Depilacja laserowa piersi

Depilacja laserowa

Cena od 99 zł Zapytaj o raty

Znajdź klinikę  Umów wizytę Suplementy urody 

Depilacja laserowa piersi

Ocena

4.89
9

Depilacja laserowa pozwala na trwałe usunięcie owłosienia z wybranych partii ciała. Przy użyciu lasera, wiązka promieni przenika do 2 mm w głąb skóry, uszkadzając meszki włosowe i powodując ich stopniowy zanik.

Depilacja laserowa

Jak wygląda zabieg?

Promieniowanie wydzielane przez laser jest pochłaniane przez melaninę (ciemny barwnik) mieszków włosowych i skóry. Wiązka światła niszczy ten barwnik, powodując stopniowy zanik mieszków włosowych. Jedna wiązka światła potrafi zlikwidować kilkanaście włosów z powierzchni skóry. Na laseroterapię najlepiej reagują włosy czarne, czyli te, które zawierają dużą ilość barwnika. Ważny jest również kolor skóry. Im jaśniejsza skóra i ciemniejsze włosy tym lepsze efekty. Zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny.

Korzyści:

  • Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny
  • Pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia
  • Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn
  • Łatwy i bezpieczny w przeprowadzeniu

Dla kogo:

Depilację laserem stosuje się w przypadku wrastania włosów, i u osób które źle znoszą golenie, woskowanie, depilacje chemiczne. Jest stosowana również u mężczyzn, którzy cierpią na nadwrażliwość skóry po goleniu. Depilacja jest również polecana osobom, które nie chcą pamiętać o ciągłym goleniu.

Czas i przebieg rekonwalescencji:

Po zabiegu naturalnym objawem jest obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, które ustępują po kilku godzinach lub do 2–4 dni.

Jak uniknąć powikłań?

Bezpośrednio po zabiegu nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie dezodorantów, ciało należy myć żelem bezmydłowym, tonikiem lub mleczkiem bezalkoholowym, ewentualnie czystą wodą. Nie wolno również stosować dezodorantów ani antyperspirantów.

Efekty:

Zabieg należy powtarzać kilkakrotnie, najczęściej od 4 do 10 razy w odstępach 3-8 tygodni. Podczas pierwszego zabiegu usuwa się około 20 % włosów z obszaru poddanego zabiegowi. Po serii zabiegów można liczyć na pozbycie się 90 %, aż do całkowitego ich zaniknięcia.

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Depilacja laserowa piersi

Cena

od 99 zł

Cennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Depilacja laserowa piersi w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.

Bielsko-Białaod 100 złWięcej
Częstochowaod 199 złWięcej
Kielceod 99 złWięcej
Krakówod 50 złWięcej
Olsztynod 250 złWięcej
Warszawaod 100 złWięcej
Wrocławod 100 złWięcej