Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna

Dobrego Pasterza 118c lok.11 Kraków

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

 

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna to specjalistyczna krakowska placówka medyczna, odznaczająca się nowoczesnością i profesjonalizmem w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, modelowaniu sylwetki oraz szeroko rozbudowanej laseroterapii.

Historia kliniki rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy to została ona otwarta dla pierwszych pacjentów. Od początku działalności główny nacisk był kładziony na zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, co jest i było realizowane poprzez szczegółowe konsultacje i ustalanie planu leczenia i działania zabiegowego w zależności od wymagań pacjenta oraz oczekiwanych efektów.

Personel medyczny przyjmujący w Vesuna to osoby w pełni zaangażowane w swoją pracę oraz z bogatym doświadczeniem i szerokimi umiejętnościami w swoich dziedzinach. Jest wśród nich specjalista dermatologii i medycyny estetycznej, lekarz medycyny estetycznej oraz kilku magistrów kosmetologii. Pracująca tutaj lek. med. Agnieszka Drożniak ukończyła prestiżowy Uniwersytet Jagielloński w Krakowie na Wydziale Collegium Medicum a doświadczenie zdobywała w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ponadto z zakresu medycyny estetycznej doszkala się na licznych kursach, warsztatach i konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą. Pacjentów przyjmują w oddziałach Vesuny uśmiechnięte, pełne życzliwości i zrozumienia dla każdego pacjenta recepcjonistki.

Urządzenie i sprzęt medyczny, w jaki wyposażona jest klinika działają nie tylko w zaawansowanych technologiach, ale posiadają również międzynarodowe certyfikaty z zakresu FDA, CE i certyfikaty medyczne. Dzięki temu zabiegi są tutaj bezpieczne, komfortowe, szybkie oraz dają oczekiwane przez pacjenta rezultaty. Z tych sprzętów i aparatów można wymienić do modelowania ciała:

 • urządzenie Vela Shape III (do  modelowania sylwetki i redukcji cellulitu), urządzenie Vanquish BTL (do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej), urządzenie TriLipo Maximus Med (wykorzystywane do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz liftingu skóry), urządzenie Exlilis (również do likwidacji cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia skóry), aparat Endermologie (do modelowania sylwetki i liftingu skóry), aparat EAT Skin Shock (do odmładzania skóry i drenażu limfatycznego), urządzenie Vivace BTL (do zabiegów frakcjonowania mikroigłowego), aparat Geneo (wykorzystywany w kompleksowej pielęgnacji skóry)

oraz urządzenia wykorzystywane w laseroterapii:

 • laser diodowy Palomar Vectus (do trwałej depilacji), laser Fotona 4D (do endoliftingu twarzy), system Piano (do laserowego liftingu skóry i leczenia blizn), lasery frakcyjne Er:YAG oraz Nd:YAG (wykorzystywane w resurfacingu i remodelingu ciała).

Nakierowanie na potrzeby pacjenta objawia się tutaj nie tylko w przyjaznym i profesjonalnym personelu oraz certyfikowanym wyposażeniu sprzętowym, ale także w udogodnieniach pozamedycznych i ułatwieniach, dzięki którym każdy pacjent będzie czuł się w klinice bardzo dobrze. Wśród nich można wymienić:

 • Dogodną lokalizację – umiejscowienie dwóch oddziałów w dużych krakowskich centrach handlowych sprawia, iż bardzo łatwo tutaj trafić nie tylko osobom z Krakowa, ale także przyjezdnym z innych miast Polski.
 • Ciekawą okolicę – obecność gabinetów w centrach handlowych jest korzystne dla pacjentów, gdyż mogą oni przy okazji odwiedzin kliniki załatwić liczne sprawy oraz pójść na zakupy a nawet zwiedzić okoliczne zabytki Krakowa.
 • Duży parking – jest dostępny i bezpłatny dla pacjentów jednego i drugiego gabinetu, gdyż są to miejsca parkingowe centrów handlowych, w których mieszczą się oddziały Vesuna.
 • Stylowe poczekalnie – w obu oddziałach pacjenci mogą poczekać na zabiegi w przyjemnie i z gustem urządzonych poczekalniach, na miękkich kanapach oraz w otoczeniu ciekawie zagospodarowanej przestrzeni.
 • Komfortowe gabinety – gabinety Vesuna są wyposażone nie tylko w nowoczesne sprzęty, ale również w bardzo wygodne łóżka zabiegowe oraz są zaaranżowane tak, aby sprzyjały wyciszeniu się, relaksowi oraz intymności w czasie zabiegów.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – centra handlowe są w pełni przystosowane do korzystania z nich osób poruszających się na wózkach inwalidzkich a także gabinety mają przygotowane dla nich wejścia oraz pomieszczenia.
 • Obsługa w obcym języku – w Vesunie obsługiwani są pacjenci posługujący się nie tylko językiem polskim, ale także angielskim.
 • Promocje – w klinice cyklicznie organizowane są promocje i rabaty dla klientek, np. na zabiegi modelujące ciało.
 • Płatność w ratach – Vesuna ma podpisaną umowę z firmą MediRaty, dzięki czemu pacjenci mogą korzystać z dogodnych dla nich form spłaty za zabiegi.
 • Czynne cały tydzień – oba oddziały kliniki są otwarte przez siedem dni w tygodniu, co umożliwia korzystanie z ich usług większemu gronu pacjentów.

