Drogeria Urody
Leczenie łysienia komórkami macierzystymi

Leczenie łysienia komórkami macierzystymi Warszawa (województwo Mazowieckie)

Leczenie łysienia komórkami macierzystymi to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania jej w separatorze komórkowym. czytaj więcej

Średnia cena leczenie łysienia komórkami macierzystymi (Warszawa) to 4233 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg leczenie łysienia komórkami macierzystymi można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Leczenie łysienia komórkami macierzystymi w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 3 klinikach, m.in. Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla "Łowicka", Beauty Derm. Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki, Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii PerfectLift. W regionie jest 9 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Leczenie łysienia komórkami macierzystymi zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Leczenie łysienia komórkami macierzystymi w mieście Warszawa,napisz do nas.