Czas trwania

Znieczulenie

miejscowe

Hospitalizacja

niewymagana

Czas regeneracji

natychmiastowy

Efekty

natychmiastowe

Trwałość leczenia

poprawia się napięcie i jędrność skóry

Rozstępy to problem estetyczny, Który najczęściej dotyka młode mamy. Rozstępy są spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub są następstwem gwałtownego przybierania na wadze lub nagłej utraty wagi. Jest ich niezwykle trudno się pozbyć zwłaszcza gdy staną się one białe. Jeżeli domowe sposoby usuwania rozstępów nie przynoszą rezultatów najskuteczniejsze będzie Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- charakterystyka

Terapia laserowa jest uznawana za najskuteczniejszą terapię pozwalającą na usunięcie rozstępów. Rozstępy pojawią się najczęściej w okresie dojrzewania, ciąży, jak efekt wahań wagi czy zmian hormonalnych, kiedy organizm produkuje zwiększoną ilość kortyzolu.
Kortyzol gromadzi się we krwi w zbyt dużych ilościach i zaczyna upośledzać funkcjonowanie fibroblastów: komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Kiedy włókna kolagenu są wytwarzane przez uszkodzone fibroblasty, stają się słabe i kruche. Podczas mocnego rozciągania się skóry, włókna pękają, tworząc rozstępy. Proces jest najczęściej bezbolesny i niezauważalny.

roztępy

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- wskazania do wykonania zabiegu

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom, którym obecność rozstępów przeszkadza w codziennym cieszeniu się życiem i ma duży wpływ na samooceną.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- rodzaj znieczulenia

Zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu - jak przebiega zabieg?

Podczas zabiegu laser dostarcza impulsy w postaci mikrowiązek, tworząc w naskórku i skórze właściwej wąskie kolumny skoagulowanej tkanki. Następnie inicjowany jest proces naturalnej regeneracji, dzięki czemu następuje wytworzenie nowej, zdrowej tkanki, która wypełnia kolumny uszkodzone przez koagulację. Co ważne pod wpływem działania lasera następuje produkcja nowego kolagenu. Zabiegi korekcji blizn i rozstępów są ambulatoryjnymi procedurami wykonywanymi przez lekarzy, podczas których nie używa się igieł.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- czas i przebieg rekonwalescencji

Zabieg nie wymaga wyłączenia się z codziennego funkcjonowania. Po zabiegu można wrócić do pracy i innych codziennych czynności.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- efekty po zabiegu

Po zabiegu rozstępy nie znikają całkowicie, ale zostają wygładzone. Skóra staje się gładsza, poprawia się jej napięcie i jędrność.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu- jak uniknąć powikłań po zabiegu?

Przez miesiąc po zabiegu nie można opalać leczonej powierzchni gdyż może to spowodować zwiększenie ryzyka powstania  ciężkich do pozbycia się zmian kolorystycznych.

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu w ramach NFZ

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu to zabieg wykonywany przeważnie w celu poprawy urody i samopoczucia pacjenta. W związku z tym najczęściej nie jest on pokrywany z NFZ. Istnieją jednak okoliczności, które umożliwiają refundację zabiegu przez Narodowy Fundusz Zdrowia.Laserowe usuwanie rozstępów - dół podkolanowy cena

Cena zabiegu Laserowe usuwanie rozstępów - dół podkolanowy w dużej mierze uzależniona jest od sposobu przeprowadzenia zabiegu, zakresu zabiegu,rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółowym zakresem cen zabiegu, zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki,w której należy wybrać zabieg imiasto.

Skorzystaj z bezpłatnej pomocy naszego Opiekuna Pacjenta. Pomoże Ci znaleźć najlepszy dla Ciebie gabinet. Zadzwoń: +48 663 992 585


Sfinansuj zabieg

Ceny w pozostałych miastach

MiastoOrientacyjna cena
Bydgoszczod 200 zł
Częstochowaod 200 zł
Katowiceod 900 zł
Krakówod 250 zł
Lublinod 300 zł
Łódźod 150 zł
Olsztynod 500 zł
Poznańod 300 zł
Sopotod 600 zł
Szczecinod 100 zł
Warszawaod 600 zł
Wrocławod 300 zł

Sfinansuj zabieg

Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę

Laserowe usuwanie rozstępów


raty od 9zł

Zapytaj o szczegóły