Operacja zeza

Operacja zeza Katowice (województwo Śląskie)

Operacje zeza polegają na osłabieniu bądź wzmocnieniu odpowiednich mięśni zewnątrzgałkowych - mięśni poruszających gałką oczną. Odpowiedni efekt uzyskuje się przez skrócenie mięśnia (jego wzmocnienie) lub odcięciu go i przyszyciu bardziej do tyłu od pierwotnego przyczepu (osłabienie mięśnia). czytaj więcej

Umów wizytę

Niestety ale w obecnej chwili nie posiadamy w naszej ofercie klinik, które oferują zabieg Operacja zeza w Katowice, w województwie Śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją klinik, które znajdują się w pobliżu.


Warto wiedzieć

W mieście Katowice i w pobliżu, zabieg operacja zeza można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Operacja zeza w mieście Katowice, w Śląskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Ośrodek Chirurgii Oka prof. Z. Zagórskiego, RETINA Szpital Okulistyczny. W regionie jest 22 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Operacja zeza zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Katowice.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Operacja zeza w mieście Katowice,napisz do nas.