Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej Chiroplastica

Królewiecka 161/17 Wrocław

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Centrum Chiroplastica to nowoczesna placówka świadcząca pacjentom usługi medyczne na najwyższym pozomie. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii ręki, chirurgii plastycznej, flebologii, urologii i ginekologii etsetycznej, a także medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii estetycznej. Udzielamy konsultacji pacjentom wymagającym leczenia chirurgicznego ręki i nadgarstka, a także przeprowadzamy innowacyjne zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych technik i urządzeń medycznych. Zakres wykonywanych przez nas usług jest bardzo szeroki, począwszy od zabiegów chirurgicznych, np. odbarczania nerwów poprzez zabiegi rekonstrukcyjne aparatu ścięgnistego, poprzez zabiegi z zakresu mikrochirurgii rekonstrukcyjnej, a skończywszy na operacjach plastycznych takich jak plastyka posladków, powiększanie piersi czy operacje pobariatryczne, mające na celu poprawę jakości skóry po dużym zrzuceniu wagi.

Nasi specjaliści przeprowadzają chirurgiczne zabiegi żylaków kończyn dolnych oraz przepuklin pachwinowych, wykonujemy też drobne procedury chirurgiczne w obrębie aparatu paznokciowego (np. usuwamy wrastające paznokcie). Likwidujemy zmiany skórne, takie jak kaszaki, tłuszczaki i brodawki, usuwamy również zmiany w obrębie tkanki podskórnej. Nasze centrum oferuje także zabegi z zakresu korekcji i opracowania blizn, mając na względzie uzyskanie jak najlepszego efektu estetycznego. Większość oferowanych przez nas zabiegów wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, co znacząco zmniejsza okres rekonwalescencji i dolegliwości pozabiegowe pacjentów.

W naszej palecie usług znajdą Państwo również profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi te obejmują m.in:

Dysponujemy wyłącznie produktami renomowanych marek – stosujemy preparaty Restylane, Botox, Macrolane, Surgiderm, Sculptra i wiele innych. Przeprowadzamy peelingi chemiczne, oczyszczając i nawilżając skórę leczących się u nas osób. Naszą klinikę odwiedzają zarówno pacjenci z Wrocławia, jak i okolic.

Centrum Chiroplastica jako jedyna klinika we Wroclawiu jest w posiadaniu urządzenia BodyJet do liposukcji i lipotransferów do różnych obszarów: piersi, pośladkiłydek, modelowania brzucha, mięśni piersiowych większych. Co więcej, do naszej oferty dołączyły zabiegi mające na celu usunięcie lokalnych depozytów zbędnej tkanki tłuszczowej i modelujące sylwetkę: liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo 4D High Definition. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu w trakcie jednego zabiegu można usunąć aż do 6 litrów tłuszczu i jednocześnie wymodelować wybrane obszary ciała. Procedura wykorzystująca technologię VASER (Vibration Amplification of Sound Energy at Resonance) umożliwia uwidocznienie mięśni i nadanie sylwetce wysportowanego wyglądu. Jest to możliwe poprzez odsłonięcie konturów układu mięśniowo-szkieletowego. Zabieg ten można przeprowadzać m.in. na obszarze bioder i ramion, brzucha, ud, a także klatki pleców i klatki piersiowej.

W razie potrzeby, nasze Pacjentki mogą także skorzystać z zabiegów ginekologii estetycznej, np. z labioplastyki. Zabieg ten polegaja na modelowaniu/wypełnianiu kwasem hialuronowym większych warg sromowych i/lub chirurgicznym/laserowym zmniejszeniu warg sromowych mniejszych. Oferujemy także zabiegi służące poprawie życia intymnego, np. wypełniania punktu G, nawilżanie i rewitalizację pochwy ze zwężeniem (waginoplastyka) kwasem hialuronowym, laserowe uwydatnienie łechtaczki oraz zwężenie ujścia pochwy kwasem hialuronowym.

