Laser Lens

Chudoby 16a Gniezno

O klinice

Laser Lens jest placówką o profilu okulistycznym, która przyjmuje pacjentów na terenie Gniezna od 2004 roku. Przeprowadzana jest tutaj kompleksowa obsługa w zakresie nie tylko diagnostyki schorzeń oczu i wad wzroku, ale także małoinwazyjnych zabiegów okulistycznych, również zabiegów chirurgicznych na aparacie ochronnym oka. W poradniach okulistycznych przeprowadzane są szczegółowe badania, natomiast na oddziale chirurgicznym leczona jest jaska, zaćma, zez oraz inne schorzenia wzroku za pomocą nowoczesnej laseroterapii.

Pacjent po przyjęciu do kliniki poddawany jest diagnostyce w zakresie m.in. badaniu OCT, czyli tomografii optycznej, która wykrywa schorzenia siatkówki. Wykorzystywana jest przy zwyrodnieniu plamki AMD, przy obrzęku plamki lub otworze w plamce a także zwłóknieniu przedplamkowym oraz makulopatii cukrzycowej. Z innych badań wykonywane jest także USG gałek ocznych.

Najbardziej popularne zabiegi w Laser Lens to operacje zaćmy metodą fakoemulsyfikacji przeprowadzane bez wszczepienia soczewki, z wszczepieniem soczewki asferycznej, z  wszczepieniem soczewki torycznej, z wszczepieniem soczewki multifokalnej oraz z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej.  Często wykonywana jest również laseroterapia lecząca zaćmę wtórną, czyli kapsulotomia laserowa oraz irydotomia laserowa wykorzystywana w terapii jaskry. Na wszystkie te zabiegi bardzo łatwo i szybko się dostać w tej placówce, a często czas ich przeprowadzenia jest bardzo ważny dla ochrony wzroku.

Oprócz chorób oczu wynikających z wnętrza oka można poddać się tutaj również zabiegom eliminującym problemy z widzeniem związane z aparatem ochronnym oka. Jest to plastyka powiek w przypadku ich opadania a także operacja podwinięcia powieki i operacja odwinięcia powieki. Z innych zabiegów chirurgicznych dostępnych w placówce można wymienić usunięcie skrzydlika, wycięcie nowotworu powieki czy operacje zeza.

Przyjmujący w Laser Lens lekarze to specjaliści w zakresie chorób oczu, którzy posiadają nie tylko wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, ale także pełne zrozumienia i ciepła podejście do pacjenta. Zabiegi wykonują z niezwykłą wprawą oraz delikatnością.

Nowoczesny sprzęt okulistyczny w jaki wyposażona jest ta placówka to urządzenia diagnostyczne, np. aparat do badania OCT narządu wzroku, aparat USG do wykonywania ultrasonografii gałek ocznych. Ponadto są to również urządzenia do przeprowadzania nowoczesnych zabiegów, czyli aparat do wykonywania fakoemulsyfikacji oraz laser do kapsulotomii i irydotomii laserowej.

Laser Lens  to miejsce, które na pewno zapadnie każdemu pacjentowi w pamięć. I będą to miłe wspomnienia. Jest to spowodowane nie tylko miłym personelem, dobrym wyposażeniem, czy bezbolesnymi zabiegami, ale także innymi udogodnieniami, z których można wymienić kilka:

  •  Zielona okolica – chociaż to centrum miasta naokoło budynku i wzdłuż ulicy nie brakuje zieleni i jest w miarę spokojnie.
  •  Parking – znajduje się wydłuż budynku, w którym mieści się klinika, więc każdy pacjent może zostawić tu swój samochód.
  •  Przystosowany budynek – klinika mieści się w budynku ogrodzonym i przystosowanym na potrzeby palcówki medycznej, gdzie pacjenci mają wszelkie potrzebne wygody.
  •  Przyjemne wnętrza – badania i zabiegi przeprowadzane są tutaj nie tylko w przyjaznej atmosferze, ale także we wnętrzach o ciepłych kolorach, znakomicie wyposażonych salach oraz wygodnych fotelach zabiegowych.
  •  Oddział chirurgiczny – wyposażony w innowacyjny sprzęt, przeznaczony do małoinwazyjnych zabiegów i operacji pacjentów z chorobami oczu.

Klinika Laser Lens mieści się w ogrodzonym budynku położonym przy ul. Chudoby w Gnieźnie. Wzdłuż drogi i wzdłuż ogrodzenia znajduje się parking na samochody osobowe, gdzie mogą zostawić swoje auta pacjenci placówki. Jest to centrum miasta, a więc łatwo tu dojechać samochodem praktycznie z każdej strony. Do najbliższej stacji PKP Gniezno jest stąd niecałe dwa kilometry. Spoza miasta samochodem najlepiej tutaj trafić zjeżdżając z drogi krajowej nr 5 Gniezno-Poznań do Ronda Wałęsy a następnie zjechać w ul. Gdańską, z której skręca się na ul. Chudory.

Kontakt

Laser Lens

Chudoby 16a Gniezno

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 15:00

Wtorek

09:00 - 15:00

Środa

zamknięte

Czwartek

11:00 - 18:00

Piątek

zamknięte

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte