Drogeria Urody
Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Laserowe leczenie nietrzymania moczu Warszawa (województwo Mazowieckie)

Laserowe leczenie nietrzymania moczu - mimowolne oddawanie moczu jest problemem, który dotyka około 30% kobiet w wieku średnim. Jest to problem o charakterze intymnym jak i również społecznym. Laser MonaLisa Touch to zabieg, który jest obarczony najmniejszym ryzykiem powikłań, jednocześnie jest nieinwazyjny oraz bezbolesny. Efekty laserowego leczenie nietrzymania moczu utrzymują się na kilka lat. MonaLisa Touch jest uważany za najbardziej skuteczne i najnowocześniejsze, urządzenie przeznaczone specjalnie do zabiegów ginekologii.

czytaj więcej

Średnia cena laserowe leczenie nietrzymania moczu (Warszawa) to 1614 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg laserowe leczenie nietrzymania moczu można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 8 klinikach, m.in. Klinika Medifem: Klinika ginekologii i chirurgii plastycznej, Revival Clinic, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii. W regionie jest 27 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Laserowe leczenie nietrzymania moczu zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Laserowe leczenie nietrzymania moczu w mieście Warszawa,napisz do nas.