Wszczepienie soczewki fakijnej

Wszczepienie soczewki fakijnej Warszawa (województwo Mazowieckie)

Wszczepienie soczewki fakijnej polega na wszczepieniu syntetycznej soczewki, bez usuwania naturalnej soczewki oka, lecz dodatkowo w stosunku do niej. Soczewki fakijne produkuje się z nowoczesnych, dobrze tolerowanych przez tkankę oka materiałów, a ich precyzyjne wykonanie znacznie przewyższa tradycyjne soczewki kontaktowe. Zabieg wykonywany jest w celu korekcji krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu. czytaj więcej

Średnia cena wszczepienie soczewki fakijnej (Warszawa) to 4725 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg wszczepienie soczewki fakijnej można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Wszczepienie soczewki fakijnej w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 7 klinikach, m.in. Świat Oka - Centrum Okulistyczne, Vidium Medica, RETINA Szpital Okulistyczny. W regionie jest 15 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Wszczepienie soczewki fakijnej zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Wszczepienie soczewki fakijnej w mieście Warszawa,napisz do nas.