W Centrum Chiroplastica przprowadzamy także zabiegi z zakresu urologii estetycznej, w tym powiększanie penisa własnym tłuszczem, a także bardziej klasyczne zabiegi z zakresu urlogii.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Ponieważ satysfakcja Pacjentów jest dla nas najwazniejsza, nieustannie zgłębiamy wiedzę i zapoznajemy się z najnowszymi technikami zabiegowymi. Nasz personel regularnie podnosi swoje kwalifikacje oraz przechodzi kolejne szkolenia i kursy, dzięki czemu zdobywa uprawnienia do stosowania innowacyjnych metod leczenia. Takie podejścieumożliwia nam dopasowywanie zakresu usług do aktualnych potrzeb Pacjentów i dobór najbardziej adekwatnych urządzeń. Wśród posiadanej przez nas floty aparatury medycznej znajduje się, między innymi:

 • Vaser Lipo HD – urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo 4D High Definition: Urządzenie zostało zaprojektowane do modelowania sylwetki mężczyzn i kobiet poprzez odsysanie tkanki tłuszczowej, a następnie wykorzystywanie odessanego tłuszczu do uzupełniania obszarów, w których występuje jego deficyt – m.in. w biuście, na pośladkach czy na twarzy. Aparatura jest wyposażona w bardzo cienkie kaniule, dzięki którym można modelować okolice takie jak podbródek i ramiona. Zastosowanie techniki VASER Lipo pozwala na uzyskanie efektu ujędrnienia i obkurczenia skóry (fale ultradźwiękowe), niemożliwego do osiągnięcia przy użyciu standardowych metod liposukcji.
 • Artroskop: Jest to giętkie, cienkie urządzenie medyczne wykorzystywane podczas badania diagnostycznego znanego pod nazwą artroskopia. Służy nam do wziernikowania stawu. Podczas badania jest wprowadzane do jamy stawu po wcześniejszym wykonaniu odpowiedniego nacięcia skóry. Artroskop ma postać elastycznej, cienkiej rurki wyposażonej w źródło światła. Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów Dobre samopoczucie pacjentów i ich zadowolenie z jakości usług są dla nas absolutnym priorytetem. Przykładamy wszelkich starań, by czuli się u nas w pełni swobodnie, a pobyt w klinice był dla nich przyjemnością. W celu zapewnienia odwiedzającym nas osobom poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.
 • USG: Nasi specjaliści od flebologii przeprowadzaja m.in. badanie żył metodą USG Doppler. Jest to badanie, które przeprowadza się z uzyciem aparatu ultrasonograficznego przy wykorzystaniu tzw. efektu Dopplera. Dzieki temu Lekarz może dokładnie ocenić stan naczyń krwionośnych, przede wszystkim tętnic i żył. Dzieki temu badaniu można zapobiec groźnym powikłaniom takim jak udar mózgu, zatorowość płucna czy zawał serca.

Nowoczesne gabinety

Wszystkie konsultacje i zabiegi przeprowadzamy w znakomicie wyposażonych nowoczesnych gabinetach, przy wykorzystaniu zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej. Nasi pacjenci mają pewność, że znajdują się pod opieką profesjonalistów, dla których praca to prawdziwa pasja.

Dwie nowoczesne sale operacyjne

Aby zapewnic Pacjentom dostęp do oferowanych przez nas zabiegów, Klinika dysponuje dwoma nowoczesnymi i w pełni wyposazonymi salami operacyjnymi. Dzieki temu udało nam sie skrócić termin oczekiwania na zabiegi. Indywidualne podejście do pacjenta – każda odwiedzająca nas osoba jest traktowana indywidualnie, a terminy zabiegów ustalamy wspólnie z Pacjentem w trakcie konsultacji. Pacjent ma mozliwość wyboru jak najbardziej dogodnej dla niej/ niego daty, także w przyoadku konieczności zmiany terminu z przyczyn losowych.

