Drogeria Urody

Chirurgiczne usuwanie blizn Warszawa (województwo Mazowieckie)

Chirurgiczne usuwanie blizn polega na wycięciu skalpelem niechcianej blizny wraz z kawałkiem skóry dookoła. Zostają założone szwy oraz opatrunek. Po zagojeniu powinna zostać jedynie cienka, mało widoczna linia na skórze. czytaj więcej

Średnia cena chirurgiczne usuwanie blizn (Warszawa) to 1250 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg chirurgiczne usuwanie blizn można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Chirurgiczne usuwanie blizn w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Klinika Elite - Centrum Laseroterapii, Klinika Krajewski, Pulsmed Szpital. W regionie jest 11 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Chirurgiczne usuwanie blizn zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Chirurgiczne usuwanie blizn w mieście Warszawa,napisz do nas.