Liposukcja brzucha

Liposukcja brzucha Szczecin (województwo Zachodniopomorskie)

Liposukcja brzucha, czyli odsysanie tłuszczu, to zabieg polegający na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej okolic brzucha i talii. Jest to zabieg chirurgii estetycznej, poprawiający sylwetkę. czytaj więcej

Średnia cena liposukcja brzucha (Szczecin) to 11000 zł

Umów wizytę Suplementy urody 

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Szczecin z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Szczecin i w pobliżu, zabieg liposukcja brzucha można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Liposukcja brzucha w mieście Szczecin, w Zachodniopomorskie, wykonywane jest w 3 klinikach, m.in. Mediklinika, Beauty Group (dawniej Artplastica) - Klinika Chirurgii Plastycznej, Aestetic Clinic dr Rosiński Gabinet Medycyny Estetycznej. W regionie jest 64 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Liposukcja brzucha zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Szczecin.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Liposukcja brzucha w mieście Szczecin,napisz do nas.