Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii PerfectLift

Żytnia 14A Kielce

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii PerfectLift mieści się na medycznej mapie Polski w dwóch lokalizacjach. Starszą z nich jest klinika w Krakowie, a młodszą placówka PerfectLift w Kielcach. W tej drugiej oferowane są również usługi medyczne na wysokim poziomie z zakresu poprawy kondycji i wyglądu twarzy  oraz skóry i sylwetki całego ciała. Realizowane jest to poprzez zabiegi z medycyny estetycznej i dermatologii, kosmetologii i laseroterapii. Dążąc do wyznaczonego przez pacjenta celu personel posługuje się tutaj renomowanymi preparatami oraz pracuje na urządzeniach działających w najnowszych technologiach.

Jednym z takich zabiegów na nowoczesnym aparacie Ulthera HIFU jest lifting poszczególnych obszarów twarzy i szyi, a także lifting skóry brzucha, ud oraz lifting dekoltu i ramion. Dzięki szybkiej i efektownej pracy urządzenia każda pacjentka wychodzi po takim zabiegu bardzo zadowolona, a efekt liftingu jest długotrwały.

Do ujędrnienia ciała wykorzystywane są tutaj również nici liftingujące. Ich specjalny rodzaj, czyli Meso Cogs pozwala na uniesienie skóry w takich miejscach, jak pośladki, brzuch czy piersi. Inny rodzaj nici liftingujących wykorzystywany jest do poprawy wyglądu okolic oczu, podbródka, policzków czy kącików ust. Są to nici PDO First Lift, nici Barb i Barb 4D oraz nici FTC.

Wygląd twarzy w zakresie niedoskonałości i skutków upływu czasu można w klinice tej także poprawić za pomocą kwasu hialuronowego. Botoks jest stosowany przede wszystkim do likwidacji zmarszczek mimicznych górnej 1/3 twarzy (zmarszczki lwie, królicze, kurze i poprzeczne czoła), natomiast  iniekcje preparatów z kwasem hialuronowym pozwalacją zlikwidować lub spłycić zmarszczki wokół oczu, zmarszczki na czole, zmarszczki palacza wokół ust czy bruzdy nosowo-wargoweMożna nim też wypełnić ubytki w skroniach, powiększyć i nawilżyć usta i wykonać wolumetrię jarzmowo-policzkową. Wykorzystywane są tylko renomowane preparaty z kwasem hialuronowym np. Teosyal, Croma, Filorga. W Klinice są również zabiegi z użyciem preparatów z hydroksyapatytu (Crystalys).

W ofercie odmładzającej znajduje się też zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego pochodzącego od pacjenta, a dokładnie z jego krwi. Po jej pobraniu separowane jest osocze, które później podane pod skórę pobudza jej procesy regeneracyjne, a w obrębie skóry głowy wpływają pozytywnie na porost włosów. Osocze bogatopłytkowe możemy podawać na twarz, okolice oczu, okolice szyi, dekolt oraz grzbiety rąk.

Nieco innym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej jest leczenie bruksizmu (zgrzytanie zębów) i leczenie nadpotliwości za pomocą toksyny botulinowej. Umawiając się na taki zabieg można na dłuższy czas wyeliminować związane z bruksizmem bóle głowy, stawów żuchwowych, niszczenie szkliwa zębów jak również nadmierną  nadpotliwość dłoni, nadpotliwość pach, nadpotliwość stóp.

Takie i inne zabiegi przeprowadzane są w PerfectLift przez lekarzy lub specjalistów w danej dziedzinie, którzy oferują każdemu pacjentowi profesjonalne doradztwo poparte szerokim doświadczeniem i rozwiązania medyczne i estetyczne XXI wieku, które są im dobrze znane, gdyż regularnie uczestniczą w zjazdach tematycznych, konferencjach medycznych oraz szkoleniach doskonalących. Zabiegi wykonuje doświadczony lekarz w dziedzinach implementacji nici liftingujących, wypełniaczy i osocza bogatopłytkowego, dyplomowani lekarze medycyny estetycznej oraz kosmetolodzy.

Zabiegi na twarz i ciało wykonywane są za pomocą aparatów medycznych, dzięki którym pacjent w czasie zabiegu jest bezpieczny, czuje się komfortowo, a po zabiegu zaskoczony jest efektami. Jest to m.in.: aparat HIFU, laser Q-Switch Nd:Yag, plazma Plasmage, urządzenia do endermologii, drenażu limfatycznego, kawitacji, fala radiowa czy aparat do karboksyterapii.

Klinika dysponuje wieloma ułatwieniami i udogodnieniami, które wpływają na komfort, wygodę i dobre samopoczucie każdego pacjenta. Wśród nich można wymienić:

 • nowoczesny budynek – klinika mieści się na 1 piętrze nowoczesnego budynku usługowego otoczonego zielenią oraz w bliskim sąsiedztwie bloków.
 • przyjemne wnętrza – klinika wewnątrz ma wystrój, w którym przeważa biel i niewielkie elementy dekoracyjne. Łóżka są tutaj wygodne, gabinety zapewniają intymność, a w poczekalni można pogawędzić z miłym personelem w czasie oczekiwania na wizytę.
 • parking – pacjenci mogą zostawić samochody na parkingu wzdłuż drogi lub tuż pod budynkiem kliniki, a także pod blokami graniczącymi z PerfectLift.
 • oferty promocyjne – dostępne prawie cały czas na coraz to inne zabiegi, także praktycznie cały rok pacjenci mogą korzystać z zabiegów w obniżonych cenach.

Kielecka PerfectLift znajduje się przy ul. Żytniej, czyli w centrum miasta. Całkiem blisko stąd do przystanków komunikacji miejskiej, którą można dotrzeć do kliniki, jak również do również do dworca PKP Kielce (to zaledwie dziesięć minut drogi na piechotę, w którym to czasie można pokonać ok. 850 m). Z kliniki niedaleko jest do zabytków miasta, np. do bazyliki katedralnej, muzeum narodowego, czy muzeum zabawek. Całkiem blisko jest również do terenów zielonych centrum, czyli ZOO Ptaszarni Kielce, do parku miejskiego, czy skwerów z pięknymi zabytkami.

Opinie

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii PerfectLiftOcena: 5/5 Opinie: 3, Ocen: 3

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • M

  Bardzo dobrze

  Mają świetne oferty promocyjne – tak, że każdy może znaleźć coś dla siebie a poza tym panuje tu intymna atmosfera, która jest ważna przy zabiegach upiększających. Korzystam często z ich usług i z chęcią polecam przyjaciółkom i znajomym.

  Marta (2018-07-25)

 • J

  Bardzo dobrze

  W tej klinice doświadczenie pracujących tu specjalistów widać na każdym kroku. Już przy pierwszym kontakcie byłam miło zaskoczona poziomem wiedzy oraz ciepłą atmosferą. Trwała ona w czasie zabiegów oraz na konsultacjach pozabiegowych. Czułam się super caly czas.

  Justyna K. (2018-07-25)

 • E

  Bardzo dobrze

  Mieszkam za granicą ,więc odwiedzam doktora Janczurę 1-2 razy w roku i robimy nici liftingujące, jakiś wypełniacz, trochę botoksu i często zabiegi na dłonie lub szyję. Uważam, że to jeden z najlepszych lekarzy na południu Polski, doskonale pracujący nićmi z haczykami. Zresztą ostatnim razem przyleciałam do Kliniki Perfectlift z trzema koleżankami - wszystkie są bardzo zadowolone i wrócą do tej kliniki. Bardzo fachowa obsługa. Polecam! Ewa

