Olimedica Centrum Medyczne- Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechu

Krzywoustego 9-10 Szczecin

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Olimedica Centrum Medyczne - Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechu znajduje się w Szczecinie i jest nowoczesną placówką medyczną, która zajmuje się dziedziną laryngologii, medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej oraz implantacją włosów.

Placówkę cechuje holistyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta, co przejawia się w dokładnej ocenie jego stanu zdrowia i wnikliwej konsultacji lekarskiej przed zastosowaniem odpowiedniego leczenia. Połączenie zabiegów estetycznych ze zdrowotnymi daje natomiast lepsze efekty zarówno w jednej, jak i w drugiej dziedzinie z uwagi na fakt, iż organizm człowieka jest całością i zdrowe wnętrze ma wpływ na wygląd zewnętrzny, i na odwrót.

W zakresie laryngologii bardzo popularne są tutaj zabiegi leczące chrapanie i bezdech senny. Są to małoinwazyjne metody, które po raz pierwszy były dostępne na terenie Szczecina właśnie w Olimedica. Działające tutaj Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechów Sennych oferuje leczenie tej dolegliwości za pomocą metody Celon, która wykorzystuje radiochirurgię, W małoinwazyjny sposób można tutaj również poddać się endoskopowej operacji zatok lub połączyć ten zabieg w całościowej operacji z zakresu septoplastyki, konchoplastyki oraz Celon.

W medycynie estetycznej wykonywane są tutaj zabiegi z wykorzystaniem preparatów zawierających toksynę botulinową typu A. Na takie iniekcje przychodzą najczęściej pacjentki bądź pacjenci chcący pozbyć się zmarszczek mimicznych twarzy, unieść opadnięte tkanki twarzy, zlikwidować nadpotliwość miejscową lub uśmiech dziąsłowy. I tak, oprócz zmarszczek czoła poziomych i pionowych, lekarz wykonuje tutaj także wstrzyknięcia preparatu w zmarszczki okolic oczu, w zmarszczki okolic ust lub zmarszczki występujące na brodzie. Toksynę podaje się również w celu podniesienia kącików ust, podniesienia brwi oraz uniesienia opadającego koniuszka nosa. Dobre efekty dają także te preparaty w walce z nadpotliwością dłoni, pach czy stóp.

Do odmładzania twarzy stosowane są również w Olimedica preparaty zawierające kwas hialuronowy, który za pomocą podania go w zmarszczki lub bruzdy przyczynia się do ich wypełniania i wygładzenia w zabiegach na dolinę łez okolicy oczu, lwiej zmarszczki na czole, zmarszczek palacza wokół ust a także bruzd nosowo-wargowych. Ponadto preparaty takie stosowane są tutaj także w zabiegach korygujących nieoperacyjnie kształt nosa, modelujących i powiększających usta a także modelujących owal twarzy.

W celu regeneracji i odmłodzenia skóry lekarz wykorzystuje tutaj naturalną metodę, która związana jest z naturalnymi reakcjami organizmu do jego regeneracji. Jest to pozyskiwane z krwi pacjenta osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet Rich Plasma) bogate w płytki krwi, odpowiedzialne za stymulowanie procesów regeneracyjnych, które następnie podaje się za pomocą systemu Regeneris. W taki sposób można z powodzeniem zadziałać na różne obszary skóry twarzy, na szyję oraz na grzbiety rąk.  PRP może być wykorzystywane również w leczeniu blizn i rozstępów a także wstrzykiwane do skóry głowy, co zapobiega wypadaniu włosów.

