Ostrzykiwanie łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkowe

Ostrzykiwanie łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkowe

Ostrzykiwanie punktu O

Cena od 900 zł Zapytaj o raty

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Ostrzykiwanie łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkowe

Ocena

5.00
0

Ostrzykiwanie łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkowe- korzyści

Zabieg ostrzykiwania łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkowe polega na podaniu do łechtaczki preparatu osocza bogatopłytkowego, fibryny lub kwasu hialuronowego, którego celem jest zwiększenie doznań seksualnych oraz regeneracja tkanek ostrzykiwanej okolicy.

Wskazania do wykonania zabiegu

Zabieg ostrzykiwania łechtaczki (O-SHOT) gdzie O-SHOT oznacza orgasm shot, Zabieg jest polecany tym kobietom, które nie mogą osiągnąć orgazmu w trakcie zbliżenia seksualnego. Zabieg bedzie jednak skuteczny w przypadku kobiet, ktore kiedykolwiek w swoim życiu, choć raz miały orgazm. W pewnym momencie zdolność pacjnetki do osiągnięcia orgazmu osłabła albo zanikła i wtedy można za pomocą zabiegu ostrzykiwania łechtaczki (O-SHOT) - osoczem bogatopłytkowym ją przywrócić.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Do zabiegu ostrzykiwania łechtaczki (O-SHOT) - osoczem bogatopłytkowym powinny zostać wykluczone stany chorobowe stanowiące przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

  • choroby krwi: białaczka, małopłytkowość, zaburzenia krzepnięcia krwi, niedobór fibrynogenu, niestabilność hemodynamiczna, zespoły dysfunkcji płytek, posocznica (IPRF, PRP)
  • zakażenia ostre i przewlekłe
  • nowotwory
  • przewlekłe schorzenia wątroby (IPRF, PRP)
  • ciąża i laktacja
  • leczenie antykoagulantami (IPRF, PRP)
  • stosowanie aspiryny i innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (IPRF, PRP)

Zabieg podania preparatu do łechtaczki jest procedurą bezpieczną, nie można jednak wykluczyć wystąpienia powikłań takich jak: krwiaki i zasinienie w miejscu podania osocza; krwawienie, bóle narządu rodnego czy podbrzusza, infekcje, powikłania związane ze znieczuleniem.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg ostrzykiwania łechtaczki (O-SHOT) - osoczem bogatopłytkowym - polega na podaniu własnego osocza z zagęszczoną frakcją własnych płytek krwi do ciał jamistych łechtaczki oraz tkanek okalających za pomocą ostrzykiwania.

Zabieg ostrzykiwania łechtaczki (O-SHOT) - osoczem bogatopłytkowym wykonywany jest w gabinecie ginekologicznym w znieczuleniu miejscowym. Od ponad 20 lat terapia osoczem bogatopłytkowym jest wykorzystywana w celu poprawy gojenia się ran oraz w procedurach przeszczepu kości jak i wielu innych zastosowaniach klinicznych, w tym w neurochirurgii, chirurgii szczękowo-twarzowej, jamy ustnej, przyzębia, chirurgii kosmetycznej, otolaryngologii, chirurgii glowy i szyi, urologii, ortopedii, chirurgii kręgosłupa oraz chirurgii ogólnej.

Fibryna jako nowy produkt używana jest od niedawna, jednakże u części pacjentek efekty po zabiegu są znacznie większe niż po PRP.

Kwas hialuronowy dobierany jest inywidualnie do potrzeb pacjetki, daje możliwości „regulacji” efektów leczenia w zależności od gęstości użytego preparatu.

Każda z metod ma swoje indywidualne wskazania i przeciwskazania, dlatego dokonując wyboru dobrze jest to omówić ze specjalistą, który przeprowadzi zabieg.

Kwalifikacji do zabiegu ostrzykiwania łechtaczki (O-SHOT) - osoczem bogatopłytkowym dokonuje lekarz Ginekologii Estetycznej, oceniając indywidualne ryzyko zastosowania takiej terapii i wynikające z niej korzyści. Pacientka jest kwalifikowana na podstawie badania ginekologicznego oraz zebranego wywiadu lekarskiego. Stan zdrowia pacjentki musi pozwalać na wykonanie takiego zabiegu.

Pacjentka zgłasza się w wyznaczonym przez lekarza terminie na 30 min przed planowaną wizytą do rejestracji centrum medycznego, skąd po weryfikacji danych osobowych jest kierowany do punktu pobrań (jeśli zabieg będzie wykonany osoczem bogatopłytkowym lub fibryną). W punkcie pobrań personel medyczny pobiera od pacjentki krew w taki sam sposób jak jest pobierana krew na badania laboratoryjne.

Pobrane próbki krwi są odpowiednio przygotowywane przez wykwalifikowaną położną. Czas wymagany do przygotowania to ok 10 – 15 minut.
W tym czasie pacjentka w gabinecie ginekologicznym podpisuje z lekarzem zgodę na zabieg, ma aplikowane znieczulenie miejscowe a następnie poprzez nakłuwanie łechtaczki i jej okolic aplikowany jest preparat autologicznego osocza bogatopłytkowego ( PRP ) lub fibryny IPRF.

Zabieg ostrzykiwania łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkowe trwa zwykle od kilku minut do 0,5 godziny i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu pacjentka od razu może udać się do domu.

Ostrzykiwanie łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkowe - efekty po zabiegu

Wykonanie zabiegu ostrzykiwania łechtaczki (O-SHOT) - osoczem bogatopłytkowym może zwiększyć doznania seksualne, zregenerować wygląd zewnętrzych narządów płciowych oraz poprawić komfort życia intymnego.

Zalecenia przed i po zabiegu

Zalecenia w postępowaniu po zabiegu Ostrzykiwanie łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkowe

  • nie należy stosować niesteroidowych leków przeciwzapalnych w przez 7 dni po zabiegu
  • w dniu zabiegu nie należy korzystać z sauny, zajęć fitness, nie stosować gorących kąpieli, wstrzymać się od uprawiania aktywnych sportów oraz stosunków płciowych
  • należy zadbać o higienę miejsca zabiegowego

Ostrzykiwanie łechtaczki (O-SHOT) - osoczem bogatopłytkowym wykonywany jest między innymi w Bydgoszczy w OMEGA Medical Clinics specjalizującą się w ginekologii estetycznej. Zabieg ten wykonywany jest przez dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek posiadającą wieloletnie doswiadczenie w wykonywaniu zabiegu z zakresu ginekologii estetycznej

Zobacz podobne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej:

Autor: dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Ostrzykiwanie łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkoweCena

od 900 złCennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Ostrzykiwanie łechtaczki (O-SHOT) - osocze bogatopłytkowe w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Bydgoszczod 1800 złRaty od 315 złWięcej
Krakówod 1500 złRaty od 262 złWięcej
Rzeszówod 1200 złRaty od 210 złWięcej
Warszawaod 1500 złRaty od 262 złWięcej