Lipoliza laserowa brzucha

Lipoliza laserowa brzucha

Lipoliza laserowa

Cena od 1000 zł Zapytaj o raty

Lipoliza laserowa brzucha to mało inwazyjny zabieg wyszczuplający polegający na wprowadzeniu światłowodu do tkanki tłuszczowej i poddaniu jej działaniu lasera w celu uwolnienia tłuszczu z komórek (adipocytów).

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Lipoliza laserowa brzucha

Ocena

3.40
10

To najnowocześniejsza alternatywa dla klasycznego sposobu usuwania tkanki tłuszczowej z niewielkich obszarów ciała. Zabieg przeprowadzany jest przy wykorzystaniu lasera, którego światłowód jest wprowadzany do tkanki tłuszczowej poprzez niewielkie nacięcie w skórze.

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu nacięcia wykonuje się w miejscu załamania skóry, co umożliwia minimalizację późniejszej blizny. Promieniowanie emitowane przez system rozbija błony komórek tłuszczowych, przez co dochodzi do uwolnienia trójglicerydów a komórki tłuszczowe są zamieniane w emulsję, która po zabiegu (w ciągu kilku kolejnych dni) jest wydalana przez organizm. Jeśli procedura dotyczy obszarów bardziej rozległych, przeprowadzający ją lekarz zajmuje się również niskociśnieniowym odessaniem nadmiaru emulsji.

Dodatkowym efektem lipolizy jest napięcie skóry i tkanki podskórnej, stymulowane przez obkurczenie włókien kolagenowych impulsami lasera. To metoda małoinwazyjna, a jednocześnie gwarantująca dużą precyzję, przez co zaleca się ją pacjentom pragnącym pozbyć się tkanki tłuszczowej z miejsc bardzo wrażliwych (w tym z podbródka i twarzy bądź szyi).

Lipoliza laserowa nie wymaga znieczulenia ogólnego, długiej rekonwalescencji, a dolegliwości bólowe po zabiegu można złagodzić łagodnymi środkami przeciwbólowymi.

Korzyści:

  • Redukcja krwawienia po zabiegowego do minimum
  • Mniejszy uraz – dzięki zminimalizowaniu mechanicznego skóry znacząco zmniejsza się ryzyko krwawych wylewów
  • Brak konieczności poddania pacjenta narkozie wiąże się z brakiem złego samopoczucia bądź nudności towarzyszącym nierzadko pierwszym dniom rekonwalescencji.
  • Po lipolizie laserowej można powrócić do codziennych obowiązków po upływie 2-4 dni
  • Możliwość zwiększenia ilości usuniętej tkanki tłuszczowej – dzięki przemienieniu jej w emulsję można wyeliminować więcej tłuszczu i w łatwiejszy sposób.
  • Minimalna ingerencja w organizm pacjenta
  • Women Health. Beautiful Female Body In Panties With Smile Card

Czas i przebieg rekonwalescencji:

Zabieg nie wymaga zakładania szwów. Niewielkie rozmiary ranek zapobiegają zakażeniom, a prócz tego goją się w przeciągu tygodnia, umożliwiając jednocześnie założenie drenów odprowadzających płyny. Powrót do normalnego trybu życia jest możliwy po ok. 2-4 dniach od zabiegu.

Jak uniknąć powikłań?

W przypadku procedury przeprowadzonej w rejonie brzucha przez ok. 2 tygodnie należy nosić specjalny gorset uciskowy. W zależności od rozległości obszaru poddanego działaniu lasera opuchlizna znika stopniowo w ciągu paru tygodni. Po upływie tygodnia można przystąpić do wykonywania lekkich ćwiczeń fizycznych, ale należy powstrzymywać się przed większym wysiłkiem przez ok. 2 tygodnie.

Efekty:

Na pełne rezultaty trzeba czekać od 3 do 6 miesięcy. Jak w przypadku każdej lipolizy, efekty utrzymują się dłużej, jeżeli pacjent przestrzega zdrowej diety i jest aktywny.

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Lipoliza laserowa brzucha

Cena

od 1000 zł

Cennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Lipoliza laserowa brzucha w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Częstochowaod 5000 złRaty od 123 złWięcej
Katowiceod 7500 złRaty od 185 złWięcej
Kielceod 1500 złRaty od 262 złWięcej
Krakówod 2000 złRaty od 71 złWięcej
Warszawaod 6000 złRaty od 148 złWięcej
Wrocławod 1000 złRaty od 175 złWięcej