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna mieści się w Krakowie w Centrum Handlowym Krokus w dzielnicy Mistrzejowice, przy Al. Generała Bora-Komorowskiego. Dzięki takiemu umiejscowieniu łatwo tutaj dojechać zarówno samochodem, jak i innymi środkami komunikacji. Wystarczy zjechać z alei, czyli drogi krajowej nr 79 przez stację BP prosto do centrum handlowego i zostawić samochód na dużym, bezpłatnym parkingu. Osoby przyjeżdżające pociągiem najbliżej będą miały ze stacji Kraków Przedmieście, skąd do pokonania jest odległość 3 km. Z centrum miasta oraz innych odleglejszych części Krakowa najlepiej do gabinetu dostać się autobusami linii np. 172, 502 lub 608, które zatrzymują się na przystanku Bora-Komorowskiego. Od krakowskiego Rynku Głównego dzieli klinikę ok. 8 km najkrótszą trasą komunikacją miejską lub 5 km na piechotę. Z gabinetu niedaleko jest do terenów zielonych miasta, np. do Parku Tysiąclecia to zaledwie 2 km, które można pokonać spacerkiem.

Opinie

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VesunaOcena: 4.9/5 Opinie: 73, Ocen: 73

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • A

  Bardzo dobrze

  Jestem po wampirzym liftingu, który oczywiście robiłam w Vesunie i szczerze? Nie spodziewałam się, że efekty będą aż takie, normalnie wow. Moja skóra jest jędrna, gładziuteńka, no po prostu młodsza.

  Ada (2021-05-17)

 • g

  Dobrze

  w kwietniu usuwałam w vesunie laserowo tatuaż. miałam farta, bo akurat ten zabieg był objęty promocją, więc zapłaciłam połowę taniej.

  gocha (2021-05-10)

 • I

  Bardzo dobrze

  Właśnie jestem po zabiegu rekonstrukcji rozerwanego płatka ucha, który robiłam w Vesunie. Jestem zadowolona z efektów, a doktor Makowska spisała się a medal.

  Iga (2021-04-15)

 • M

  Dobrze

  skorzystałam z oferty krakowskiej vesuny, gdyż chciałam zredukować zmarszczki wokół ust i okolic oczu. udało się! pewnie gdy efekty zaczną zanikać, zdecyduje się na powtórkę.

  Marta (2021-03-22)

 • R

  Bardzo dobrze

  Robiłam u nich zmarszczki rok temu i teraz zapisuje się na kolejny zabieg. Polecam

  Roxana (2021-02-03)

 • K

  Bardzo dobrze

  To już będzie dobre kilka lat odkąd korzystam z usług Vesuny, ale ten czas leci. Polecam zabiegi odmładzające, bo efekty są na prawdę wow, a obsługa jest przemiła!

  Ksenia (2021-01-15)

 • V

  Bardzo dobrze

  Lubię Vesunę, a zwłaszcza ich zabiegi oczyszczająco-odmładzające, na które zgłaszam się regularnie od kilku lat. Nie zamierzam zmieniać swoich nawyków, bo moja skóra ma się świetnie.

  Vika (2020-12-28)

 • d

  Bardzo dobrze

  w vesunie redukowałem przebarwienia. po 3 zabiegach widziałem poprawę, a po pełnej kuracji byłej w szoku, że dało się jej w całości usunąć. jeszcze raz dziękuje.

  damian (2020-12-18)

 • S

  Bardzo dobrze

  Świetne miejsce, do którego chodzę od lat. Właśnie daję mężowi delikatne wskazówki, aby w prezencie świątecznym dał mi bon podarunkowy do Vesuny. Mam nadzieje, że zrozumie moje sugestie.

