Drogeria Urody

Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa Bielsko-Biała (województwo Śląskie)

Ginekomastia, to nadmierny rozrost tkanki gruczołowej sutka u mężczyzny. Choroba może wystąpić w dowolnym okresie życia mężczyzny i dotyczyć jednego lub obu sutków. Ginekomastia może być gruczołowa, tłuszczowa lub mieszana. Chorobę tą często leczy się operacyjnie. czytaj więcej

Średnia cena ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa (Bielsko-Biała) to 6400 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Bielsko-Biała z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Bielsko-Biała i w pobliżu, zabieg ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa w mieście Bielsko-Biała, w Śląskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Klinika Galena, Medicus Estetic, Medicus Estetic Filia. W regionie jest 46 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Bielsko-Biała.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa w mieście Bielsko-Biała,napisz do nas.