VitaMedical

Energetyczna 8/4 Wrocław

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

VitaMedical? to druga lokalizacja tej warszawskiej kliniki HairCenter Kierach, która to znajduje się we Wrocławiu. Jej tematyka jest ściśle związana z transplantacją włosów, gdyż w takich zbiegach się specjalizuje. Posiada ofertę skierowaną i do mężczyzn, i do kobiet. Zabiegi oferowane w klinice wychodzą naprzeciw współczesnym potrzebom i problemom z wypadaniem włosów oraz łysieniem i eliminują je w nowoczesny sposób.

Transplantacja włosów wykonywana jest tutaj jedną z najnowocześniejszych metod, czyli FUE. Jej ideą jest przeszczepianie pojedynczych mieszków włosowych z okolicy potylicznej w wybrany przez pacjenta obszar objęty łysieniem. Można tą metodą przeszczepić włosy do dowolnego miejsca na skórze głowy, na brodę, brwi, rzęsy czy klatkę piersiową. Jest polecany dla osób cierpiących na łysienie androgenowe, łysienie bliznowaciejące oraz z powodu utraty włosów w wypadku czy po przebytej chorobie. Inną stosowaną tu metodą na walkę z łysieniem jest zabieg Regenera Activa, wykorzystujący komórki macierzyste pacjenta, dzięki którym następuje regeneracja skóry głowy w miejscu łysienia (pobranie materiału z potylicy, odpowiednie wypreparowanie i umieszczenie w okolicy bez włosów). Zabiegiem z medycyny estetycznej poprawiającym kondycję skóry głowy i przyczyniającym się do porostu nowych włosów jest mezoterapia igłowa skóry głowy – zabieg nieinwazyjny a przynoszący również bardzo dobre efekty. Alternatywą natomiast do przeszczepiania i pobudzania skóry do wzrostu włosów jest mikropigmentacja skóry głowy SMP, czyli tatuaż medyczny, który z dużą precyzją imituje krótkie gęste włosy.

Wszystkimi zabiegami w VitaMedical? zajmuje się założyciel tego miejsca lek. med. Artur Kierach posiadający ogromne doświadczenie w tej dziedzinie medycznej, które zdobywał przez lata szkoleń, staży i praktyk w światowych klinikach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Jest on członkiem ważnego stowarzyszenia międzynarodowego International Society of Hair Restoration Surgery. Swoją przygodę z medycyną rozpoczął od podstaw, kończąc w 2010 roku Śląski Uniwersytet Medyczny na Wydziale Lekarskim. Następnie w 2011 roku wyjechał do Posseidon Clinic w Oslo w Nowrwegii, gdzie do 2012 roku zdobywał doświadczenie z techniki FUE. Następnie udał się do Clinique de Chirurgie Esthetique we Francji w Paryżu i tutaj przez dwa lata (do 2014 roku) doskonalił się w zakresie metody FUE z elementami trychologii (staż u dr. Sydney Ohana) oraz ukończył kurs i warsztaty w zakresie zastosowania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej. W 2015 roku wyjechał do Włoch do Rzymu, gdzie uczestniczył w warsztatach z metody FUE u prof. Pietro Lorenzetti - Prezydenta Włoskiego Stowarzyszenia Chirurgów Przeszczepiających Włosy. 2016 rok przyniósł mu pobyt we Francji w Clinique Petrarque w Paryżu - uczestnictwo w warsztatach z „Zastosowania mezoterapii igłowej w leczeniu łysienia” oraz wyjazd do Japonii, gdzie uczestniczył w zajęciach z techniki FUE w Yokobi Clinic w Yokohamie (u dr. Kenichiro Imagawa). W 2017 roku wrócił na doskonalenie zawodowe do Europy, a dokładnie do Clinica Corachan, która mieści się w Barcelonie, aby u boku dr. Ignacio Umberto poznawać sposoby leczenia wypadania włosów. Rok 2018 przyniósł mu nowe doświadczenia, gdy udał się do Stanów Zjednoczonych do Los Angeles do New Hair Institute, aby razem z dr. Williamem Rassmanem zgłębiać tajniki Mikropigmentacji skóry- tatuażu medycznego. W Hollywood uczestniczył natomiast w Konferencji Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Odtwórczej Włosów. Odwiedził również Chiny a dokładnie Pekin, w którym wziął udział w Kongresie Azjatyckiego Stowarzyszenia Chirurgii Odtwórczej Włosów. W 2019 roku wyjechał znów do Barcelony na Światowy Kongres Chorób Włosów WCHR. Imponująca suma 1000 zabiegów metodą FUE w przeciągu 6 lat świadczy nie tylko o pasji dr. Kieracha, ale również o jego zaangażowaniu, doświadczeniu i zadowoleniu klientów. To zadowolenie jest spotęgowane także holistycznym podejściem do pacjenta, czego dowodem są studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej, dzięki którym pomaga pacjentom, biorącym leki hormonalne na łysienie czy wypadanie włosów, które to lekarstwa mają negatywny wpływ na popęd, a co za tym idzie również na jakość życia seksualnego.

W klinice panuje przyjazna atmosfera, jest tutaj wiele udogodnień dla pacjentów. Konsultację medyczną można przeprowadzić nie tylko na miejscu, ale także on-line, opisując swój przypadek łysienia i wysyłając zdjęcia głowy. Płatność za zabiegi można uiszczać nie tylko gotówką, ale także kartą płatniczą. Usytuowanie klinki we wrocławskiej Vita Medical przy ul. Energetycznej sprawia, iż dojazd do niej jest niezwykle łatwy bez różnicy czy musimy do niej dotrzeć swoim samochodem, czy dobrze rozwiniętą komunikacją miejską.

Opinie

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

  Cennik

  Atrakcyjne raty

  Zapytaj o szczegóły

  Medycyna estetyczna
  Leczenie łysienia - nici PDO od 600 zł Umów wizytę
  Mezoterapia
  *igłowa
  od 450 zł do 650 zł Umów wizytę
  Przeszczep włosów
  Mikropigmentacja skóry głowy
  *SMP
  od 1500 zł Umów wizytę
  Laserowa terapia odbudowująca włosy 199 zł Umów wizytę
  Leczenie łysienia komórkami macierzystymi
  *Regenera Activa
  od 6000 zł Umów wizytę
  Przeszczep włosów FUE od 6900 zł Umów wizytę
  Przeszczep włosów FUE u kobiet od 6900 zł Umów wizytę
  Cennik konsultacji
  Konsultacja medyczna

  150 zł

  Umów wizytę

  Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

  Kontakt

  VitaMedical

  Energetyczna 8/4 Wrocław

  Umów wizytę 

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek

  09:00 - 18:00

  Wtorek

  09:00 - 18:00

  Środa

  09:00 - 18:00

  Czwartek

  09:00 - 18:00

  Piątek

  09:00 - 18:00

  Sobota

  zamknięte

  Niedziela

  zamknięte

  Dni świąteczne

  zamknięte

  Personel

   Artur Kierach

  Artur Kierach

  Diagnostyk
  Lekarz medycyny estetycznej
  Przeszczep włosów metodą FUE zacząłem wykonywać w 2011 roku. Od tego czasu jest to moje główne zajęcie I wykonałem już ponad 1000 samodzielnych zabieg...

   czytaj więcej

  Umów wizytę