Olimedica Centrum Medyczne- Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechu

Krzywoustego 9-10 Szczecin

Obsługa przez Zaufanekliniki.pl

O klinice

Olimedica Centrum Medyczne - Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechu znajduje się w Szczecinie i jest nowoczesną placówką medyczną, która zajmuje się dziedziną laryngologii, medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej oraz implantacją włosów.

Placówkę cechuje holistyczne i indywidualne podejście do każdego pacjenta, co przejawia się w dokładnej ocenie jego stanu zdrowia i wnikliwej konsultacji lekarskiej przed zastosowaniem odpowiedniego leczenia. Połączenie zabiegów estetycznych ze zdrowotnymi daje natomiast lepsze efekty zarówno w jednej, jak i w drugiej dziedzinie z uwagi na fakt, iż organizm człowieka jest całością i zdrowe wnętrze ma wpływ na wygląd zewnętrzny, i na odwrót.

W zakresie laryngologii bardzo popularne są tutaj zabiegi leczące chrapanie i bezdech senny. Są to małoinwazyjne metody, które po raz pierwszy były dostępne na terenie Szczecina właśnie w Olimedica. Działające tutaj Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechów Sennych oferuje leczenie tej dolegliwości za pomocą metody Celon, która wykorzystuje radiochirurgię, W małoinwazyjny sposób można tutaj również poddać się endoskopowej operacji zatok lub połączyć ten zabieg w całościowej operacji z zakresu septoplastyki, konchoplastyki oraz Celon.

W medycynie estetycznej wykonywane są tutaj zabiegi z wykorzystaniem preparatów zawierających toksynę botulinową typu A. Na takie iniekcje przychodzą najczęściej pacjentki bądź pacjenci chcący pozbyć się zmarszczek mimicznych twarzy, unieść opadnięte tkanki twarzy, zlikwidować nadpotliwość miejscową lub uśmiech dziąsłowy. I tak, oprócz zmarszczek czoła poziomych i pionowych, lekarz wykonuje tutaj także wstrzyknięcia preparatu w zmarszczki okolic oczu, w zmarszczki okolic ust lub zmarszczki występujące na brodzie. Toksynę podaje się również w celu podniesienia kącików ust, podniesienia brwi oraz uniesienia opadającego koniuszka nosa. Dobre efekty dają także te preparaty w walce z nadpotliwością dłoni, pach czy stóp.

Do odmładzania twarzy stosowane są również w Olimedica preparaty zawierające kwas hialuronowy, który za pomocą podania go w zmarszczki lub bruzdy przyczynia się do ich wypełniania i wygładzenia w zabiegach na dolinę łez okolicy oczu, lwiej zmarszczki na czole, zmarszczek palacza wokół ust a także bruzd nosowo-wargowych. Ponadto preparaty takie stosowane są tutaj także w zabiegach korygujących nieoperacyjnie kształt nosa, modelujących i powiększających usta a także modelujących owal twarzy.

W celu regeneracji i odmłodzenia skóry lekarz wykorzystuje tutaj naturalną metodę, która związana jest z naturalnymi reakcjami organizmu do jego regeneracji. Jest to pozyskiwane z krwi pacjenta osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet Rich Plasma) bogate w płytki krwi, odpowiedzialne za stymulowanie procesów regeneracyjnych, które następnie podaje się za pomocą systemu Regeneris. W taki sposób można z powodzeniem zadziałać na różne obszary skóry twarzy, na szyję oraz na grzbiety rąk.  PRP może być wykorzystywane również w leczeniu blizn i rozstępów a także wstrzykiwane do skóry głowy, co zapobiega wypadaniu włosów.

Innym sposobem na leczenie łysienia jest w klinice implantacja sztucznych włosów firmy Biofibre z wykorzystaniem urządzenia firmy Medicap. W taki sposób wyleczone tutaj zostanie nie tylko łysienie androgenowe, plackowate czy łysienie w obrębie blizn, ale także zagęszczenie włosów, które znacznie straciły swoją objętość i gęstość na skutek różnych chorób, działania hormonów czy nieudanych zabiegów kosmetycznych. Pacjenci nieprzekonani do sztucznych włosów mogą poddać się zagęszczeniu czupryny  za pomocą zabiegu mezoterapii igłowej, czyli podawaniu w skórę głowy preparatu HairCare, który powoduje nie tylko wzmocnienie włosa, ale także jego wzrost poprzez zawarte odpowiednio dobrane składniki i witaminy.

