Drogeria Urody
Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo)

Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) Częstochowa (województwo Śląskie)

Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (reendo) - niekiedy zdarza się, ze pomimo poprawnie przeprowadzanego leczenie kanałowego w miazdze zęba odnawia się infekcja. Wtedy podejmuje się ponowne leczenie zęba kanałowego, które odbywa się tylko na jednym kanale zębowym. Zabieg wykonywany jest przez chirurga stomatologicznego, endodontę. czytaj więcej

Średnia cena ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) (Częstochowa) to 400 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Częstochowa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Częstochowa i w pobliżu, zabieg ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) w mieście Częstochowa, w Śląskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, Kadent Przychodnia Stomatologiczna, DENTIMA Gabinet Stomatologiczny w Sosnowcu. W regionie jest 173 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Częstochowa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Ponowne leczenie kanałowe zęba jednokanałowego (re-endo) w mieście Częstochowa,napisz do nas.