  Sylwia (2020-12-04)

 • A

  Bardzo dobrze

  Polecam! W vesunie testowałam już kilka zabiegów i zawsze byłam zadowolona z efektów. Obecnie czekam na swoją pierwszą Ondę, bo pragnę usunąć cellulit, ale póki co czekam na wizytę.

  Andzia (2020-11-18)

 • W

  Bardzo dobrze

  Zapisałam się do Vesuny ponieważ chciałam usunąć przebarwienia, których nabawiałam się poprzez nadmierne opalenie, bez odpowiedniej ochrony. Zabiegi przyniosły oczekiwane rezultaty, a ja już drugi raz nie popełnię tego błędu i będę stosować kremy.

  Wanda (2020-10-27)

 • k

  Bardzo dobrze

  w vesunie zdecydowałam się na laserową redukcję rozstępów po ciąży. nie sądziłam, że uda się je tak skutecznie usunąć, bo teraz są one praktycznie nie widoczne.

  klaudia (2020-10-20)

 • N

  Bardzo dobrze

  Moja pierwsza wizyta w krakowskiej vesunie była konsultacją dermatologiczną, ze względu na moją łuszczycę. Na całe szczęście trafiłam w dobre ręce i do dnia dzisiejszego kontynuuje leczenie w tym miejscu.

  Natalia (2020-10-15)

 • A

  Bardzo dobrze

  W Vesunie leczyłem się z nadpotliwości pach, efekty zostały osiągnięte. Polecam

  Artur (2020-07-21)

 • K

  Bardzo dobrze

  W krakowskiej klinice vesuna zdecydowałam się na usuwanie pajączków, z osiągniętych efektów jestem bardzo zadowolona. Polecam zarówno miejsce, jak i zatrudniony tam personel.

  Karolina (2020-05-26)

 • m

  Bardzo dobrze

  do kliniki vesuna z krakowa trafiłam z polecenia koleżanki, która również usuwała u nich niechciany tatuaż. po kilku sesjach udało się skutecznie go pozbyć.

  monika (2020-05-07)

 • K

  Bardzo dobrze

  W Vesunie można liczyć na fachowe podejście, tamtejszy personel jest sympatyczny, ale też i rzeczowy. Z ich oferty korzystam już jakiś czas, parę zabiegów przerobiłam, ale zawsze byłam zadowolona z efeków.

  Kinga (2020-04-21)

 • u

  Bardzo dobrze

  z usług krakowskiej kliniki vesuna korzystam dopiero od ubiegłego roku. zaczęło się od infuzji tlenowej, a potem zdecydowałam się na depilację. kiedy sytuacja w naszym kraju się uspokoi to pewnie umówię się na kolejną serię infuzji, aby zregenerować swoją skórę i przygotować ją do lata.

  ula (2020-04-14)

 • Ł

  Bardzo dobrze

  Dawno u nich nie byłam, ale mam nadzieje, że kiedy będziemy mogli wyjść z domów to umówię się czym prędzej do fryzjera, a następnie do Vesuny na laserową depilację! Z ich usług korzystam już parę dobrych lat i jestem zadowolona. Mili pracownicy, fajny wystrój, a ceny takie jak wszędzie.

  Łukasz (2020-04-03)

 • D

  Bardzo dobrze

  Od ładnych paru lat korzystam z usług krakowskiej kliniki vesuna, co tu dużo pisać nie wracałabym do nich gdybym nie była zadowoloną, spełnioną klientką. Z całego serca polecam to miejsce.

  Daga (2020-03-18)

 • o

  Bardzo dobrze

  już jakiś czas noszę się z zamiaram wystawienia opinii krakowskiej klinice vesuna, w końcu mi się to udało! chodzę do nich na peelingi i laserową depilację, z efektów jestem bardzo zadowolona.

  ola (2020-03-11)

 • B

  Bardzo dobrze

  W klinice vesuna leczyłem się nadpotliwości pach. Polecam i miejsce i zabieg.

  Bartek (2020-03-03)

 • B

  Bardzo dobrze

  polecam! duża oferta zabiegowa, miły zespół. nie pozostaje mi nic innego jak wystawić krakowskiej klinice vesuna pozytywną ocenę.

  Beti (2020-02-18)

 • Ł

  Bardzo dobrze

  W krakowskiej klinice vesuna podjąłem leczenie nadpotliwości pach. Zabieg thermi dry okazał się bardzo skuteczny. Z całą pewnością kiedy efekty zaczną zanikać, wrócę na kolejny zabieg.

  Łukasz (2020-02-12)

 • I

  Bardzo dobrze

  Właśnie jestem po zabiegu modelowania ust, jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów! Doktor Agnieszka, ktora przeprowadzała zabieg to profesjonalistka.

  Iwona (2020-02-05)

 • P

  Bardzo dobrze

  Do Vesuny chodzę już od lat, więc tak jakby jestem ich stałą klientką. Fajnie, że ciągle się rozwijają, wprowadzają nowe usługi do swojej oferty. Aż jestem ciekawa jak będzie wyglądać ich nowa siedziba.

  Paulina (2020-01-20)

 • P

  Bardzo dobrze

  Do krakowskiej kliniki vesuna zgłosiłam się w celu usunięcia zmarszczek na twarzy, na miejscu spotkałam się z fachowym podejściem, a Pani doktor odpowiedzialna za zabieg doradziła mi, opowiedziała jak to będzie wyglądać, uspokoiła. Teraz widzę, że efekty zaczynają pomału zanikać więc wkrótce umówię się na kolejną sesję.

  Patka (2020-01-16)

 • D

  Bardzo dobrze

  Z czystym sercem mogę polecić klinikę vesunę. Od około roku chodze do nich na laserową depilację, z efektów jestem zadowolona.

  Dominika (2020-01-09)

 • R

  Bardzo dobrze

  polecam! vesuna to klinika, która świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie.

  Roksana (2019-12-27)

 • S

  Bardzo dobrze

  W Vesunie byłam już kilkakrotnie i za każdym razem wychodzę zadowolona. Głównie korzystam z ich oferty peelingów, ale od roku chodzę również na laserową depilację. Dla mnie oferowane usługi są sensowne, ceny zabiegów normalne, a śledząc social media kliniki można trafić na ciekawe promocje.

  Sara (2019-12-19)

 • A

  Bardzo dobrze

  Fajne miejsce z dużą ofertą zabiegów. Dużym plusem jak dla mnie jest miły zespół i obsługa. Ceny takie jak wszędzie.

  Aleksandra O. (2019-12-12)

 • D

  Bardzo dobrze

  W krakowskiej klinice vesuna leczyłem się z nadpotliwości. Zaproponowany zabieg przyniósł zamierzony rezultat, polecam i klinikę i sam zabieg themidry.

  Darek (2019-12-05)

 • O

  Bardzo dobrze

  W Klinice Vesuna używałam tluszczyk kriolipolizą. W Końcu jestem zadowolona z wyglądu soejego brzuszka :) polecam wszystkim super zabieg a Pani Ola Z Bonarki przesympatyczna

  Olga (2019-11-19)

 • N

  Bardzo dobrze

  O krakowskiej klinice vesuna już wcześniej słyszałam wiele dobrego, dlatego w końcu zdecydowałam się sprawdzić czy te opinie są prawdziwe. Przy ulicy Dobrego Pasterza zdecydowałam się na zabieg redukcji zmarszczek, z osiągniętego efektu jestem bardzo zadowolona, co najważniejsze wyglądam normalnie, naturalnie. Zabieg i klinikę mogę śmiało polecić.

  Nina (2019-11-19)

 • o

  Bardzo dobrze

  Krakowska klinika vesuna to miejsce godne polecenia. Mają ciekawą ofertę zabiegową, fajne rabaty i wykwalifikowany personel. Czego chcieć więcej?

  ola (2019-11-15)

 • M

  Bardzo dobrze

  Jeden z lepszych gabinetów medycyny estetycznej w Krakowie, do Kliniki Vesuna chodzę już wiele lat i zawsze mogę liczyć na wysoki poziom usług, odpowiednie podejście do klienta i ciekawe oferty zabiegowe. Polecam w 100%

  Maciek (2019-11-06)

 • J

  Bardzo dobrze

  w klinice vesuna redukowałam zmarszczki za pomocą botoksu wielokrotnie! za każdym razem spotykałam się z miła obsługą, przyjazną atmosferą i profesjonalizmem podczas zabiegu jak i po.

  Jarek (2019-10-15)

 • M

  Bardzo dobrze

  W krakowskiej klinice vesuna leczyłem się z nadpotliwości. Byłem sceptyczny co do leczenia, ale okazało się, że Thermi Dry rozwiązało mój problem, już się tak nie pocę. Dziękuje

  Maciek (2019-10-11)

 • N

  Bardzo dobrze

  Polecam! Klinika Vesuna w Krakowie to gabinet medycyny estetycznej, który świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie, od lat korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

  Nela (2019-10-03)

 • o

  Bardzo dobrze

  W klinice vesuna, która znajduje się w krakowie leczyłam laserowo żylaki. Z efektów zabiegów jestem bardzo zadowolona. Polecam sam zabieg i pana doktora, który ten zabieg przeprowadzał.

  ola (2019-09-16)

 • M

  Bardzo dobrze

  Od wielu lat korzystam z usług krakowskiej vesuny i jak do tej pory się nie zawiodłam. Miła, ogarnięta załoga, ceny takie jak wszędzie.

  Milena (2019-09-06)

 • S

  Bardzo dobrze

  Do krakowskiej kliniki vesuna chodzę już od wielu lat i jestem zadowoloną klientką. Miło patrzeć jak się rozwijają, dodają co raz to nowsze zabiegi do swojej oferty, do tego vesuna może pochwalić się przemiłą obsługą, która nie dość, że potrafi trafić do potencjalnego klienta to jeszcze ma ogromną wiedzę o swojej pracy.

  Sybilla (2019-08-20)

 • O

  Bardzo dobrze

  Krakowska klinika vesuna to świetny gabinet medycyny estetycznej, które na całe moje szczęście znajduje się w krakowie. Od wielu lat chodzę do nich na depilację laserową, a także infuzję tlenową i zawsze mogę liczyć na ten wysoki poziom usług, miłą obsługę za bardzo dziękuje. Jeżeli chodzi o ceny to nie można narzekać, a śledząc ich facebooka można czasem załapać się na ciekawe promocje.

  Ola (2019-08-08)

 • o

  Bardzo dobrze

  w krakowskiej klinice vesuna zdecydowałam się na zabieg wolumetryczny okolic twarzy. początkowo byłam sceptycznie nastawiona co do efektów, aczkolwiek byłam w będzie. efekty zabiegu przeszły moje oczekiwania i bardzo dziękuje za okazaną cierpliwość i wsparcie. mimo wielu pytań jakie zadawałam pani doktor na każde z nich udzielała mi odpowiedzi. dziękuje i z całą pewnością w przyszłości do was wrócę.

  ola (2019-07-23)

 • K

  Bardzo dobrze

  W krakowskiej klinice vesuna leczyłam się z nadpotliwości pach i uważam, że jest to świetny zabieg, który rozwiązał moje problemy. W sumie jest to pierwszy zabieg jaki przeprowadziłam w klinice, ale uważam, że wszystko przebiegło tak jak powinno. Miła obsługa, a na bieżąco informowano mnie jak to wszystko będzie wyglądać czy co się obecnie dzieje. Jak dla mnie pracownicy Vesuny znają się na rzeczy. Polecam

  Karina (2019-06-07)

 • J

  Bardzo dobrze

  Krakowska klinika vesuna to super miejsce w którym z całą pewnością możesz liczyć na fachową pomoc oraz zabiegi na najwyższym poziomie. Już od kilku lat w klinice przeprowadzam laserową depilację i zawsze mogę liczyć na równie wysokim poziom usług. Miła obsługa, ciekawe zabiegi a ceny takie jak wszędzie. Polecam

  Joasia (2019-05-22)

 • M

  Bardzo dobrze

  Klinika Vesuna w Krakowie to świetny gabinet medycyny estetycznej. Ich oferta zabiegowa jest stosunkowo duża, a śledząc ich facebooka można trafić na ciekawe promocje. Nawet ostatnio z okazji świętowania 10-lecia działalności klinika dała fajne rabaty na niektóre zabiegi. Do tego klinika zatrudnia profesjonalistów, którzy mają ogromną wiedzę o swojej pracy, a także dobrze wiedzą jak traktować pacjenta.

  Milena (2019-04-23)

 • M

  Bardzo dobrze

  Klinika Vesuna w Krakowie to z całą pewnością miejsce, które jest warte polecenia i pozytywnej opinii. W tym gabinecie redukowałam zmarszczki, ale z całą pewnością wkrótce skorzystam również z innych zabiegów proponowanych przez Klinikę. To miejsce cechuje cudowny personel, który ma ogromną wiedzę na temat swojej pracy. Nie pozostaje mi nic innego jak pozostawienie Państwu pozytywnej opinii.

  Mirka (2019-03-01)

 • p

  Bardzo dobrze

  klinika vesuna to cudowne miejsce, tworzone przez cudownych ludzi. w klinice redukowalam zmarszczki za pomoca botoksu i bylam bardzo zadowolona z zabiegu. teraz musze sie zapisac na powtorke, ale mam pelne zaufanie do pracownikow kliniki.

  pati (2019-02-21)

 • D

  Bardzo dobrze

  Profesjonalna klinika. Miałam już kilka zabiegów, jestem bardzo zadowolona. Pracują tam kompetentni, profesjonalni i mili ludzie, a to ma duże znaczenie w przypadku świadczonych usług. Polecam gorąco, korzystam z lokalizacji w Bonarce. Zabiegi w Krakowie tylko w VESUNA i nawet nie szukam indziej, bo mam do nich pełne zaufanie.

