Drogeria Urody
Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej)

Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej) Warszawa (województwo Mazowieckie)

Septoplastyka - zwana także korekcją przegrody nosowej jest operacją laryngologiczną i polega na wyprostowaniu i skorygowaniu skrzywionej przegrody nosa, czyli jego części kostnej. Taka operacja niesie za sobą nie tylko walory zdrowotne, ale także poprawę wyglądu estetycznego nosa. czytaj więcej

Średnia cena septoplastyka (korekcja przegrody nosowej) (Warszawa) to 7125 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg septoplastyka (korekcja przegrody nosowej) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej) w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 9 klinikach, m.in. Klinika La Perla Klif, OPTIMUM Klinika Głowy i Szyi, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii. W regionie jest klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej) w mieście Warszawa,napisz do nas.