  Ewa M. Lorek (2018-05-27)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Plasmage - lifting szyja 2400 zł Umów wizytę
Plasmage - dłonie 2000 zł Umów wizytę
Plasmage - lifting dekoltu 2400 zł Umów wizytę
Plasmage - kurze łapki 890 zł Umów wizytę
Plasmage - lifting twarzy od 2500 zł do 3900 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie brodawek 150 zł Umów wizytę
Nici liftingujące Meso Cogs (Happy Lift) - uniesienie piersi od 5000 zł Umów wizytę
Nici liftingujące Meso Cogs (Happy Lift) - uniesienie skóry brzucha od 5000 zł Umów wizytę
Nici liftingujące Meso Cogs (Happy Lift) - uniesienie skóry pośladków od 5000 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting szyi 1490 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting czoła 790 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - likwidacja kurzych łapek 790 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting powieki dolnych 790 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting policzków 2490 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting ramion 2490 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting twarzy od 790 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Leczenie zmian trądzikowych od 250 zł Umów wizytę
Ginekologia plastyczna, estetyczna
Wybielanie warg sromowych laserem 800 zł Umów wizytę
Wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym od 1900 zł Umów wizytę
Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym
*cena dokładna ustalana podczas konsultacji z lekarzem
od 3000 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa od 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 200 zł do 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pośladków od 200 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa przedramion (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ramion (epilacja) 350 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa ud (epilacja) od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek (epilacja) od 300 zł do 400 zł Umów wizytę
Depilacja - usuwanie owłosienia od 100 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Mezoterapia głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) 490 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing od 900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy 1600 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu 2900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brody 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing brzucha 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing czoła 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing dekoltu 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing nosa 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing piersi 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing pośladków 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing rąk 900 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing szyi 1100 zł Umów wizytę
Laserowy resurfacing twarzy i szyi 2200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem od 1500 zł do 2100 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem od 1500 zł do 2100 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem od 1500 zł do 2100 zł Umów wizytę
Plasmage - nieinwazyjna plastyka powiek 890 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 490 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk 490 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja 490 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) dekolt 490 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) okolice oczu 490 zł Umów wizytę
Plasmage - zmarszczki palacza 890 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie włókniaków 150 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO od 80 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO Barb od 390 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy - preparatem Crystalys 1400 zł Umów wizytę
Laserowe usuwanie tatuażu
* 350 zł za sesję, mały (do 30 cm2) 350 - 550 zł,średni (do 100 cm2), 600 - 950 zł duży (pow. 100 cm2) od 1000 zł
od 350 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy
*1200 zł za ampułkę, 2200 zł - dwie ampułki
od 1200 zł do 2200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia od 120 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - likwidacja wiotkości powiek od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - cienie i sińce pod oczami od 90 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie rozstępów od 120 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie cellulitu od 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - redukcja tkanki tłuszczowej od 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - pobudzenie cebulek włosowych od 90 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dekolt od 120 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - szyja od 120 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - podwójny podbródek od 120 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - kolana od 120 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz od 120 zł Umów wizytę
PQ Age – peeling liftingujący
* 250 zł - 1 powierzchnia
250 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting brzucha 3490 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting podbródka 1990 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting dekoltu 2490 zł Umów wizytę
HIFU Ulthera - lifting skóra pod oczami 790 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem od 594 zł Umów wizytę
Powiększanie piersi Aquafilling Bodyline
* 14 900 zł - 2 jednostki, 21 900 zł - 3 jednostki
od 6500 zł do 21900 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx
* cena za 1 ampułkę (8 ml deoxycholanu + lignokaina
od 300 zł Umów wizytę
Powiększanie pośladków Aquafilling Bodyline
* 14 900 zł - 2 jednostki, 21 900 zł - 3 jednostki
od 14900 zł do 21900 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - pojedyncza zmiana
*150 zł/jedna zmiana, każda kolejna zmiana 50 zł
od 150 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dekolt od 350 zł do 500 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - dłonie 300 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień
*1100 zł MeLine (komplet)
od 1100 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - cała twarz od 350 zł do 500 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem
* 27 zł za jednostkę
od 108 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem od 324 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem od 108 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem na brodzie od 216 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem od 324 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem od 432 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków od 150 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedynczy pajączek
*Cena za jeden zabieg
od 250 zł do 490 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek - pojedyncze naczynko od 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na nosie od 200 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na twarzy
*Cena za jeden zabieg
od 250 zł do 490 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na policzkach od 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na brodzie od 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na czole od 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na szyi od 250 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek na dekolcie od 250 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia komórkami macierzystymi 490 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia 390 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii PerfectLift

Żytnia 14A Kielce

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

11:00 - 19:00

Wtorek

11:00 - 19:00

Środa

11:00 - 19:00

Czwartek

09:00 - 19:00

Piątek

09:00 - 19:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

 Robert Janczura

Robert Janczura

Lekarz medycyny estetycznej
Ukończył Studia Medyczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego osiągając II stopień specjalizacji z Chorób Wewnętrznych i Medycyny Estetycznej. Medycyną ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Aleksandra Kowalczuk

Aleksandra Kowalczuk

Lekarz medycyny estetycznej
Ukończyła Studia Medyczne na Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktualnie jest w trakcie studiów podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej, na Krakows...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Joanna Łudzik

Joanna Łudzik

Dermatolog
Wenerolog

Umów wizytę

 Patrycja Piękoś

Patrycja Piękoś

Psycholog

Umów wizytę

 Aleksandra Witek

Aleksandra Witek

Dietetyk
Fizjoterapeuta

Umów wizytę