ust kwasem hialuronowym a także innowacyjne urządzenia do fotoodmładzania skóry, laserowej rewitalizacji, depilacji za pomocą lasera czy likwidacji cellulitu.

Profesjonalne zabiegi i precyzyjne operacje przeprowadzane są w Klinice Krajewski przez doświadczony i odpowiednio wykwalifikowany personel. Lekarze tej placówki posiadają zagraniczne przeszkolenie, zdobyte na odpowiednich kursach oraz stażach w renomowanych ośrodkach medycznych. Należą do polskich i zagranicznych stowarzyszeń lekarskich a ich osiągnięcia potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty. Wśród zespołu można wymienić specjalistów dermatologii i wenerologii, specjalistę chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, specjalistę otolaryngologii, którzy posiadają również dyplomy lekarzy medycyny estetycznej. Na personel składają się także dyplomowane kosmetyczki i kosmetolodzy oraz fizjoterapeuta i masażysta. Stałe doskonalenie przez nich swoich umiejętności i podnoszenie kwalifikacji ma istotny wpływ na dynamiczny rozwój placówki.

O Klinice Krajewski oraz przeprowadzanych w niej nowoczesnych zabiegach na skórę twarzy i ciała niejednokrotnie pisano w prasie kobiecej oraz specjalistycznej. Lekarze placówki wypowiadali się w niej jako eksperci z zakresu wykonywania zabiegów różnymi urządzeniami oraz stosowania renomowanych preparatów odmładzających i regenerujących. Przykładem może być artykuł na temat zastosowań lasera frakcyjnego, który ukazał się w magazynie „Ekspert Anti-Agnig” w 2009 roku czy w 2016 roku w czasopiśmie „Beauty” na temat preparatów stosowanych w medycynie estetycznej lub w tym samym magazynie w 2015 roku artykuł o laserowym usuwaniu tatuaży.

W 2015 roku klinika brała także udział w programie emitowanym przez TVN Style pt. „Klinika Urody”, w którym opowiedziała o zaletach i działaniu lasera Fraxel Re:Pair.

W dynamicznym rozwoju kliniki mają także swój udział nowoczesne urządzenia i sprzęty medyczne wyprodukowane przez renomowane światowe firmy. Aparatura ta posiada certyfikaty FDA i CE, potwierdzające normy jakości i bezpieczeństwa, jakie spełnia. Do takich innowacyjnych sprzętów należą:

 • Urządzenie Dermapen 3 – to nowoczesny aparat wyprodukowany przez firmę Equipment, który poprzez automatyczne nakłuwanie skóry z wykorzystaniem pulsujących igieł, ma za zadanie wprowadzania substancji w głąb skóry. Efekty działania tego urządzenia to spłycenie zmarszczek, redukcja rozstępów, leczenie łysienia i blizn.
 • Dermatoskop – aparat wyposażony w kamerę do diagnostyki zmian skórnych, która powiększa znacznie badaną zmianę. Obraz z niego jest przekazywany do komputera, gdzie jest poddawany obróbce cyfrowej, która określa rodzaj zezłośliwienia zmiany.
 • Laser Fraxel Dual – należy do laserów frakcyjnych, a za jego pomocą można przeprowadzić małoinwazyjne zabiegi odmładzające skórę. Wyposażony jest w dwie długości fal – dłuższą do wykonywania odnowy głębokich części skóry oraz krótszą do zabiegów powierzchniowych na naskórku. Jego działanie sprawdza się w wygładzeniu zmarszczek oraz redukcji blizn i rozstępów.
 • Laser Fraxel Re:pair – to laser frakcyjny CO2, za pomocą którego można przeprowadzić lifting twarzy oraz zredukować blizny różnego pochodzenia. Technika w nim stosowana przyczynia się do zabiegów powierzchniowej lub głębokiej mikroablacji frakcyjnej skóry.
 • Aparat Icoone – to urządzenie łączące w sobie technologię Roboderm oraz masaż próżniowy. Jego praca polega na tworzeniu mikropęcherzyków w skórze poprzez zmechanizowane rolki z licznymi mikrootworami. Pobudza to proces lipolizy, czyli usuwania nadmiaru komórek tłuszczowych, dzięki czemu możliwe jest ujędrnianie skóry oraz miejscowe odchudzanie.
 • Aparat Concerto – to urządzenie do podskórnego podawania czystego dwutlenku węgla, za pomocą którego następują w skórze procesy regeneracyjne, dające efekty redukcji zmarszczek, rozstępów, redukcji cellulitu oraz leczące wypadanie włosów. Urządzenie wyposażone jest w małą igłę, poprzez którą aplikowany jest CO2.
 • Laser RevLite Q-switch – to urządzenie laserowe do leczenia przebarwień skóry, melasmy, przebarwień słonecznych oraz tatuaży w kolorze czarnym, niebieskim, zielonym i czerwonym. Działa na zasadzie wytwarzania nanosekundowych impulsów światła, które są pochłaniane przez barwnik w skórze.
 • Laser Palomar Slim Lipo – to urządzenie do wykonywania lipolizy laserowej, czyli miejscowego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Urządzenie wydziela dwie długości fali laserowych, które powodują rozpuszczenie komórek tłuszczowych, a następnie dochodzi do ich odessania. Dodatkowy efekt działania lasera to termolifting skóry.
 • Aparat Storz Medical – jest urządzeniem, które emituje fale akustyczne, przyczyniające się do redukcji cellulitu oraz wiotkiej skóry. Dzięki tym falom tkanka zostaje pobudzona oraz poprawia się metabolizm tkanek.
 • Laser VariLite – to laser naczyniowy działający za pomocą fal o podwójnej długości 532 i 940 nm. Idealnie sprawdza się w zamykaniu naczynek oraz leczeniu różnych zmian pochodzenia naczyniowego. Laser może być stosowany w zabiegach leczących drobne naczynka oraz na dużej powierzchni (poprzez specjalną głowicę skanującą).
 • Urządzenie UVB 311 nm oraz UVA – jest kabiną leczniczą o dużej mocy światła wykorzystywaną w leczeniu łuszczycy, bielactwa i zapaleń skóry. Wydziela ono światło o częstotliwości fal UVB oraz UVA, którego natężenie dostosowuje komputerowo do sylwetki każdego pacjenta. Fototerapia taka jest bezpieczna i może być z powodzeniem stosowana także u dzieci.
 • Aparat Zeltiq – to urządzenie wykorzystujące technikę kriolipolizy (schładzania komórek tłuszczowych) do przeprowadzania zabiegów coolsculptingu, czyli nieinwazyjnego redukowania tkanki tłuszczowej różnych okolic ciała poprzez ich zamrażanie. Urządzenie wyposażone jest w aplikator próżniowy, który zasysa fałdę tłuszczu między swoje panele chłodzące.
 • Aparat VPL – jest urządzeniem alternatywnym do laserów wyprodukowanym przez firmę Energist Group. Emituje światło pulsacyjne o szerokim spektrum, za pomocą którego można przeprowadzić zabieg fotoodmładzania, usuwania owłosienia, leczenia trądziku lub zmian naczyniowych.
 • Aparat Thermage – urządzenie to wykorzystuje wysoką częstotliwość fal radiowych RF, dzięki czemu możliwa jest stymulacja głębokich części skóry z zaoszczędzeniem jej powierzchni. Za jego pomocą lekarz może wykonać lifting powiek, ujędrnić skórę oraz wygładzić zmarszczki.

W celu zapewnienia klientom komfortu oraz miło spędzonego czasu w klinice, zarówno jeden jak i drugi oddział dysponuje wygodnymi poczekalniami z miękkimi kanapami, możliwością poczytania prasy oraz porozmawiania z uprzejmym personelem, w czasie oczekiwania na zabiegi i konsultacje. Wnętrza oddziałów są pomysłowo zaaranżowane z ciekawymi elementami dekoracyjnymi i wygodnym rozmieszczeniem sprzętów i mebli, co pozwala na odpoczynek, komfort oraz relaks. W otoczeniu obu klinik, zarówno w Warszawie, jak i w Radomiu, znajdują się miejsca parkingowe, na których każdy pacjent może bezpłatnie zaparkować. Do jednej i drugiej placówki łatwo także trafić komunikacją miejską (w Warszawie najlepiej metrem, w Radomiu – autobusem miejskim).

Obie placówki obsługują pacjentów anglojęzycznych. Na usługi oferowane są cykliczne promocje, np. z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry czy tzw. Happy Hours - zniżki na wybrane zabiegi w określonych godzinach. Za zabiegi i operacje można w klinice płacić w systemie ratalnym – raty szybko i sprawnie można załatwić, a są dostosowywane do kieszeni każdego klienta.

Opinie

Klinika KrajewskiOcena: 5/5 Opinie: 1, Ocen: 1

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • A

  Bardzo dobrze

  Usunęłam zmarszczki z twarzy, a wiele lat zastanawiałam się czy nie będę wyglądać 'sztucznie". Niepotrzebnie zwlekałam, teraz czuje się młodziej i piękniej. Polecam dr. Krajewskiego, świetny profesjonalista.

