Euroklinika

Żółkiewskiego 40 Bielsko-Biała

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Euroklinika jest bielskim ośrodkiem medycznym proponującym swoim pacjentom specjalistyczne konsultacje lekarskie, zabiegi w zakresie chirurgii jednego dnia z chirurgii ogólnej, naczyniowej, laryngologii i laryngologii dziecięcej a także ginekologii oraz gastroenterologii. Z usług tych mogą skorzystać pacjenci w ramach NFZ, umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi lub prywatnie.

Klinika powstała w 1999 roku na terenie Bielska-Białej i prowadziła na początku swoją działalność medyczną współpracując ze Śląską Kasą Chorych. Od tej pory znacznie się rozwinęła i poszerzyła swoją ofertę o nowe specjalizacje i usługi medyczne.

Dość popularne w klinice tej są małoinwazyjne metody leczenia różnych dolegliwości wykorzystujące techniki laserowe. Są to na przykład nowoczesne zabiegi metodą EVLT, czyli leczące żylaki kończyn dolnych za pomocą laserowego światła. Poza tym laser (w tym przypadku CO2) wykorzystywany jest tutaj także w zabiegach proktologicznych do usuwania żylaków odbytu  oraz  innych schorzeń tej części ciała, np. szczeliny odbytu. Ponadto pacjent może wybrać nieinwazyjną metodę leczenia hemoroidów za pomocą aparatu Hemoron. Żylaki kończyn dolnych mogą być w Euroklinice również wyleczone za pomocą operacji z safenektomią czy za pomocą miniflebektomii.

Metody laserowe wykorzystywane są tutaj także w zabiegach laryngologicznych. W przypadku problemów z migdałkami podniebiennymi polecana jest technika zamykania krypt w tych migdałkach za pomocą światła lasera. Inną małoinwazyjną metodą jest zabieg z wykorzystaniem Celon, czyli termoterapia, poprzez którą lekarz może zmniejszyć migdałki podniebienne (tonsillotomia) lub zlikwidować chrapanie poprzez plastykę podniebienia. W przypadku migdałków otolaryngolodzy tej placówki wykonują również zabiegi adenotomii, polegającej na usunięciu trzeciego migdałka u dzieci lub jeśli jest taka potrzeba również migdałków podniebiennych.

Kobiety chcące odmłodzić lub zrewitalizować swoje okolice intymne mogą do Eurokliniki udać się również na zabiegi techniką laserową – z wykorzystaniem nowoczesnego lasera frakcyjnego CO2 Smaxel. Jest to zabieg laserowej rewitalizacji pochwy przeznaczony dla pacjentek chcących poprawić elastyczność i wilgotność pochwy a także będących po porodach. Ponadto zabiegowi mogą poddać się również panie cierpiące na nietrzymanie moczu w zabiegu laserowego leczenia nietrzymania moczu.

Osoby, u których występuje nadmierna potliwość miejscowa mogą uzyskać natomiast pomoc w Euroklinice poddając się tutaj zabiegowi iniekcji substancji hamujących wydzielanie gruczołów potowych okolic pach, na stopach czy na dłoniach. Zabiegi takie mogą być przeprowadzone ze znieczuleniem kremem lub w znieczuleniu przewodowym, które jest wykonywane przez anestezjologa.

Personel Eurokliniki tworzą specjaliści różnych dziedzin medycyny posiadający dyplomy prestiżowych uczelni oraz doświadczanie zdobywane w uznanych placówkach medycznych na terenie kraju. Są wśród nich specjaliści I i II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, angiologii, ginekologii i położnictwa, urologii a także dermatologii i wenerologii, otolaryngologii, gastroenterologii, chorób wewnętrznych czy kardiologii i endokrynologii. Niektórzy z nich posiadają tytuły naukowe doktorów oraz dodatkowe umiejętności w swoich dziedzinach zdobyte na kursach i szkoleniach specjalizacyjnych. Pracę specjalistów wspierają odpowiednio wykwalifikowane pielęgniarki, a w pracowni ultrasonograficznej badania wykonują specjaliści radiologii.