Klinika na tle innych konkurencyjnych placówek medycznych odznacza się nowoczesnością nie tylko w przeprowadzanych zabiegach, ale także w udogodnieniach pozamedycznych, których tutaj nie brakuje. Jest to m.in.:

 • Parking – koło budynku znajduje się parking miejski, gdzie każdy pacjent może zostawić swój samochód.
 • Nowoczesne wnętrza – sale operacyjne i zabiegowe, gabinety, poczekalnia i korytarze są nowoczesne, wygodnie urządzone oraz w przyjemnej dla oka kolorystyce.
 • Pokoje pobytowe – po zabiegach pacjenci mogą odpoczywać w salach z wygodnymi łóżkami, opieką medyczną i cateringiem a także z osobą towarzyszącą.
 • Chirurgia jednego dnia – dzięki skróceniu pobytu w szpitalu do jednej doby eliminowane jest ryzyko zakażeń oraz stres. Operacje jednodniowe przeprowadzane są w zakresie chirurgii estetycznej, chirurgii ręki oraz ortopedii.

 

Certyfikaty

2017 Blepharoplasty 2017
Blepharoplasty
2017 Face lifting Techniques 2017
Face lifting Techniques
2017 Aesthetic Breast Surgery 2017
Aesthetic Breast Surgery
2016 Laser Fotona 2016
Laser Fotona

Opinie

Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej ChiroplasticaOcena: 5/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • D

  Bardzo dobrze

  Zdecydowanie polecam dr Michała Chalcarza w Chiroplastica. Zazwyczaj jestem bardzo wybredna i wymagająca, jeśli chodzi o to co chcę zobaczyć w wynikach. Otrzymałam odpowiednie wyjaśnienie przed / po operacji i uzyskałam dobre wyniki moich ulepszonych miejscach. Miałam dobrą chemię z lekarzem, który sprawił, że całe wrażenie było tego warte. Dziękuję. Polecam

  Daria De Derda (2019-07-12)

 • g

  Bardzo dobrze

  Brazylijskie pośladki to zabieg, któremu naprawdę warto poddać się w Chiroplastyce. Zawsze miałam płaską pupę, a teraz w końcu mam pośladki moich marzeń. Lekarz nadał naprawdę im cudowny kształt. Dziękuję i polecam każdej pani!

  gosia (2018-01-17)

 • E

  Bardzo dobrze

  Polecam zabieg powiększania penisa w tej klinice. Nie byłem na początku do tego przekonany ale efekty są naprawdę zdumiewające. Lekarz wykonuje to naprawdę szybko i fachowo. Cena przystępna. Poza tym polecam inne zabiegi na ciało w tej klinice dla mężczyzn i dla kobiet

  Eryk (2018-01-17)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Leczenie operacyjne zespołu Guyona 1500 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Obrzezanie od 2000 zł Umów wizytę
Obrzezanie całkowite
*koszt uzależniony od rodzaju znieczulenia (metoda klasyczna oraz przy użyciu staplerów/ cena zależy od rodzaju znieczulenia)
od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Obrzezanie częściowe
*koszt uzależniony od rodzaju znieczulenia (metoda klasyczna oraz przy użyciu staplerów/ cena zależy od rodzaju znieczulenia)
od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Operacja stulejki
*cena zależy od rodzaju znieczulenia, możliwość realizacji zabiegu w dniu konsultacji
od 1800 zł do 2800 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka prącia 1200 zł Umów wizytę
Powiększanie penisa od 5500 zł Umów wizytę
Powiększanie penisa własnym tłuszczem (lipofilling, lipotransfer)
*powiększanie penisa własnym tłuszczem do 60 ml
10000 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Chirurgiczne usuwanie blizn
*Cena rozpoczynająca. Do indywidualnego ustalenia podczas konsultacji.
od 100 zł Umów wizytę
Usuwanie włókniaków od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Usuwanie brodawek od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Szczelina odbytu 2500 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia zakrzepicy okołoodbytniczej 2800 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu)
*leczenie metodą klasyczną Milligan-Morgan
2800 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny
*bez siatki
2800 zł Umów wizytę
Przepuklina z siatką UltrApro
*TAPP lub TEP (w zależności od rodzaju użytej siatki)
5500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny kresy białej 5500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny brzusznej od 5500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej
*metodą klasyczną (bez siatki)
od 0 zł do 4500 zł Umów wizytę
Laparoskopowa plastyka przepukliny pachwinowej 7500 zł Umów wizytę
Proste nacięcie i usunięcie ciała obcego, tkanek podskórnych od 300 zł do 500 zł Umów wizytę
Usunięcie szwów 80 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego małego od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci od 400 zł do 800 zł Umów wizytę
Nacięcie i drenaż ropnia 300 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych od 250 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych 250 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Leczenie ginekomastii
*4.500 (zniecz. miejscowe), 6.000 (zniecz. ogólne)
6000 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowa
*4.500 (zniecz. miejscowe), 6.000 (zniecz. ogólne)
od 6000 zł Umów wizytę
Ginekomastia tłuszczowa 9500 zł Umów wizytę
Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa
*4.500 (zniecz. miejscowe), 6.000 (zniecz. ogólne
od 6000 zł Umów wizytę
Plastyka i korekcja powiek 4500 zł Umów wizytę
Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna 6000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna 8000 zł Umów wizytę
Plastyka powiek dolnych i górnych 14000 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu 6000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha 4000 zł Umów wizytę
Plastyka twarzy - face lifting (SMAS)
*cena do ustalenia podczas konsultacji
25000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny szyi
*7000 zł lifting chirurgiczny. 8000 zł lifting z Aqualiftem przy pomocy Body Jet
10000 zł Umów wizytę
Lifting operacyjny brwi
*chirurgiczne podniesienie brwi
6500 zł Umów wizytę
Plastyka ust - wywinięcie czerwieni wargowej
*chirurgiczne podniesienie górnej wargi. 4500 zł z permanentnym powiększeniem
4500 zł Umów wizytę
Modelowanie i powiększanie policzków
*modelowanie implantami
od 4500 zł Umów wizytę
Plastyka łydek
*modelowanie łydek własnym tłuszczem Liposukcja z lipofillingiem
12000 zł Umów wizytę
Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 9000 zł Umów wizytę
Implanty policzków
*4500 zł plus koszt implantu
od 4500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
Plastyka dolnej części brzucha - miniabdominoplastyka 9000 zł Umów wizytę
Lifting szyi
*lifting chirurgiczny
15000 zł Umów wizytę
Lifting ramion od 17000 zł Umów wizytę
Lifting ud od 21000 zł do 30000 zł Umów wizytę
Plastyka pośladków 23000 zł Umów wizytę
Powiększenie pośladków implantami
*powiększanie pośladków implantami Polytech
25000 zł Umów wizytę
Modelowanie i plastyka brzucha od 13000 zł do 15000 zł Umów wizytę
Plastyka ramion (lifting chirurgiczny) 8500 zł Umów wizytę
Abdominoplastyka (plastyka brzucha)
*pełna plastyka brzucha
24000 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna piersi
Mastopeksja - zabieg podniesienia piersi - lifting biustu od 20000 zł do 24000 zł Umów wizytę
Plastyka piersi od 15000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi
*mplantami Motiva - SilkSurface PLUS,Motiva - Ergonomix Round Q
od 21000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem okrągłym od 21000 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi implantem anatomicznym od 21000 zł Umów wizytę
Wymiana implantów piersiowych od 23000 zł Umów wizytę
Lipofilling piersi (powiększanie piersi przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) od 19000 zł do 28000 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja piersi po mastektomii od 25000 zł do 27000 zł Umów wizytę
Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) od 22000 zł do 24000 zł Umów wizytę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja
Liposukcja
*liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo 4D HD. Cena zależy od stref ciała lub wykonania zabiegu kilku stref ciała. Do ustalenia podczas konsultacji.
od 5000 zł do 18000 zł Umów wizytę
Liposukcja brzucha
*liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo 4D HD
17000 zł Umów wizytę
Liposukcja pośladków
*liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo 4D HD
5000 zł Umów wizytę
Lipofilling pośladków (modelowanie pośladków własnym tłuszczem) 28000 zł Umów wizytę
