Drogeria Urody

Usunięcie guzów tkanek miękkich Warszawa (województwo Mazowieckie)

Usunięcie guzów tkanek miękkich jest to zabieg bezpieczny, często wykonywany, mający na celu wycięcie patologicznego tworu o niewielkich wymiarach z tkanek miękkich z zachowaniem odpowiedniego marginesu zdrowych tkanek. Zabieg ten jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. czytaj więcej

Średnia cena usunięcie guzów tkanek miękkich (Warszawa) to 400 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg usunięcie guzów tkanek miękkich można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Usunięcie guzów tkanek miękkich w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Klinika Elite - Centrum Laseroterapii, Centrum Medyczne ARGO , Medical Hair & Esthetic. W regionie jest 6 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Usunięcie guzów tkanek miękkich zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Usunięcie guzów tkanek miękkich w mieście Warszawa,napisz do nas.