Klinika od 2007 roku posiada certyfikat ISO z zakresu systemu jakości, który świadczy o wysokiej jakości usług medycznych oferowanych w placówce. W ramach swojego rozwoju otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013, z którego zrealizowano projekt pt. „Rozwój usług medycznych w Spółce Euroklinika poprzez zakup urządzenia diagnostycznego nowej generacji”.

Placówka wyposażona jest w nowoczesne sprzęty i urządzenia medyczne, które wykorzystywane są tutaj do wykonywania szerokich badań diagnostycznych a także przeprowadzania zabiegów za pomocą nowoczesnych metod. Wśród tych urządzeń można wymienić: aparat ultrasonograficzny z funkcją Doppler (do badań tkanek miękkich – narządów jamy brzusznej, piersi, badań 4D oraz przepływów żylnych), aparat Hemoron (do leczenia hemoroidów za pomocą diatermii jednobiegunowej), aparat Cryo (do usuwania zmian skórnych za pomocą ich zamrażania), lampa Bioptron (wykorzystywana w terapii światłem oraz do stymulacji skóry), laser CO2 Smaxel (wykorzystywany w usuwaniu zmarszczek, przebarwień, blizn czy zmian skórnych), dermatoskop (urządzenie optyczne służące do badania zmian chorobowych skóry), a także aparaty do badania górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego – kolonoskop i gastroskop oraz rektoskop, aparat KTG (do badania tętna płodu), cystoskop (wziernik do badania cewki moczowej i pęcherza moczowego), uroflometr (służący do pomiarów przepływu moczu w trakcie mikcji) oraz aparat Celon (do leczenia chrapania za pomocą koblacji).

Placówka Euroklinika to miejsce szczególnie przyjazne pacjentom i w pełni dostosowane do zaspokajania ich potrzeb nie tylko na polu medycznym ale także pozamedycznym. Z udogodnień można tutaj wymienić tj.:

 • Spokojna okolica  - leczenie w klinice odbywa się w cichej i spokojnej okolicy zabudowanej przez domy jednorodzinne oraz pokrytą dużą ilością kojącej zieleni.
 • Wolnostojący budynek – klinika zajmuje osobny budynek dostoswany do wymogów placówki medycznej, który jest otoczony zielonym ogrodem.
 • Parking dla pacjentów - na terenie placówki przy budynku znajduje się parking, gdzie każdy zmotoryzowany pacjent może zostawić swój samochód.
 • Przytulne poczekalnie i korytarze – z wygodnymi kanapami i krzesłami, z ciekawą aranżacją ścian, na której można na chwilę zatrzymać oko oraz z możliwością poczęstowania się kawą i herbatą z automatu lub wodą z dystrybutora.
 • Gabinety i sala zabiegowa – gabinety urządzone miło i domowo, sala operacyjna wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny.
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych – placówka posiada potrzebne podjazdy przy wejściach oraz korytarze i inne pomieszczenia dostosowane do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
 • Klimatyzacja  - poczekalnia, gabinety i inne pomieszczenia kliniki są klimatyzowane, co podnosi komfort przebywania w tym miejscu o każdej porze roku.
 • Kontrakt z NFZ – dzięki umowie z Narodowym Funduszem Zdrowia jaką posiada klinika pacjenci ubezpieczeni mogą korzystać bezpłatnie z niektórych usług medycznych, np. z konsultacji w poradni chirurgii ogólnej, naczyniowej, poradni urologicznej czy ginekologicznej a także z zabiegów w ramach niektórych specjalizacji.
 • Umowy z ubezpieczycielami – dzięki współpracy z różnymi firmami ubezpieczeniowymi pacjenci posiadający takie ubezpieczenia mogą bezpłatnie korzystać z usług medycznych w ramach swoich ubezpieczeń.
 • Pracownia ultrasonograficzna – na miejscu w klinice zapewnia pacjentom szybką diagnostykę ultrasonograficzną z różnych dziedzin medycyny, np. ginekologii, endokrynologii czy angiologii.

Euroklinika mieści się w części miasta Stare Bielsko nieznacznie oddalonej od centrum. Jest to ul. Stanisława Żółkiewskiego, która znajduje się w niedużej odległości od stacji PKP Bielsko-Biała Górne, skąd na piechotę można dojść w kilkanaście minut pokonując trasę ok. 1 km. Z centrum oraz innych części miasta można dostać się tutaj autobusem, wysiadając na przystanku Nad Potokiem Stoczniowa z autobusu nr 18 i przejść ok. 1,5 km lub na przystanku Piastowska Sobieskiego (linia 1, 4, 10 lub 24), skąd jest do przejścia zaledwie 650 metrów. Z Eurokliniki niedaleko jest do centrum Bielska-Białej – to niecałe 3 km do pokonania samochodem lub autobusem jeżdżącym co 5 minut. Pacjenci przyjeżdżający do placówki spoza miasta własnym samochodem powinni zjechać z drogi ekspresowej S52 w aleję Generała Władysława Andersa, następnie wjechać z niej w ul. Piastowską, którą dostaną się już do ul. Żółkiewskiego.

Opinie

EuroklinikaOcena: 4.9/5 Opinie: 6, Ocen: 6

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • K

  Bardzo dobrze

  Jestem po zabiegu w Euroklinice.Gorąco polecam te placówkę. Obsługa na rejestracji nienaganna, panie bardzo uprzejme i zawsze uśmiechnięte. Bardzo dobra lokalizacja, fachowa obsługa.

  Kasia (2018-07-09)

 • D

  Dobrze

  Witam jednego nie rozumie koszt niby gastroskopii 200-300 zl a mi lekarz dzis powiedział nw tej klinice ze koszt 900 zł czegoś tu nie rozumie

  Dorcia (2017-06-14)

 • M

  Bardzo dobrze

  Dobra opieka, szeroki wachlarz usług, świetna lokalizacja, czysto, miło i przyjemnie – poziom leczenia naprawdę wysoki. Jestem bardzo zadowolony z tej placówki . cieszę się, że jest taka klinika w Bielsku-Białej. Polecam serdecznie zarówno młodszym jak i starszym osobom.

  Michał (2017-05-18)

 • E

  Bardzo dobrze

  Ja tutaj korzystałam z laserowych zabiegów odmłodzenia pochwy i muszę przyznać, że lekarze znają się tutaj na rzeczy. Zabieg został wykonany bardzo precyzyjnie i profesjonalnie a także lekarz mi wszystko wytłumaczył tak, że nie miałam żadnych wątpliwości

  Emilia (2017-05-18)

 • N

  Bardzo dobrze

  Dzięki akceptacji przez tą klinikę dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego mogłam skorzystać bezpłatnie z konsultacji i zabiegu. Od tej pory leczę się tutaj regularnie, gdyż mają naprawdę wysoki poziom leczenia, dobrą lokalizację i personel z dobrym podejściem.

  Natka (2017-05-18)

 • K

  Bardzo dobrze

  Byłam tutaj na wycięciu migdałków z moim dzieckiem i nie mogę sobie wyobrazić lepszej kliniki na taki zabieg. Ja jak i moje dziecko byliśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi medycznej oraz wygodnych warunków. Personel był miły dla mojego dziecka. Polecam!

