MEDYCYNA ESTETYCZNA

Jak ujędrnić skórę twarzy? 7 sprawdzonych zabiegów

Identyfikując kogoś jako “współczesną kobietę” mamy przed oczami obraz silnej, zadbanej, znającej swoją wartość osoby. Okres przekwitania wiąże się z gwałtownym spadkiem poziomu estrogenów i progesteronu – hormonów odpowiedzialnych w głównej mierze za jędrność skóry. 

Z upływem czasu wzrasta świadomość i doświadczenie życiowe, jednakże zmienia się także twarz i ciało – opadający owal twarzy, pogłębiające się zmarszczki, wiotczejąca skóra i wiążący się z nimi spadek pewności siebie brzmią znajomo? Nie musisz się na to godzić! Z pomocą przychodzą oferty najlepszych gabinetów medycyny estetycznej, pracujący w nich specjaliści z pełnym zaangażowaniem i pasją pomogą ci zatrzymać upływ czasu, przywracając idealny stan skóry. Szeroki wachlarz zabiegów pozwoli każdej z kobiet znaleźć coś dla siebie.

Zanieczyszczona i zmęczona skóra?

Okresy w życiu, w których hormony są nieustabilizowane często skutkują zmianami trądzikowymi na skórze twarzy, dekoltu czy pleców. Mimo, że kojarzą się nam one z wiekiem nastoletnim, dotykają także kobiet w okresie przekwitania. Zakrywanie makijażem zmian skórnych może się okazać nie tylko niepraktyczne, ale i nieestetyczne. Z pomocą w walce o idealną skórę przychodzą takie zabiegi jak:

L A S E R 

  • najnowocześniejsza technologia w połączeniu z pomysłowością lekarzy dają spektakularne efekty. Laserem możemy walczyć z trądzikiem, zagęścić skórę, usunąć przebarwienia oraz zmarszczki. 

W A M P I R Z Y     L I F T I N G 

  • spopularyzowany przez Kim Kardashian zabieg, opiera się na wprowadzaniu pod skórę pobranego z własnego ciała osocza. Efekt jest natychmiastowy i o wiele bardziej długotrwały niż w przypadku innych zabiegów- skóra jest stymulowana do produkcji kolagenu przez własne płytki krwi.

M I K R O D E R M A B R A Z J A

  • zwana mikropeelingiem, to jeden z zabiegów cieszących się niegasnącą popularnością. Polega na mechanicznym złuszczeniu martwego naskórka, pozostawiając skórę gładką, podatną na wchłanianie składników odżywczych- świetne efekty daje łączenie jej na przykład z wampirzym liftingiem, czy innymi odżywczymi zabiegami.

M E Z O T E R A P I A    I G Ł O W A

  • mezoterapia igłowa- zabieg polegający na wstrzykiwaniu cienką igłą dobranego przez lekarza preparatu (koktajli witaminowych, mieszanek na bazie kwasu hialuronowego). Pozostawia cerę napiętą, gładką i młodzieńczą.

D E R M A P E N 

  • pobudza skórę do regeneracji poprzez mikro-zniszczenia, powodując jej zagęszczenie. Urządzenie to posiada wibrujące mini-igły, pozwalające na ogromną precyzję przy wykonywaniu zabiegu.

K W A S   H I A L U R O N O W Y

  • występujący naturalnie w ludzkim organizmie wypełniacz ma szerokie zastosowanie, między innymi w pozbywaniu się zmarszczek. Przy jego pomocy po bruzdach nosowo-wargowych, czy lwiej zmarszczce nie zostanie żaden ślad.

N I C I    L I F T I N G U J Ą C E

  • alternatywa dla klasycznego, chirurgicznego liftingu. Stworzone z materiału wchłanialnego przez organizm, potrafią idealnie naciągnąć skórę twarzy, odejmując lat. Niwelują działanie grawitacji na cerę, tworzą nowy owal twarzy.

Klucz do sukcesu?

Dobrze dobrane zabiegi, w połączeniu z codzienną pielęgnacją skóry dają spektakularne efekty. Ile razy widzimy w telewizji celebrytki, o których możemy powiedzieć z pewnością, że mają maksymalnie 40 lat, a później okazuje się, że pomyliliśmy się o co najmniej 20? Pozwólmy sobie na nienaganny wygląd w każdym wieku, wszystkie kobiety są tego warte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *