Iniekcja doszklistkowa preparatu Eylea Kraków (województwo Małopolskie)

Iniekcja doszklistkowa preparatu Eylea ((Aflibercept) polega na podaniu substancji czynnej do wnętrza gałki ocznej. Do preparatów blokujących śródbłonkowy czynnik wzrostu naczyń (anty-VEGF) zaliczamy: Eylea ((Aflibercept) czytaj więcej

Średnia cena iniekcja doszklistkowa preparatu eylea (Kraków) to 2000 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Kraków z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Kraków i w pobliżu, zabieg iniekcja doszklistkowa preparatu eylea można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Iniekcja doszklistkowa preparatu Eylea w mieście Kraków, w Małopolskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Kraków, Krakowskie Centrum Okulistyki Optica, OCHO - Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego. W regionie jest 9 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Iniekcja doszklistkowa preparatu Eylea zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Kraków.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Iniekcja doszklistkowa preparatu Eylea w mieście Kraków,napisz do nas.