Innym sposobem na leczenie łysienia jest w klinice implantacja sztucznych włosów firmy Biofibre z wykorzystaniem urządzenia firmy Medicap. W taki sposób wyleczone tutaj zostanie nie tylko łysienie androgenowe, plackowate czy łysienie w obrębie blizn, ale także zagęszczenie włosów, które znacznie straciły swoją objętość i gęstość na skutek różnych chorób, działania hormonów czy nieudanych zabiegów kosmetycznych. Pacjenci nieprzekonani do sztucznych włosów mogą poddać się zagęszczeniu czupryny  za pomocą zabiegu mezoterapii igłowej, czyli podawaniu w skórę głowy preparatu HairCare, który powoduje nie tylko wzmocnienie włosa, ale także jego wzrost poprzez zawarte odpowiednio dobrane składniki i witaminy.

Przychodząc do Olimedici pacjent uzyska fachową opiekę medyczną i pomoc w zakresie swoich schorzeń i problemów estetycznych, dzięki pracującemu tutaj specjaliście lek. med. Aleksandrowi Żmudzińskiemu, otolaryngologowi oraz lekarzowi medycyny estetycznej. Posiada on bogate doświadczenie medyczne w swoich dziedzinach zdobyte podczas wieloletniej pracy w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Gdańsku oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy a także na licznych kursach i konferencjach z zakresu laryngologii oraz medycyny estetycznej. Z najistotniejszych szkoleń i sympozjów, w których lekarz ten brał udział można wymienić:

 • II Interdyscyplinarne Sympozjum Bezdechy i Chrapanie, które odbyło się w Białymstoku w 2016 roku i było prowadzone przez zagranicznych ekspertów w tej dziedzinie, tj. dr. Tucker Woodson (Stany Zjednoczone) oraz dr. Bhik Kotecha (Wielka Brytania),
 • XVI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który miał miejsce w Warszawie w 2016 roku i trwał trzy dni, w czasie których lek. med. Aleksander Żmudziński zdobył szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne z najnowszych technik w medycynie estetycznej,
 • certyfikat z odbycia szkolenia pt. „Toksyna botulinowa – poziom zaawansowany”, które miało miejsce w Warszawie w 2016 roku,
 • certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu pt. „Kompleksowe szkolenie z osocza bogatopłytkowego, mezoterapii i mezorollera”, które odbyło się w Warszawie w 2015 roku,
 • certyfikat uczestnictwa w kursie pt. „Wypełniacze poziom zaawansowany. Pacjent – jego oczekiwania a faktyczna natura defektów estetycznych. Dobór odpowiedniej substancji wypełniającej dostępnej na rynku w zależności od anatomii zmarszczek, możliwości lekarza oraz efektu oczekiwanego przez pacjenta” (Warszawa, 2015 rok).

Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt zarówno diagnostyczny jak i zabiegowy, który zapewnia trafne określenie schorzenia medycznego oraz małoinwazyjny i bezbolesny zabieg. Wśród tej aparatury medycznej można wymienić: urządzenie Celon do termoterapii biopolarnej leczącej chrapanie i bezdech senny, a także sprzęt endoskopowy do leczenia schorzeń nosa i zatok przynosowych czy system do implantacji włosów Biofibre firmy Medicap, posiadający międzynarodowe certyfikaty medyczne.

Centrum medyczne jest doskonalone przygotowane i przystosowane do przyjmowania pacjentów. Z uwagi na ich wygodę, bezpieczeństwo oraz bezproblemowe dotarcie do gabinetów można wymienić kilka przygotowanych tutaj ułatwień i udogodnień:

 • Dobra lokalizacja – klinika mieści się w pobliżu centrum Szczecina a więc bardzo łatwo tutaj dojechać samochodem, środkami komunikacji miejskiej oraz dotrzeć na piechotę.
 • Parking – znajduje się wzdłuż ulicy, przy której mieści się centrum medyczne i może pomieścić wiele samochodów.
 • Nowoczesny budynek – Olimedica mieści się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w pasażu usługowym, który jest przystosowany do osób niepełnosprawnych – podjazd z chodnika oraz wejście i pomieszczenia kliniki.
 • Chirurgia jednego dnia – dzięki nowoczesnym urządzeniom medycznym oraz doświadczeniu lekarza możliwa jest w Olimedica tzw. Chirurgia jednego dnia, czyli małoinwazyjna forma leczenia schorzeń z zakresu laryngologii.
 • Promocje – organizowane na bieżąco i obejmujące wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W placówce dodatkowe zniżki otrzymują pacjenci, którzy polecą i przyprowadzą znajomych na zabiegi w Olimedica.
 • Vouchery upominkowe – wystawiane na dowolną kwotę do wykorzystania na zabiegi w placówce. Mają formę zaproszeń, które można podarować komuś bliskiemu jako wyjątkowy prezent.
 • MediRaty - możliwość rozłożenia zabiegu na raty. 

Olimedica - CentrumLeczenia Chrapania i Bezdechu umiejscowienie jest  Szczecinie, bardzo blisko centrum miasta przy  Centrum Handlowym Kupiec na I piętrze przy ul. Krzywoustego 9-10. 

Opinie

Olimedica Centrum Medyczne- Centrum Leczenia Chrapania i BezdechuOcena: 5/5 Opinie: 9, Ocen: 9

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • K

  Bardzo dobrze

  Zdecydowanie polecam Pana doktora Aleksandra Żmudzińskiego! Przemiły, konkretny, profesjonalny lekarz z fantastycznym podejściem do dziecka. Mój syn miał od dawna problem z zatokami. Byliśmy u wielu laryngologów w Szczecinie, lecz niestety nie udało się całkowicie zniwelować problemu do momentu, kiedy przyszliśmy do Pana doktora!

  Kuba Grudziądz (2021-03-01)

  Zabieg: Fiberoskopia

  Lekarz: lek. Aleksander Żmudziński

 • M

  Bardzo dobrze

  Dwukrotnie korzystałam z porady ortopedy Pana Tomasza i w każdym przypadku uzyskałam wyczerpujące informacje na temat mojego urazu i diagnozy. Polecam.

  Marta. G (2021-02-17)

 • K

  Bardzo dobrze

  Od jakiegoś czas wykonuje botox u Dr Żmudzińskiego i z całego serca mogę polecić. Zabiegi przebiegają bezboleśnie. Doskonały specjalista od medycyny estetycznej! Super efekty!

  Kaja F. (2021-02-17)

  Zabieg: Usuwanie zmarszczek botoksem

  Lekarz: lek. Aleksander Żmudziński

 • M

  Bardzo dobrze

  Trafiłam do Pana doktora z polecenia wielu znajomych i faktycznie cała wizyta przebiegła profesjonalnie i co najważniejsze- skutecznie! Całe badanie przebiegło zwinnie i bezboleśnie. Następnie konsultacja i pełny opis był bardzo szczegółowy. Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana doktora i również mogę gorąco polecić!

  Marta K. (2021-01-29)

  Zabieg: Fiberoskopia

  Lekarz: lek. Aleksander Żmudziński

 • A

  Bardzo dobrze

  Trzeba mieć wielkie szczęście, trafiając do takiego lekarza. Rzetelny, konkretny, mający rozległą wiedzę w zakresie swojej specjalizacji - co skutkuje postawieniem trafnej diagnozy i ukierunkowaniem dalszego leczenia.Człowiek bardzo elokwentny o wysokim stopniu empatii. Szczerze polecam wizytę! Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Żmudzińskiego

  Aga (2018-09-12)

 • A

  Bardzo dobrze

  Chodzę tutaj na zabiegi odmładzające regularnie i muszę przyznać, że jest to mój ulubiony gabinet w całym Szczecinie. Wcześniej korzystałam z usług innego, ale nie byłam taka zadowolona. Polecam każdemu kto chciałby się trochę odmłodzić a jednocześnie zrelaksować.

