Drogeria Urody
Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting)

Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) Bielsko-Biała (województwo Śląskie)

Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) to zabieg regeneracyjny, który polega na wstrzykiwaniu pacjentce jej własnej krwi, a konkretnie osocza bogatopłytkowego, w celu wypełnienia zmarszczek. czytaj więcej

Średnia cena osocze bogatopłytkowe (prp) twarz (wampirzy lifting) (Bielsko-Biała) to 600 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Bielsko-Biała z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Bielsko-Biała i w pobliżu, zabieg osocze bogatopłytkowe (prp) twarz (wampirzy lifting) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) w mieście Bielsko-Biała, w Śląskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Klinika Galena, Medicus Estetic, Medicus Estetic Filia. W regionie jest 28 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Bielsko-Biała.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Osocze bogatopłytkowe (PRP) twarz (wampirzy lifting) w mieście Bielsko-Biała,napisz do nas.