Liposukcja pleców
*liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo 4D HD
6500 zł Umów wizytę
Liposukcja okolic biodrowych
*liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo 4D HD
6500 zł Umów wizytę
Liposukcja ud
*liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo 4D HD
od 22000 zł do 23000 zł Umów wizytę
Liposukcja ramion 10000 zł Umów wizytę
Liposukcja podbródka 7000 zł Umów wizytę
Diagnostyka
USG Doppler tętnic kończyn dolnych 200 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn górnych 200 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn dolnych 200 zł Umów wizytę
USG Doppler żył kończyn górnych 200 zł Umów wizytę
Cystoskopia
*z pobraniem wycinka 900 zł + koszt badania histopatologicznego (od każdej zmiany ok. 100 zł)
od 900 zł do 1000 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Ginekologia estetyczna od 900 zł Umów wizytę
Bezoperacyjne zmniejszanie pochwy 2500 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym 2500 zł Umów wizytę
Powiększenie punktu G (G-shot, augmentacja punktu G) 4500 zł Umów wizytę
Odmładzanie warg sromowych laserem 900 zł Umów wizytę
Powiększanie warg sromowych własnym tłuszczem (lipofiling) 5000 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka) od 2500 zł Umów wizytę
Powiększenie warg sromowych preparatami hialuronowymi 4000 zł Umów wizytę
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym 2500 zł Umów wizytę
Labioplastyka z plastyką krocza - metodą chirurgiczną 6000 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych 6000 zł Umów wizytę
Laserowa labioplastyka warg sromowych mniejszych 4500 zł Umów wizytę
Labioplastyka laserowa z plastyką napletka łechtaczki (hoodoplastyka) od 2500 zł Umów wizytę
Wybielanie warg sromowych laserem 2000 zł Umów wizytę
Wybielanie odbytu laserem 1800 zł Umów wizytę
Redukcja napletka łechtaczki 2500 zł Umów wizytę
Clitoroplastyka - odkrycie, uwypuklenie łechtaczki 2500 zł Umów wizytę
Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych od 4500 zł Umów wizytę
Leczenie nietrzymania moczu od 2800 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Mikrodermabrazja od 100 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 900 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) od 900 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) od 900 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 900 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 900 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek własnym tłuszczem 1800 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi
*chirurgiczne podniesienie brwi
od 9000 zł Umów wizytę
Lifting warg sromowych od 2500 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust od 4000 zł Umów wizytę
Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) 4000 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 550 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 550 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem od 550 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 550 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 550 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 550 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 550 zł Umów wizytę
Ortopedia
Rekonstrukcja więzadeł pobocznych kolana 7500 zł Umów wizytę
Operacja niestabilności rzepki
*+cena implantu
4500 zł Umów wizytę
Artroskopia kolana 4500 zł Umów wizytę
Artroskopowe leczenie niestabilności kolana 4500 zł Umów wizytę
Artroskopia 3500 zł Umów wizytę
Artroskopowe szycie łąkotki
*+cena implantu
od 4500 zł Umów wizytę
Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego
*stawu kolanowego
7500 zł Umów wizytę
Artroskopowa rekonstrukcja więzadła krzyżowego tylnego
*stawu kolanowego
8500 zł Umów wizytę
Leczenie operacyjne choroby De Quervaina 1600 zł Umów wizytę
Leczenie operacyjne palca strzelającego 1600 zł Umów wizytę
Operacja usztywnienia stawów palców 3500 zł Umów wizytę
Regeneracja stawów komórkami macierzystymi
*przeszczep komórek macierzystych do stawów
3800 zł Umów wizytę
Leczenie operacyjne przykurczu ręki Dupuytrena
*cena zależy od znieczulenia (miejscowe lub barkowe) oraz metody lekiem Xiapex - 5700 zł
od 3500 zł do 6000 zł Umów wizytę
Operacja palca młoteczkowatego ręki 1600 zł Umów wizytę
Operacja palca butonierkowatego ręki 2500 zł Umów wizytę
Operacje i leczenie ręki/łokcia/nadgarstka
*leczenie złamań kości nadgarstka
od 4500 zł Umów wizytę
Zespół cieśni nadgarstka od 2500 zł Umów wizytę
Rekonstrukcja ścięgien
*za każdy etap od 4000 zł.
4000 zł Umów wizytę
Operacje przełożenia ścięgien w porażeniach nerwów 7500 zł Umów wizytę
Osteotomia korekcyjna kości promieniowej
*operacja korekcyjna dalszego końca kości promieniowej
7500 zł Umów wizytę
Operacja poszerzenia przestrzeni międzypalcowej 4500 zł Umów wizytę
Operacja rozdzielenia zrośniętych palców
*operacja palcozrostu
5500 zł Umów wizytę
Leczenie kości łódeczkowatej
*leczenie pseudostawu kości łódeczkowatej
7500 zł Umów wizytę
Synowektomia stawów ręki 5500 zł Umów wizytę
Leczenie zmian zwyrodnieniowych stawu nadgarstkowo - śródręcznego 7500 zł Umów wizytę
Wycięcie ganglionu nadgarstka 2000 zł Umów wizytę
Wycięcie ganglionu palca ręki 2000 zł Umów wizytę
Leczenie artroskopowe nadgarstka 6400 zł Umów wizytę
Endoprotezoplastyka stawu palca ręki
*operacja stawów palców (+ koszt protezy)
od 3000 zł Umów wizytę
Operacja zespołu rowka nerwu łokciowego 3500 zł Umów wizytę
Artroskopia lecznicza stawu podskokowego od 4500 zł Umów wizytę
Operacja palca młoteczkowatego stopy 1000 zł Umów wizytę
Wycięcie ganglionu stopy 1000 zł Umów wizytę
Korekcja palucha koślawego (halluks)
*metodą bezgipsową + cena implantów (7500 zł 1 halluks + cena implantu (ok. 1000 zł), 9500 zł 2 halluksy + cena implantu)
od 7500 zł Umów wizytę
Podologia
Usunięcie odcisku, modzeli
*cena do ustalenia podczas wizyty
od 100 zł Umów wizytę
Wrastające paznokcie od 400 zł do 800 zł Umów wizytę
Klamra na wrastające paznokcie - klamra Frasera od 400 zł do 800 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej Chiroplastica