  Domenki (2019-02-08)

 • M

  Bardzo dobrze

  Klinika Vesuna to jedno z lepszych miejsc w Krakowie, które zajmuje się medycyną estetyczną. W Klinice usuwałam blizny za pomocą lasera Discovery Pico i efekty przerosły moje oczekiwania. Fakt, faktem poinformowano mnie, że im szybciej zdecyduje się na zabieg tym lepiej dla mnie ponieważ teraz blizna jest praktycznie nie widoczna. Za co bardzo dziękuje i z całą pewnością jeszcze skorzystam z waszych usług.

  Matylda (2019-01-03)

 • I

  Bardzo dobrze

  Moim zdaniem Klinika Vesuna to najlepsze miejsce w Krakowie, które świadczy usługi medycyny estetycznej. Z ich usług korzystałam już parę razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Miła obsługa, fachowy personel no i efekty, które przerosły moje oczekiwania. Z całą pewnością będę do Was wracać.

  Inga (2018-12-04)

 • M

  Bardzo dobrze

  Od kilku lat korzystam z bogatej oferty Kliniki Vesuna i muszę przyznać, że chociaż minęło sporo czasu to oni dalej trzymają wysoki poziom. Zespół pracowników jak i usługi, które świadczą są na bardzo wysokim poziomie. Ceny wiadomo jak wszędzie, ale chodzę do nich tak długo i nigdy się nie zawiodłam.

  Milena (2018-11-09)

 • J

  Bardzo dobrze

  Moim zdaniem klinika Vesuna to jedna z lepszych klinik na terenie Krakowa. Dla mnie jest to miejsce, które nie tylko ma bogatą ofertę zabiegową, ale dla mnie są to też wspaniali ludzie, którzy tworzą to miejsce i sympatyczną atmosferę. Mogę tylko wystawić Wam najwyższą ocenę i życzyć wiele dobrego oraz samych sukcesów. Pozdrawiam i polecam.

  Jarek (2018-10-05)

 • M

  Bardzo dobrze

  Klinika Vesuna to dobre miejsce na mapie krakowskich klinik medycyny estetycznej. Już nie raz korzystałam z ich usług i za każdym razem byłam zadowolona nie tylko z efektów zabiegu, ale i profesjonalizmu całego zespołu.

  Mirka (2018-09-21)

 • A

  Bardzo dobrze

  W Klinice Vesuna poddałem się serii zabiegów laserowego leczenia chrapania i jestem bardzo zadowolony z efektów tak jak i moi bliscy. Osoba która przeprowadzała zabieg, przepraszam, że nie pamiętam nazwiska była bardzo miła, opowiedziała mi jak będzie wyglądał zabieg, czego mogę się spodziewać. Nie sądziłem, że chrapanie zniknie, a teraz moja żona nie narzeka bo nie słyszy w nocy chrapania. Dziękuje za rozwiązanie mojego problemu.

  Artur (2018-08-16)

 • A

  Bardzo dobrze

  Usuwalam w tej klinice przebarwienia laserem fotona spektro, wykonalam 4 zabiegi na twarz, po pierwszym I drugim efekt byl, ale nie tak olbrzymi jakiego oczekiwalam, ale Pani Ania u ktorej robilam zabieg, uprzedzala ze tak moze byc wiec nie panikowalam, koniec koncow udalo nam sie uzykac znakomity efekt, przebariwenia zostaly usuniete, a dodatkowo bardzo poprawilam sie jakos skory, jest gladka I taka swieza. Bardzo polecan ta klinike napewno brde jeszcze korzystav z innych zabiegow.

  Asia (2018-07-30)

 • J

  Bardzo dobrze

  Pani Agnieszka Drożniak jest związana z Vesuną już dość długo, ale wydaje mi się, że jest fundamentem tej kliniki. U Pani doktor byłam wielokrotnie i za każdym razem witała mnie uśmiechem. Do każdego zabiegu jest zawsze dobrze przygotowana. Nigdy się na niej nie zawiodłam. Staranność, cierpliwość i życzliwość właśnie taka jest Pani Agnieszka.

  Jagoda (2018-07-26)

 • K

  Bardzo dobrze

  Dobra klinika z miłą obsługą. Poddawałam się paru zabiegom kosmetycznym u pani Agnieszki, która przyjmuje w Vesunie CH Krokus. Miła kobieta, która jest chyba oazą spokoju bo pomimo tego, że zadawałam mnóstwo pytań pani Agnieszka udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie moje wątpliwości z uśmiechem na twarzy. Ceny dla niektórym mogą być uważane na wysokie, ale moim zdaniem w normie. Tym bardziej, że teraz mają kilka ciekawych promocji.