  Karolina (2017-05-18)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Chirurgia ogólna
Plastyka blizn od 200 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów metodą Barrona - gumkowanie od 400 zł Umów wizytę
Leczenie hemoroidów (żylaki odbytu) od 300 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny od 2500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny brzusznej od 2500 zł Umów wizytę
Przepuklina z siatką UltrApro od 3000 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny kresy białej od 2500 zł Umów wizytę
Operacja przepukliny pachwinowej od 2500 zł Umów wizytę
Operacja wycięcia tłuszczaka z badaniem histopatologicznym 300 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia do 4,0 cm 300 zł Umów wizytę
Radykalne wycięcie pojedynczej zmiany skóry, średnica wycięcia powyżej 4,0 cm 300 zł Umów wizytę
Usunięcie ciała obcego 250 zł Umów wizytę
Operacja wrastających paznokci od 300 zł Umów wizytę
Usunięcie paznokcia, łożyska paznokcia lub obrąbka naskórkowego od 150 zł do 300 zł Umów wizytę
Miniflebektomia (szydełkowanie żył) - operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych od 1800 zł Umów wizytę
Żylaki kończyn dolnych od 1800 zł Umów wizytę
Obliteracja żylaków kończyn dolnych od 1800 zł Umów wizytę
Obliteracja żył śródskórnych kończyn od 1800 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych
*3500 zł/1 noga
od 3500 zł do 6000 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z safenektomią (stripping) od 1800 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie żylaków - nogi
*3500 zł/1 noga
od 3500 zł do 6000 zł Umów wizytę
Obliteracja (skleroterapia) żylaków kończyn dolnych
*300 zł pierwsze ostrzykiwanie, 250 zł kolejne ostrzykiwnia
od 300 zł Umów wizytę
Operacja usunięcia żylaków kończyn dolnych z parvektomią (stripping) 1200 zł Umów wizytę
Diagnostyka
Gastroskopia w znieczuleniu ogólnym 800 zł Umów wizytę
Gastroskopia w sedacji
*możliwość wykonania badania u osób niepełnoletnich
800 zł Umów wizytę
Gastroskopia
*400 zł w znieczuleniu miejscowym
400 zł Umów wizytę
Kolonoskopia
*500 zł w znieczuleniu miejscowym. 1100 zł w znieczuleniu ogólnym.
od 500 zł do 1100 zł Umów wizytę
USG piersi 200 zł Umów wizytę
USG Doppler tętnic kończyn dolnych 120 zł Umów wizytę
USG tarczycy 200 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna 70 zł Umów wizytę
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy) od 60 zł do 180 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Laserowa rewitalizacja pochwy 1500 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie nietrzymania moczu 1500 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) od 100 zł do 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) od 250 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 500 zł do 700 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej od 500 zł do 600 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa piersi od 100 zł do 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 200 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków od 250 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) od 300 zł do 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) od 400 zł do 500 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) od 400 zł do 450 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) od 150 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) od 150 zł do 300 zł Umów wizytę
Laryngologia
Operacje i leczenie zatok od 1900 zł do 3550 zł Umów wizytę
FEOZ + polipektomia (usunięcie polipów nosa i zatok) od 3550 zł Umów wizytę
Polipektomia (usunięcie polipów nosa i zatok przynosowych)
*metoda CELON
1900 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Fotoodmładzanie dekoltu od 1000 zł do 1200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa od 800 zł do 1000 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy od 1200 zł do 1500 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy, szyi i dekoltu od 2000 zł do 2500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing okolic oczu od 600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing policzków od 600 zł do 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy od 700 zł do 1500 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła od 600 zł do 800 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 1100 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 1400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 1600 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1500 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 500 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - pojedyncza zmiana od 50 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 450 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 450 zł Umów wizytę
Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry od 200 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem
*cena 500 zł dotyczy jednej okolicy
od 500 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Euroklinika

Żółkiewskiego 40 Bielsko-Biała

Umów wizytę  +48 33 443 62 12 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08:00 - 18:00