Przychodząc do Olimedici pacjent uzyska fachową opiekę medyczną i pomoc w zakresie swoich schorzeń i problemów estetycznych, dzięki pracującemu tutaj specjaliście lek. med. Aleksandrowi Żmudzińskiemu, otolaryngologowi oraz lekarzowi medycyny estetycznej. Posiada on bogate doświadczenie medyczne w swoich dziedzinach zdobyte podczas wieloletniej pracy w Klinice Otolaryngologii Akademii Medycznej w Gdańsku oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy a także na licznych kursach i konferencjach z zakresu laryngologii oraz medycyny estetycznej. Z najistotniejszych szkoleń i sympozjów, w których lekarz ten brał udział można wymienić:

 • II Interdyscyplinarne Sympozjum Bezdechy i Chrapanie, które odbyło się w Białymstoku w 2016 roku i było prowadzone przez zagranicznych ekspertów w tej dziedzinie, tj. dr. Tucker Woodson (Stany Zjednoczone) oraz dr. Bhik Kotecha (Wielka Brytania),
 • XVI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który miał miejsce w Warszawie w 2016 roku i trwał trzy dni, w czasie których lek. med. Aleksander Żmudziński zdobył szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne z najnowszych technik w medycynie estetycznej,
 • certyfikat z odbycia szkolenia pt. „Toksyna botulinowa – poziom zaawansowany”, które miało miejsce w Warszawie w 2016 roku,
 • certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu pt. „Kompleksowe szkolenie z osocza bogatopłytkowego, mezoterapii i mezorollera”, które odbyło się w Warszawie w 2015 roku,
 • certyfikat uczestnictwa w kursie pt. „Wypełniacze poziom zaawansowany. Pacjent – jego oczekiwania a faktyczna natura defektów estetycznych. Dobór odpowiedniej substancji wypełniającej dostępnej na rynku w zależności od anatomii zmarszczek, możliwości lekarza oraz efektu oczekiwanego przez pacjenta” (Warszawa, 2015 rok).

Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt zarówno diagnostyczny jak i zabiegowy, który zapewnia trafne określenie schorzenia medycznego oraz małoinwazyjny i bezbolesny zabieg. Wśród tej aparatury medycznej można wymienić: urządzenie Celon do termoterapii biopolarnej leczącej chrapanie i bezdech senny, a także sprzęt endoskopowy do leczenia schorzeń nosa i zatok przynosowych za pomocą metody FESS czy system do implantacji włosów Biofibre firmy Medicap, posiadający międzynarodowe certyfikaty medyczne.

Centrum medyczne jest doskonalone przygotowane i przystosowane do przyjmowania pacjentów. Z uwagi na ich wygodę, bezpieczeństwo oraz bezproblemowe dotarcie do gabinetów można wymienić kilka przygotowanych tutaj ułatwień i udogodnień:

 • Dobra lokalizacja – klinika mieści się w pobliżu centrum Szczecina a więc bardzo łatwo tutaj dojechać samochodem, środkami komunikacji miejskiej oraz dotrzeć na piechotę.
 • Parking – znajduje się wzdłuż ulicy, przy której mieści się centrum medyczne i może pomieścić wiele samochodów.
 • Nowoczesny budynek – Olimedica mieści się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w pasażu usługowym, który jest przystosowany do osób niepełnosprawnych – podjazd z chodnika oraz wejście i pomieszczenia kliniki.
 • Chirurgia jednego dnia – dzięki nowoczesnym urządzeniom medycznym oraz doświadczeniu lekarza możliwa jest w Olimedica tzw. Chirurgia jednego dnia, czyli małoinwazyjna forma leczenia schorzeń z zakresu laryngologii.
 • Promocje – organizowane na bieżąco i obejmujące wybrane zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W placówce dodatkowe zniżki otrzymują pacjenci, którzy polecą i przyprowadzą znajomych na zabiegi w Olimedica.
 • Vouchery upominkowe – wystawiane na dowolną kwotę do wykorzystania na zabiegi w placówce. Mają formę zaproszeń, które można podarować komuś bliskiemu jako wyjątkowy prezent.

Olimedica - CentrumLeczenia Chrapania i Bezdechu umiejscowienie jest  Szczecinie, bardzo blisko centrum miasta przy  Centrum Handlowym Kupiec na I piętrze przy ul. Krzywoustego 9-10. 