  Karolina (2018-07-05)

 • K

  Bardzo dobrze

  Ja klinice vesuna ufam jak najbardziej. Wykonywałam laserowe usuwanie rumienia i sądzę, że to była bardzo dobra decyzja. Polecam

  Karolina (2018-03-19)

 • M

  Bardzo dobrze

  Vesuna to klinika, która się rozwija. Myślę, ze warto to docenić. Sprzęty są nowe, czyste. Nie używa się jakiś przestarzałych metod. Polecam się zainteresować

  Mirela (2018-02-19)

 • w

  Bardzo dobrze

  Piszę teraz opinie, bo wiem, że otwarł się nowy salon Vesuny, więc warto powiedzie, że jest to sieć salonów działająca sprawnie od lat. Polecam Panią doktor Ewelinę. Wiem, że oferta się poszerza, warto zwrócić na to uwagę.

  wioletka (2018-02-13)

 • w

  Bardzo dobrze

  Tej klinice możn uafać. Kiedys przechodziłam zabieg laserowy na nogi, właśnie zapisałam się na pachy, bo wiem, ze wszytsko sie udalo. Wracanie do kliniki, to najlepsza rekomendacja.

  wioletka (2018-01-31)

 • B

  Dobrze

  Polecam wszystkim zabieg Maximus :)

  Balbina (2017-12-29)

 • G

  Bardzo dobrze

  Ja w tym roku postawiłam na konkretne zmiany. Zacżełam od ćwiczeń, diety i musiałam potem zdecydować sie na zabieg na ciało, żeby zredukowac boczki, które zostały. Polecam Wam zabieg vanqish i widzę zmiany.

  Gruszka (2017-11-29)

 • E

  Dobrze

  Ja jestem fanka laserowych zabiegów na twarz. Uważam, ze feket jest super. Lubie mieć jedno sprawdzone miejsce, a nie chodzic byle gdzie i sie łudzić, ze bedzie dobrze. Do Vesuny chodze ponad rok na różne zabi i nigdy nie bylo problemów/

  Ewelina (2017-10-19)

 • K

  Bardzo dobrze

  Korzystalam w Vesuna z laserowej depilacji pach, jestem rok po calej serii i całe lato cieszyłam się gładką skórą.

  Kamilka (2017-09-21)

 • P

  Dobrze

  Ja korzytsałam z zabiegu ZELTIQE. Uwazam, ze gabinet na nowoczesne sprzety i lekarze wiedza jak z nich korzystac. Polecam miejsce, ale bylam w Bonarce tylko

  Patrycja (2017-08-28)

 • G

  Bardzo dobrze

  Ja się zdecydowałam na zabiegi wyszczuplające ciało. Wziełam vanqiush, ale wybór jest dość spory. O tym dużo czytałam. Czucie nie bylo przyjemne. Widzę efekt, ale chce wiecej, więcej. Polecam jak ktoś jest z okolicy

  Gruszka (2017-07-14)

 • D

  Bardzo dobrze

  Jeśli zabiegi laserowe w Krakowie to tylko tutaj. Mają naprawdę super sprzęt. Bardzo dobra lokalizacja i wystrój całkiem przyjemny. Odczucia bólowe w trakcie zabiegu ograniczone do znośnego minimum i pani kosmetolog bardzo delikatna. Serdecznie polecam!

  Doris (2017-03-22)

 • A

  Bardzo dobrze

  Ostatnio skorzystałam tutaj z zabiegu wyszczuplającego. Bardzo przyjemne odczucia masujące, relaks w trakcie zabiegu no i oczywiście bardzo widoczne efekty. Fajne miejsce z sympatyczną atmosferą i dobrym sprzętem. Ceny też całkiem ok

  Ania (2017-03-22)

 • P

  Bardzo dobrze

  Polecam Vesunę gdzie można skorzystać ze skutecznych i korzystnych cenowo zabiegów estetycznych. Często mają rózne oferty promocyjne. Naprawdę warto ich odwiedzić jeżeli masz problem z urodą. Pozdrawiam

  Paula (2015-07-27)

 • B

  Bardzo dobrze

  W VESUNIE wykonałam kilka zabiegów usuwania zmarszczek botoksem. Jestem super zadowolona z efektów. Polecam.

