Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza

Operacja plastyczna pochwy +

Cena od 2000 zł Zapytaj o raty

Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza to przede wszystkim zmniejszenie wejścia do pochwy

Znajdź klinikę  Umów wizytę

Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza

Ocena

3.60
5

Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza jest zabiegiem, który proponuje się przeważnie kobietom po przebytym urazie narządów rodnych, czyli porodem drogami natury i niepożądanymi zmianami które powstały.Podczas porodu naturalnym kanałem rodnym w ciele kobiety dochodzi do wielu zmian. Ściany pochwy mogą nie tylko ulec rozluźnieniu, ale nawet rozerwaniu.

Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza

Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza daje też możliwość jednoczesnego ustabilizowania nadmiernie ruchliwej cewki moczowej i zmniejszenia, a nawet całkowitego ustąpienia choroby w postaci wysiłkowego nietrzymania moczu.
Korzyści osiągane dzięki poddaniu się operacji plastycznej przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza to przede wszystkim zmniejszenie wejścia do pochwy i związanych z tym dolegliwości oraz podniesienie narządów miednicy mniejszej i ograniczenie ich wypadania. W możliwym do wykonania zakresie ginekolodzy odtwarzają warunki układu rodnego kobiety sprzed porodu.

Wskazanie do przeprowadzenia operacji plastycznej przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza stanowią zmiany anatomiczne w okolicy narządów rodnych będące oceniane przez pacjentkę jako uciążliwe lub zmniejszające jej satysfakcję i radość z życia seksualnego, albo nawet stanowiące przyczynę spadku samooceny, poczucia wstydu i unikania kontaktów społecznych (w przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu). Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza jest wskazana najczęściej jako zabieg przywracający naturalne warunki anatomiczne okolicy intymnej u kobiet po urazie związanym po porodzie naturalnymi drogami rodnymi.

Czas rekonwalescencji po operacji plastycznej przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza to przeważnie sześć do ośmiu tygodni od wykonania zabiegu. W tym czasie należy zachować abstynencję seksualną oraz Zaleca się również unikanie aktywności fizycznej,

Zabieg ten można wykonać na obie ścian pochwy i krocza równocześnie, ale również osobno. Poczytaj więcej o:

Operacja plastyczna przedniej ściany pochwy oraz krocza

Promocje

Informuj mnie o promocjach i nowościach dotyczących zabiegu Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza

Cena

od 2000 zł

Znieczulenie

ogólne

Hospitalizacja

wymagane

Czas regeneracji

pełna regeneracja po ok. 1,5 miesiąca

Efekty

po zakończeniu regeneracji (4 do 8 tygodni)

Trwałość leczenia

zależna od wielu czynników

Cennik zabiegu

Zachęcamy do zapoznania się z cenami zabiegu Operacja plastyczna przedniej i tylnej ściany pochwy oraz krocza w wybranym przez Państwa mieście. Cena uzależniona jest od zakresu, sposobu przeprowadzenia zabiegu, rodzaju znieczulenia oraz lokalizacji i renomy kliniki.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy w umówieniu prywatnej wizyty w klinice. Pomożemy znaleźć najlepszą klinikę w dogodnym dla Państwa terminie.


Refundacja NFZ

W uzasadnionych przypadkach operację plastyczną przedniej ściany pochwy oraz krocza pacjenta może wykonać w ramach umowy z NFZ. Do zabiegu podlegającego refundacji kwalifikowane są m.in. pacjentki z obniżeniem lub wypadaniem narządów miednicy mniejszej.
Bielsko-Białaod 2000 złRaty od 71 złWięcej
Krakówod 4000 złRaty od 99 złWięcej
Warszawaod 3000 złRaty od 74 złWięcej
Wrocławod 2000 złRaty od 71 złWięcej