  Ala (2019-04-18)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Chirurgiczne usuwanie blizn od 500 zł do 3000 zł Umów wizytę
Plastyka blizn od 500 zł do 3000 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego - owłosiona skóra głowy od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego - twarz od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego od 500 zł do 1000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne usunięcie tatuażu od 1000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Ginekomastia gruczołowa od 5000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa od 4000 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa od 7000 zł Umów wizytę
Korekcja grzbietu nosa od 9000 zł Umów wizytę
Plastyka korekcyjna czubka nosa od 6500 zł Umów wizytę
Totalna plastyka nosa z osteotomią od 9000 zł Umów wizytę
Plastyka i korekcja powiek od 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna 5500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych od 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 5000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych od 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna od 4000 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu od 4000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha od 4000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie płatków uszu od 4000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie małżowin usznych od 4000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny twarzy od 14000 zł do 17000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny szyi od 7000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny czoła od 10000 zł do 12000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny czoła i brwi od 12000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny brwi od 3500 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 4000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Powiększenie pośladków implantami od 17000 zł do 20000 zł Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha) od 10000 zł do 12000 zł Umów wizytę
Plastyka ud (lifting chirurgiczny) od 5500 zł do 6000 zł Umów wizytę
Plastyka ramion (lifting chirurgiczny) 6500 zł Umów wizytę
Plastyka brzucha z operacją przepukliny kresy białej od 12000 zł do 15000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu od 10000 zł do 20000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi od 12000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym od 20000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym od 20000 zł Umów wizytę
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 12000 zł do 16000 zł Umów wizytę
Wymiana implantów piersiowych
*20000 zł za zabieg + cena implantu piersiowego
od 20000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) od 10000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie otoczek sutkowych 4000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja kolan od 3000 zł Umów wizytę
Liposukcja łydek od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja brzucha od 5500 zł do 6500 zł Umów wizytę
Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) od 17000 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion od 4000 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców od 4500 zł do 5000 zł Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych od 4500 zł do 5000 zł Umów wizytę
Klasyczna liposukcja brzucha od 5500 zł do 6500 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Mikrodermabrazja od 150 zł do 300 zł Umów wizytę
Termolifting Zaffiro
*zabieg
od 450 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym od 1000 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 800 zł do 1200 zł Umów wizytę
Peeling kawitacyjny od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx
( CENA W zależności od obszaru i jego wielkości)
od 300 zł do 1500 zł Umów wizytę
Karboksyterapia
*zabieg
od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - cienie i sińce pod oczami
*zabieg
od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dekolt
*zabieg
od 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - szyja
*zabieg
od 170 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - podwójny podbródek
*zabieg
150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - kolana
*zabieg
200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - uda
*zabieg
od 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - ramiona
*zabieg
200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - brzuch
*zabieg
od 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dłonie
*zabieg
150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - piersi
*zabieg
od 200 zł Umów wizytę
Perfect Peel - peeling chemiczny od 150 zł do 600 zł Umów wizytę
Termolifting
*zabieg
od 450 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie blizn
(w zależności od lokalizacji i wielkości)
od 500 zł do 3000 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - likwidacja wiotkości powiek
*zabieg
od 200 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 3500 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - pośladki
*zabieg
od 200 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie tatuażu
*cena orientacyjna. Do ustalenia podczas konsultacji. Zakres różni się w zależności od kolorystyki, wielkości i ilości zabiegów.
od 550 zł do 12600 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia
*1 zabieg
od 6000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Klinika Krajewski

Mieczysława Orłowicza 12 lok U2 Warszawa

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 20:00

Wtorek

09:00 - 20:00

Środa

09:00 - 20:00

Czwartek

09:00 - 20:00

Piątek

09:00 - 20:00

Sobota

10:00 - 16:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

dr. n. med. Maciej Krajewski

dr. n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog
Dr n. med. Maciej Krajewski jest specjalistą dermatologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. To absolwent studiów medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył w ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr. n. med. Kamil Pietrasik

dr. n. med. Kamil Pietrasik

Chirurg plastyczny
Dr n. med. Kamil Pietrasik to wykwalifikowany i doświadczony chirurg ogólny i plastyczny. Studia lekarskie ukończył w 1997 roku. Swoją specjalizację z zakresu chirurgii ogóln...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr Bartłomiej Zoń

dr Bartłomiej Zoń

Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna

Umów wizytę