  Basia (2015-08-01)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Plasmage - kurze łapki 600 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Plastyka blizn od 100 zł do 1499 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna 100 zł Umów wizytę
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy) od 100 zł do 300 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Bezoperacyjne zmniejszanie pochwy 1599 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nietrzymania moczu 1999 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu 800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów łydek od 550 zł do 750 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach 700 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów z ramion 600 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie rozstępów na udach od 600 zł do 900 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa bioder od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa brzucha od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa kolan od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pleców od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa podbródka od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa pośladków od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa (pseudoginekomastia) od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ramion od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa talii od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lipoliza laserowa ud od 2000 zł do 3000 zł Umów wizytę
Laryngologia
Laserowe leczenie chrapania od 500 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie dekoltu 250 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 300 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust kwasem hialuronowym od 825 zł do 1125 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 1100 zł do 1500 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu 2200 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 1000 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi 1700 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1850 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1850 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1850 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy 700 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy i szyi 1000 zł Umów wizytę
Peeling laserowy twarzy, szyi i dekoltu 1200 zł Umów wizytę
Peeling laserowy szyi 400 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dekoltu 500 zł Umów wizytę
Peeling laserowy dłoni 350 zł Umów wizytę
Peeling laserowy pleców 1200 zł Umów wizytę
Plasmage - nieinwazyjna plastyka powiek 1600 zł Umów wizytę
Plasmage - zmarszczki palacza 800 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - pojedyncza zmiana
*Cena orientacyjna za 1 zabieg. Cena całkowita do ustalenia podczas konsultacji zależna od miejsca oraz ilości zabiegów
od 525 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie zmian skórnych od 200 zł do 800 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - cała twarz
*Cena orientacyjna za 1 zabieg. Cena całkowita do ustalenia podczas konsultacji zależna od ilości zabiegów
od 1275 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 600 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 250 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem
*27 zł/1 jednostka
od 450 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem od 400 zł do 600 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy 500 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach 300 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna

Dobrego Pasterza 118c lok.11 Kraków

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 21:00

Wtorek

09:00 - 21:00

Środa

09:00 - 21:00

Czwartek

09:00 - 21:00

Piątek

09:00 - 21:00

Sobota

09:00 - 21:00

Niedziela

09:00 - 20:00

Dni świąteczne

09:00 - 20:00

Personel

Mgr Anna Ciepła-Połomska

Mgr Anna Ciepła-Połomska

Kosmetolog
Mgr Anna Ciepła-Połomska jest kosmetologiem, pracującym w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie w jej oddziale mieszczącym się w Centrum Handlowym Krokus. Wy...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek.med. Agnieszka Drożniak

lek.med. Agnieszka Drożniak

Dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Agnieszka Drożniak jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończyła na Wydziale Lekarskim w 2008...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Aleksandra Dzieciuch

Aleksandra Dzieciuch

recepcjonistka
Aleksandra Dzieciuch to recepcjonistka oddziału Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie mieszczącego się w Centrum Handlowym Krokus. Zajmuje się umawia...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Mgr Katarzyna Kasiarz

Mgr Katarzyna Kasiarz

Kosmetolog
Mgr Katarzyna Kasiarz jest wykształconym kosmetologiem posiadającym dyplom ukończenia studiów magisterskich z zakresu kosmetologii. Przyjmując pacjentów w gabinecie Kliniki Medycyny ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

mgr Elżbieta Maryńczak

mgr Elżbieta Maryńczak

Kosmetolog
Mgr Elżbieta Maryńczak to kosmetolog posiadający dyplom magistra w tej dziedzinie. Z wprawą i zamiłowaniem wykonuje zabiegi kosmetologiczne w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroter...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Agnieszka Pękala

Agnieszka Pękala

Kosmetolog
Agnieszka Pękała z wykształcenia i zamiłowania jest kosmetologiem. Klientów przyjmuje w gabinecie kosmetycznym mieszczącym się w Centrum Handlowym Krokus, będącym oddziałem Kliniki M...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Elżbieta Rusin

Elżbieta Rusin

recepcjonistka
Elżbieta Rusin pełni funkcję recepcjonistki w oddziale Centrum Handlowym Krokus Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie. Umawia pacjentów na wizyty i za...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Monika Rusin

Monika Rusin

koordynator obsługi pacjenta i zespołu recepcji
Monika Rusin pracuje w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna w Krakowie, gdzie pełni funkcję koordynatora obsługi pacjenta oraz ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Lek. med. Ewelina Styczyńska-Kowalska

Lek. med. Ewelina Styczyńska-Kowalska

Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Ewelina Styczyńska-Kowalska studia lekarskie ukończyła w 2009 roku, uzyskując jednocześnie uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza i dyplom Wydziału Leka...

 czytaj więcej

Umów wizytę