  Ania (2017-05-17)

 • M

  Bardzo dobrze

  Ja tutaj chodzę na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, korzystając z promocji. Duże skierowanie na klienta poprzez nie tylko korzystne promocje, ale także przez zniżki przy przyprowadzeniu innych pacjentów. Personel widać, że z doświadczeniem i z pasją wykonujący swoją pracę.

  Magda (2017-05-17)

 • N

  Bardzo dobrze

  Laryngologia naprawdę na wysokim poziomie i wcale nie trzeba wybierać jakiejś dużej kliniki, w zupełności wystarczy Olimedica. Ceny maja bardzo przystępne, jakość usług bardzo wysoka oraz miły lekarz i pozostały personel. Łatwy dojazd jest dodatkowym atutem.

  Nikola (2017-05-17)

 • T

  Bardzo dobrze

  Bardzo długo chrapałem i było to bardzo uciążliwe dla mojej rodziny. W końcu trafiłem na zabieg Celon w tej klinice i przekonałem się, że jest szybki i bezbolesny. Moje dolegliwości ustąpiły. Polecam tę placówkę medyczną ze względu na fachowość usług

  Tomek (2017-05-17)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Tamponada nosa
*Usunięcie
200 zł Umów wizytę
Rehabilitacja 140 zł Umów wizytę
Pedicure od 120 zł do 200 zł Umów wizytę
Koagulacja naczyń krwionośnych nosa
*metodą celon
350 zł Umów wizytę
Chirurgia męskich narządów płciowych
Podcięcie wędzidełka prącia od 2200 zł do 3300 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Usuwanie włókniaków od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia skórnego od 300 zł Umów wizytę
Plastyka blizn
*w znieczuleniu miejscowym, wymagana konsultacja
od 300 zł do 800 zł Umów wizytę
Nacięcie błon bębenkowych - paracenteza 30 zł Umów wizytę
Cewnikowanie pęcherza moczowego 200 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Nacięcie krwiaka i sączkowania 350 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Plastyka płatka ucha od 1250 zł do 2500 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu 4200 zł Umów wizytę
Diagnostyka
Fiberoskopia
*cena obejmuje konsultację plus badanie fiberoskopem gardła, krtani i nosa
270 zł Umów wizytę
Dietetyka
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy)
pakiet wizyt kontrolnych-2 miesiące współpracy 480 zł - 7 dniowy jadłospis 150 zł,
od 150 zł Umów wizytę
Dietetyka
*pakiet wizyt kontrolnych-2 miesiące współpracy 480 zł - 7 dniowy jadłospis 150 zł
od 200 zł Umów wizytę
Konsultacja dietetyczna
*pakiet wizyt kontrolnych-2 miesiące współpracy 480 zł - 7 dniowy jadłospis 150 zł
200 zł Umów wizytę
Fizjoterapia
Masaż od 60 zł Umów wizytę
Masaż klasyczny od 80 zł Umów wizytę
Masaż limfatyczny 180 zł Umów wizytę
Terapia manualna 180 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa od 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa wąsika górna warga (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brody (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa szyi (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa baków (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa policzków 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa karku (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pleców (epliacja) od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa klatki piersiowej od 200 zł do 300 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa brzucha (epilacja) od 200 zł do 250 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa bikini (epilacja) od 150 zł do 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa pach (epilacja) 150 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa dłoni (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa łydek i kolan (epilacja) 200 zł Umów wizytę
Depilacja laserowa stóp (epilacja) 100 zł Umów wizytę
Depilacja - usuwanie owłosienia
*metodą laserową
od 100 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień od 100 zł Umów wizytę
Zabiegi fotoodmładzania
*metodą laserową
od 100 zł Umów wizytę
Zamykanie naczynek i pajączków
*metoda laserowa
od 100 zł Umów wizytę
Usuwanie rumienia
*metoda laserowa
od 100 zł Umów wizytę
Leczenie zmian trądzikowych
*metoda laserowa
od 100 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - twarz 300 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - dekolt 300 zł Umów wizytę
Laserowe leczenie trądziku - plecy 300 zł Umów wizytę
Laryngologia
Leczenie chrapania i bezdechu od 1600 zł Umów wizytę
Kryptoliza migdałków metodą kriochirurgii
*metodą CELON
1600 zł Umów wizytę
Diagnostyka bezdechów i chrapania aparatem Watch Pat 200
*plus+ wydruk raportu (bez wizyty i bez omówienia wyniku z lekarzem)
od 300 zł Umów wizytę
Korekcja małżowin nosowych ( konchoplastyka)
*metoda Celon
od 1800 zł Umów wizytę
Tonsillotomia- zmniejszenie migdałków podniebiennych
*tylko u dorosłych, 1600 - metoda CELON, 1800 zł Krio
od 1600 zł do 1800 zł Umów wizytę
Leczenie chrapania metodą Celon od 1600 zł Umów wizytę
FEOZ (FESS)+ septoplastyka + konchoplastyka + Celon podniebienia miękkiego 4600 zł Umów wizytę
Usunięcie migdałków od 3400 zł Umów wizytę
Usunięcie migdałka gardłowego, tzw. trzeciego (adenotomia) 3400 zł Umów wizytę
Usunięcie migdałka gardłowego z zmniejszeniem migdałków podniebiennych Celonem u dzieci (adenotonsillotomia) od 4650 zł Umów wizytę
Tonsillektomia - usunięcie migdałków podniebiennych 4850 zł Umów wizytę
Plastyka podniebienia miękkiego 2100 zł Umów wizytę
Płukanie uszu
*przy konsultacji laryngologicznej usługa za darmo
190 zł Umów wizytę
Płukanie zatok Hydrodebriderem 180 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka języka
*jedno - 160 zł, a drugie - 50 zł - w znieczuleniu miejscowym plus koszty wizyty (190 zł), wykonywane również u niemowlaka
370 zł Umów wizytę
Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej)
*plus miejscowe znieczulenie + pielęgniarka (1 kontrola w cenie) [120min]
4950 zł Umów wizytę
FEOZ / FESS (funkcjonalna endoskopowa operacja zatok) od 6200 zł do 6700 zł Umów wizytę
Polipektomia (usunięcie polipów nosa i zatok przynosowych)
*polipy po jednej stronie 1500 zł, obustronne 2200 zł
