Drogeria Urody

Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) Warszawa (województwo Mazowieckie)

Lipofilling twarzy – to przeszczep własnej tkanki tłuszczowej w celu zniwelowania i wygładzenia zmarszczek na twarzy. Efekt zabiegu jest widoczny przez kilka lat, jego wykonanie nie wymaga hospitalizacji. Lipofilling sprawia, że w znacznym stopniu poprawia się również gęstość i jakość skóry, która zyskuje odpowiedni poziom nawilżenia. Dzięki czemu twarz nabiera pełniejszego, młodzieńczego wyglądu.

czytaj więcej

Średnia cena lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) (Warszawa) to 6300 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 11 klinikach, m.in. Klinika La Perla Klif, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii, Klinika Medycyny Estetycznej La Perla "Wilcza". W regionie jest 42 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Lipofilling twarzy (modelowanie twarzy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej) w mieście Warszawa,napisz do nas.