Drogeria Urody
Korekcja nosa kwasem hialuronowym

Korekcja nosa kwasem hialuronowym Bielsko-Biała (województwo Śląskie)

Korekcja nosa kwasem hialuronowym jest przeznaczona dla osób o niesymetrycznym nosie, krzywym lub zbyt zadartym czubku oraz niewielkim garbie. Polega na iniekcji preparatu z kwasem hialuronowym za pomocą cienkiej igły. Efekt korekcji nosa bezoperacyjnej jest widoczny natychmiast i utrzymuje się do roku czasu.

czytaj więcej

Średnia cena korekcja nosa kwasem hialuronowym (Bielsko-Biała) to 950 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Bielsko-Biała z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Bielsko-Biała i w pobliżu, zabieg korekcja nosa kwasem hialuronowym można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Korekcja nosa kwasem hialuronowym w mieście Bielsko-Biała, w Śląskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Klinika Galena, San-Medical Centrum Medyczne Bielsko-Biała (EsteUroda), ESTE Gabinet Medycyny Estetycznej. W regionie jest 110 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Korekcja nosa kwasem hialuronowym zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Bielsko-Biała.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Korekcja nosa kwasem hialuronowym w mieście Bielsko-Biała,napisz do nas.