od 1500 zł do 2200 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej od 350 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 350 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja 490 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dłonie 350 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - skóra głowy 400 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja twarzy 350 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie czoła 150 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dekoltu 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie dłoni 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie nosa 100 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie pleców 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie policzków 200 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie przedramion 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie ramion 300 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie szyi 250 zł Umów wizytę
Fotoodmładzanie twarzy 300 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 650 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust kwasem hialuronowym od 600 zł do 1000 zł Umów wizytę
Grzbiety dłoni - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 650 zł do 1000 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 650 zł do 700 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster) 650 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 600 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) od 600 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 700 zł do 1000 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 300 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 650 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości od 1400 zł do 1800 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1700 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1400 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1800 zł Umów wizytę
Peeling od 170 zł Umów wizytę
Peeling ME Line – kuracja przeciw przebarwieniom, trądzikowi 450 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz i szyja 600 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz, szyja, dekolt 800 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - okolice oczu 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - szyja 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dekolt 300 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO
*100 zł - za 1 szt, 600 zł za 5 szt.
od 80 zł do 600 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy od 1200 zł do 1600 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - pojedyncza zmiana od 100 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz 350 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dłonie 350 zł Umów wizytę
Mezoterapia od 350 zł Umów wizytę
Lifting twarzy
*mid-face lift (minilifting twarzy)
4600 zł Umów wizytę
Nici liftingujące od 80 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn
*w znieczuleniu miejscowym, wymagana konsultacja
od 300 zł do 800 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy
*kwasem hialuronowym
od 1200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz + szyja 300 zł Umów wizytę
Karboksyterapia od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - cienie i sińce pod oczami od 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie rozstępów od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - usuwanie cellulitu od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - szyja 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz + szyja + dekolt 300 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - uda 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - ramiona od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz od 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - brzuch od 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dłonie od 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - pośladki od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - piersi
*usuwanie rozstępów
od 150 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - skóra głowy 250 zł Umów wizytę
Oxybrazja skóry głowy od 200 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi
*botoks
400 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - zabieg DR. CYJ HAIR FILLER 650 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe - twarz + szyja od 650 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe - szyja + dekolt od 650 zł Umów wizytę
Osocze bogatopłytkowe - twarz + szyja + dekolt od 650 zł Umów wizytę
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym od 650 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa skóry głowy 450 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek od 550 zł do 1000 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem 1100 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu (zgrzytanie zębów) 1100 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja twarzy + szyi 600 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja twarzy + szyi + dekoltu 950 zł Umów wizytę
Laserowa rewitalizacja twarzy + dekoltu 800 zł Umów wizytę
AQUASHINE BTX botulina peptydowa 700 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - bruzdy nosowo wargowe od 700 zł do 1000 zł Umów wizytę
Odmładzanie skóry preparatem PROFHILO 800 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 300 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem
*zabieg wykonywany razem z usuwaniem zmarszczek na czole
100 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 550 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 550 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 550 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem 550 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 550 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 450 zł Umów wizytę
Medycyna sportowa
Pobranie komórek jajowych - punkcja jajników 800 zł Umów wizytę
Ortopedia
Leczenie stawów kwasem hialuronowym od 700 zł Umów wizytę
Podologia
Usunięcie odcisku, modzeli od 50 zł do 150 zł Umów wizytę
Pedicure hybrydowy 150 zł Umów wizytę
Pedicure kosmetyczny 120 zł Umów wizytę
Pedicure leczniczy 200 zł Umów wizytę
Opracowanie pękających pięt od 80 zł do 200 zł Umów wizytę
Wrastające paznokcie od 70 zł do 120 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia
*mezoterapia
od 650 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Olimedica Centrum Medyczne- Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechu

Krzywoustego 9-10 Szczecin

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 17:00

Wtorek

09:00 - 19:00

Środa

09:00 - 19:00

Czwartek

09:00 - 19:00

Piątek

09:00 - 19:00

Sobota

09:00 - 13:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. Aleksander Żmudziński

lek. Aleksander Żmudziński

Laryngolog
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr Piotr Modliborski

dr Piotr Modliborski

Ortopeda

Umów wizytę

dr n. med. Nina Konecka

dr n. med. Nina Konecka

Dietetyk

Umów wizytę

 lek. Hanna Zamilatskaya

lek. Hanna Zamilatskaya

Psychiatra

Umów wizytę

mgr Karol Żak

mgr Karol Żak

Fizjoterapeuta

Umów wizytę

dr Wiesława Andrusewicz

dr Wiesława Andrusewicz

Pediatra

Umów wizytę

lek. Justyna Makarewicz

lek. Justyna Makarewicz

Dermatolog

Umów wizytę

dr Krzysztof Sindrewicz

dr Krzysztof Sindrewicz

Laryngolog

Umów wizytę

dr med. Krystyna Zielińska

dr med. Krystyna Zielińska

Pediatra

Umów wizytę

lek. Rafał Rudzik

lek. Rafał Rudzik

Kardiolog

Umów wizytę

 Agata Kaźmierczak

Agata Kaźmierczak

Trycholog

Umów wizytę

dr Wojciech Bychawski

dr Wojciech Bychawski

Urolog

Umów wizytę

lek. Ewa Dańczura

lek. Ewa Dańczura

Psychiatra

Umów wizytę

 Karol Machowski

Karol Machowski

Masażysta

Umów wizytę