Królewiecka 161/17 Wrocław

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 20:00

Wtorek

08:00 - 20:00

Środa

08:00 - 20:00

Czwartek

08:00 - 20:00

Piątek

zamknięte

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Dr n.med. Ahmed Elsaftawy

Dr n.med. Ahmed Elsaftawy

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

Dr n. med. Tomasz Bonczar

Dr n. med. Tomasz Bonczar

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

dr Szymon Manasterski

dr Szymon Manasterski

Chirurg
Chirurg ręki
Ortopeda

Umów wizytę

Dr Marianna Pietralczyk

Dr Marianna Pietralczyk

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

mgr Aneta Arendarska-Maj

mgr Aneta Arendarska-Maj

Fizjoterapeuta

Umów wizytę

Dr Marta Wilczyńska

Dr Marta Wilczyńska

Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

Dr Paweł Stajniak

Dr Paweł Stajniak

Chirurgia Ogólna
Ortopeda

Umów wizytę

dr n. med. Adam Kuźmiński

dr n. med. Adam Kuźmiński

Chirurg
Endokrynolog

Umów wizytę

Dr n. med. Michał Chalcarz

Dr n. med. Michał Chalcarz

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

Dr n. med. Bogusław Jacek Malik

Dr n. med. Bogusław Jacek Malik

Ginekolog

Umów wizytę

Dr Oskar Sleiman

Dr Oskar Sleiman

Okulista

Umów wizytę

Dr Tomasz Główka

Dr Tomasz Główka

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
Flebolog

Umów wizytę

Dr n. med. Adam Chełmoński

Dr n. med. Adam Chełmoński

Chirurg
Chirurg ręki

Umów wizytę

mgr Marlena Rutowicz

mgr Marlena Rutowicz

Fizjoterapeuta

Umów wizytę