Opinie

Olimedica Centrum Medyczne- Centrum Leczenia Chrapania i BezdechuOcena: 5/5 Opinie: 9, Ocen: 9

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

 • K

  Bardzo dobrze

  Zdecydowanie polecam Pana doktora Aleksandra Żmudzińskiego! Przemiły, konkretny, profesjonalny lekarz z fantastycznym podejściem do dziecka. Mój syn miał od dawna problem z zatokami. Byliśmy u wielu laryngologów w Szczecinie, lecz niestety nie udało się całkowicie zniwelować problemu do momentu, kiedy przyszliśmy do Pana doktora!

  Kuba Grudziądz (2021-03-01)

  Zabieg: Fiberoskopia

  Lekarz: lek. Aleksander Żmudziński

 • M

  Bardzo dobrze

  Dwukrotnie korzystałam z porady ortopedy Pana Tomasza i w każdym przypadku uzyskałam wyczerpujące informacje na temat mojego urazu i diagnozy. Polecam.

  Marta. G (2021-02-17)

 • K

  Bardzo dobrze

  Od jakiegoś czas wykonuje botox u Dr Żmudzińskiego i z całego serca mogę polecić. Zabiegi przebiegają bezboleśnie. Doskonały specjalista od medycyny estetycznej! Super efekty!

  Kaja F. (2021-02-17)

  Zabieg: Usuwanie zmarszczek botoksem

  Lekarz: lek. Aleksander Żmudziński

 • M

  Bardzo dobrze

  Trafiłam do Pana doktora z polecenia wielu znajomych i faktycznie cała wizyta przebiegła profesjonalnie i co najważniejsze- skutecznie! Całe badanie przebiegło zwinnie i bezboleśnie. Następnie konsultacja i pełny opis był bardzo szczegółowy. Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana doktora i również mogę gorąco polecić!

  Marta K. (2021-01-29)

  Zabieg: Fiberoskopia

  Lekarz: lek. Aleksander Żmudziński

 • A

  Bardzo dobrze

  Trzeba mieć wielkie szczęście, trafiając do takiego lekarza. Rzetelny, konkretny, mający rozległą wiedzę w zakresie swojej specjalizacji - co skutkuje postawieniem trafnej diagnozy i ukierunkowaniem dalszego leczenia.Człowiek bardzo elokwentny o wysokim stopniu empatii. Szczerze polecam wizytę! Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Żmudzińskiego

  Aga (2018-09-12)

 • A

  Bardzo dobrze

  Chodzę tutaj na zabiegi odmładzające regularnie i muszę przyznać, że jest to mój ulubiony gabinet w całym Szczecinie. Wcześniej korzystałam z usług innego, ale nie byłam taka zadowolona. Polecam każdemu kto chciałby się trochę odmłodzić a jednocześnie zrelaksować.

  Ania (2017-05-17)

 • M

  Bardzo dobrze

  Ja tutaj chodzę na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, korzystając z promocji. Duże skierowanie na klienta poprzez nie tylko korzystne promocje, ale także przez zniżki przy przyprowadzeniu innych pacjentów. Personel widać, że z doświadczeniem i z pasją wykonujący swoją pracę.

  Magda (2017-05-17)

 • N

  Bardzo dobrze

  Laryngologia naprawdę na wysokim poziomie i wcale nie trzeba wybierać jakiejś dużej kliniki, w zupełności wystarczy Olimedica. Ceny maja bardzo przystępne, jakość usług bardzo wysoka oraz miły lekarz i pozostały personel. Łatwy dojazd jest dodatkowym atutem.

  Nikola (2017-05-17)

 • T

  Bardzo dobrze

  Bardzo długo chrapałem i było to bardzo uciążliwe dla mojej rodziny. W końcu trafiłem na zabieg Celon w tej klinice i przekonałem się, że jest szybki i bezbolesny. Moje dolegliwości ustąpiły. Polecam tę placówkę medyczną ze względu na fachowość usług

  Tomek (2017-05-17)