Wtorek

08:00 - 18:00

Środa

08:00 - 18:00

Czwartek

08:00 - 18:00

Piątek

08:00 - 18:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

Lek. Med. Krzysztof Skorek

Lek. Med. Krzysztof Skorek

Otolaryngolog

Umów wizytę

lek.med. Kinga Ulman-Stolarczyk

lek.med. Kinga Ulman-Stolarczyk

Ortopeda

Umów wizytę

Lek. med. Wacław Byrdy

Lek. med. Wacław Byrdy

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. med. Ewa Chabierska

lek. med. Ewa Chabierska

Anestezjolog
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

lek. med. Marcin Chtiej

lek. med. Marcin Chtiej

Urolog

Umów wizytę

dr n. med. Gabriela Czerwińska

dr n. med. Gabriela Czerwińska

Otolaryngolog

Umów wizytę

Lek. med. Marek Czerwiński

Lek. med. Marek Czerwiński

Otolaryngolog

Umów wizytę

lek. med. Alicja Dziadoń-Wietrzny

lek. med. Alicja Dziadoń-Wietrzny

Ginekolog

Umów wizytę

mgr Adam  Góralczyk

mgr Adam Góralczyk

Fizjoterapeuta

Umów wizytę

lek. med. Marcin Iskierka

lek. med. Marcin Iskierka

Chirurgia Ogólna
Lekarz medycyny estetycznej
Stomatolog

Umów wizytę

lek. med. Halina Jabłońska

lek. med. Halina Jabłońska

Endokrynolog
Specjalista Chorób Wewnętrznych

Umów wizytę

lek. med. Edyta Jaroszek

lek. med. Edyta Jaroszek

Ginekolog

Umów wizytę

lek. med. Anna Kotula-Hatala

lek. med. Anna Kotula-Hatala

Dermatolog

Umów wizytę

Lek. med. Tomasz Kozik

Lek. med. Tomasz Kozik

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

 lek. med. Agnieszka Kubala

lek. med. Agnieszka Kubala

Hematolog
Specjalista chorób wewnętrznych

Umów wizytę

Lek. med. Bartosz Kubica

Lek. med. Bartosz Kubica

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

dr n. med. Zbigniew Markiel

dr n. med. Zbigniew Markiel

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna
Angiolog

Umów wizytę

lek. med. Michał Marszolik

lek. med. Michał Marszolik

Urolog

Umów wizytę

Lek. med. Jerzy Michalik

Lek. med. Jerzy Michalik

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

Lek. med. Dariusz Mościcki

Lek. med. Dariusz Mościcki

Chirurgia Naczyniowa
Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. med. Aleksandra Muskała-Bylica

lek. med. Aleksandra Muskała-Bylica

Ginekolog

Umów wizytę

lek. med. Joanna Naumowicz-Zuziak

lek. med. Joanna Naumowicz-Zuziak

Specjalista chorób płuc

Umów wizytę

dr n. med. Lidia Nycz

dr n. med. Lidia Nycz

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

mgr Anna Pawlik-Strzałkowska

mgr Anna Pawlik-Strzałkowska

Dietetyk

Umów wizytę

lek. med. Izabela Pyclik

lek. med. Izabela Pyclik

Specjalista chorób płuc, Specjalista chorób wewnętrznych

Umów wizytę

lek. med. Stefania Pysz-Piechowicz

lek. med. Stefania Pysz-Piechowicz

Urolog

Umów wizytę

Lek. med. Monika Rak

Lek. med. Monika Rak

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. med. Jarosław Sak

lek. med. Jarosław Sak

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

lek. med. Izabela Sieradzka

lek. med. Izabela Sieradzka

Ginekolog

Umów wizytę

mgr Anna Smolińska

mgr Anna Smolińska

Kosmetolog

Umów wizytę

lek. stom. Joanna Suchanek- Kowalska

lek. stom. Joanna Suchanek- Kowalska

Lekarz medycyny estetycznej
Stomatolog

Umów wizytę

Lek. med. Dariusz Świdziński

Lek. med. Dariusz Świdziński

Otolaryngolog

Umów wizytę

lek. med. Dariusz Świdziński

lek. med. Dariusz Świdziński

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

Lek. med. Tomasz Wawrzyniak

Lek. med. Tomasz Wawrzyniak

Chirurgia Ogólna

Umów wizytę

lek. med. Magdalena Wyszkowska-Kmiecik

lek. med. Magdalena Wyszkowska-Kmiecik

Ginekolog

Umów wizytę