Cennik

Atrakcyjne raty

Zapytaj o szczegóły

Inne
Zabiegi na twarz
*mid-face lift (minilifting twarzy)
4600 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy
*mid-face lift (minilifting twarzy)
4600 zł Umów wizytę
Chirurgia ogólna
Chirurgiczne usuwanie blizn od 300 zł do 800 zł Umów wizytę
Usunięcie kaszaka 500 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego dużego 500 zł Umów wizytę
Wycięcie znamienia barwnikowego małego 500 zł Umów wizytę
Chirurgia plastyczna
Operacje plastyczne uszu 4200 zł Umów wizytę
Korekcja odstających uszu 4200 zł Umów wizytę
Diagnostyka
Fiberoskopia
*cena obejmuje konsultację plus badanie fiberoskopem gardła, krtani i nosa
190 zł Umów wizytę
Dietetyka
Konsultacja dietetyczna
*Pierwsza wizyta kompleksowa 150 zł, Jadłospis 7-dniowy z zaleceniami 130 zł, Kontrola podstawowa 80 zł, Kontrola z analizą składu ciała 100 zł, Analiza składu ciała wraz z omówieniem wyników 60 zł
od 150 zł Umów wizytę
Pakiet dieta ( wstępny wywiad medyczny, analiza składu ciała, plan żywieniowy)
*Pierwsza wizyta kompleksowa 150 zł, Jadłospis 7-dniowy z zaleceniami 130 zł, Kontrola podstawowa 80 zł, Kontrola z analizą składu ciała 100 zł, Analiza składu ciała wraz z omówieniem wyników 60 zł
od 150 zł Umów wizytę
Dietetyka
*Pierwsza wizyta kompleksowa 150 zł, Jadłospis 7-dniowy z zaleceniami 130 zł, Kontrola podstawowa 80 zł, Kontrola z analizą składu ciała 100 zł, Analiza składu ciała wraz z omówieniem wyników 60 zł
od 150 zł Umów wizytę
Kosmetologia
Depilacja laserowa od 100 zł Umów wizytę
Depilacja - usuwanie owłosienia od 100 zł Umów wizytę
Laryngologia
Leczenie chrapania i bezdechu od 1200 zł Umów wizytę
Kryptoliza migdałków metodą kriochirurgii 1250 zł Umów wizytę
Diagnostyka bezdechów i chrapania aparatem Watch Pat 200 od 300 zł Umów wizytę
Diagnostyka bezdechu - aparat Alice Night One
*wypożyczenie aparatu na dobę.
od 250 zł Umów wizytę
Korekcja małżowin nosowych ( konchoplastyka) od 1000 zł Umów wizytę
Tonsillotomia- zmniejszenie migdałków podniebiennych od 1500 zł Umów wizytę
Usunięcie migdałków od 2700 zł Umów wizytę
Tonsillektomia - usunięcie migdałków podniebiennych 4000 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka + konchoplastyka + Celon podniebienia miękkiego 4600 zł Umów wizytę
Leczenie chrapania metodą Celon 1400 zł Umów wizytę
Płukanie uszu
*metodą Proetza 150 zł + koszty wizyty, metodą igłową 180 złplus koszty wizyty
od 150 zł Umów wizytę
Plastyka podniebienia miękkiego od 1500 zł Umów wizytę
Podcięcie wędzidełka języka
*w znieczuleniu miejscowym plus koszty wizyty, wykonywane również u niemowlat
140 zł Umów wizytę
Operacje i leczenie zatok od 4600 zł Umów wizytę
Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej)
* 3750 zł w znieczuleniu miejscowym, 3950 zł znieczulenie ogólne
od 3750 zł do 3950 zł Umów wizytę
Septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych) od 2600 zł Umów wizytę
FEOZ / FESS (funkcjonalna endoskopowa operacja zatok) 5200 zł Umów wizytę
FEOZ + septoplastyka 6500 zł Umów wizytę
Polipektomia (usunięcie polipów nosa i zatok przynosowych)
*polipy po jednej stronie 1300 zł, obustronne 2000 zł
od 1300 zł do 2000 zł Umów wizytę
Medycyna estetyczna
Dermapen - zabieg mezoterapii mikroigłowej od 350 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz 350 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa twarz i szyja 490 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - dłonie 350 zł Umów wizytę
Dermapen mezoterapia mikroigłowa - skóra głowy 350 zł Umów wizytę
Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym od 600 zł do 1000 zł Umów wizytę
Korekcja nosa kwasem hialuronowym od 600 zł do 1000 zł Umów wizytę
Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym od 600 zł do 700 zł Umów wizytę
Ujędrnianie kwasem hialuronowym (SkinBooster) 650 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (lwia zmarszczka) 600 zł Umów wizytę
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki) od 600 zł Umów wizytę
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym od 600 zł do 700 zł Umów wizytę
Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym od 600 zł Umów wizytę
Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (nici hialuronowe) od 1000 zł do 1600 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 600 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust kwasem hialuronowym od 600 zł do 1000 zł Umów wizytę
Grzbiety dłoni - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym 1000 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości dłoni botoksem 1500 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości pach botoksem 1200 zł Umów wizytę
Leczenie nadpotliwości stóp botoksem 1800 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) grzbiety rąk 800 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) szyja 800 zł Umów wizytę
Regeneris - osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) 800 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa (iniekcyjna) od 300 zł do 900 zł Umów wizytę
AQUASHINE BTX botulina peptydowa 700 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz i szyja 600 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz, szyja, dekolt 800 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - okolice oczu 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - szyja 300 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dekolt 300 zł Umów wizytę
Karboksyterapia od 250 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO
*100 zł - za 1 szt, 600 zł za 5 szt.
od 80 zł do 600 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dekolt 200 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - szyja 150 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - podbródek od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - brzuch od 600 zł do 1000 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - uda od 300 zł do 800 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - kolana od 300 zł do 600 zł Umów wizytę
Leczenie łysienia - zabieg DR. CYJ HAIR FILLER 650 zł Umów wizytę
Wolumetria - modelowanie owalu twarzy od 1200 zł do 1600 zł Umów wizytę
Usuwanie blizn od 300 zł do 800 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień laserem - pojedyncza zmiana od 100 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa skóry głowy 300 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - Aqualyx od 300 zł do 1000 zł Umów wizytę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej od 300 zł do 1000 zł Umów wizytę
Leczenie bruksizmu botoksem 600 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - twarz 350 zł Umów wizytę
Mezoterapia igłowa - dłonie 350 zł Umów wizytę
Mezoterapia od 350 zł Umów wizytę
Lipoliza - usuwanie tkanki tłuszczowej od 300 zł do 1000 zł Umów wizytę
Usuwanie przebarwień od 100 zł Umów wizytę
Zabiegi fotoodmładzania od 100 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - uda 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - ramiona 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - twarz 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - brzuch 250 zł Umów wizytę
Nici liftingujące PDO Barb
*220 zł - 1 szt., 630 zł - 3 szt., 1200 zł - 6 szt., 2000 zł - 10 szt całkowity lifting twarzy
od 500 zł do 3000 zł Umów wizytę
Lifting twarzy
*mid-face lift (minilifting twarzy)
4600 zł Umów wizytę
Nici liftingujące od 80 zł Umów wizytę
Lifting HIFU - twarz 2400 zł Umów wizytę
Lifting HIFU - twarz, szyja 2800 zł Umów wizytę
Lifting HIFU - policzki 800 zł Umów wizytę
Lifting HIFU - owal twarzy 1440 zł Umów wizytę
Lifting HIFU - podbródek 640 zł Umów wizytę
Lifting HIFU - szyja 1360 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi 480 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - dłonie 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - pośladki 250 zł Umów wizytę
Karboksyterapia - skóra głowy 250 zł Umów wizytę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem 900 zł Umów wizytę
Podniesienie brwi botoksem 400 zł Umów wizytę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoksem 300 zł Umów wizytę
Podniesienie kącików ust botoksem 300 zł Umów wizytę
Szyja - usuwanie zmarszczek botoksem od 500 zł do 600 zł Umów wizytę
Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoksem 450 zł Umów wizytę
Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoksem 450 zł Umów wizytę
Broda - usuwanie zmarszczek botoksem 300 zł Umów wizytę
Usuwanie zmarszczek botoksem od 300 zł Umów wizytę
Ortopedia
Leczenie stawów kwasem hialuronowym od 700 zł Umów wizytę
Przeszczep włosów
Leczenie łysienia od 300 zł Umów wizytę
Implantacja włosów BIOFIBRE
*cena za 1 włos (cena dotyczy włosów 16 cm) - 10 zł
od 2000 zł do 10000 zł Umów wizytę

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Kontakt

Olimedica Centrum Medyczne- Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechu

Krzywoustego 9-10 Szczecin

Umów wizytę 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 17:00

Wtorek

09:00 - 19:00

Środa

09:00 - 19:00

Czwartek

09:00 - 19:00

Piątek

09:00 - 19:00

Sobota

09:00 - 13:00

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

Personel

lek. Aleksander Żmudziński

lek. Aleksander Żmudziński

Laryngolog
Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

dr Krzysztof Sindrewicz

dr Krzysztof Sindrewicz

Laryngolog

Umów wizytę

lek. med. Krystian Awgul

lek. med. Krystian Awgul

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

lek. med. Tomasz Sarapak

lek. med. Tomasz Sarapak

Ortopeda
Traumatolog

Umów wizytę

 Aleksandra Pankowska

Aleksandra Pankowska

Dietetyk

Umów wizytę

 Dariusz Kołodziej

Dariusz Kołodziej

Fizjoterapeuta

Umów wizytę

 Borys Piekarski

Borys Piekarski

Psycholog
Psychoterapeuta

Umów wizytę