Drogeria Urody
Rekonstrukcja piersi po mastektomii

Rekonstrukcja piersi po mastektomii Bielsko-Biała (województwo Śląskie)

Zabieg rekonstrukcji wskazany jest dla pacjentek poddanych mastektomii, które są zdeterminowane i świadome, iż mimo niewątpliwej korzyści wizualnej taki zabieg nie jest w stanie przywrócić jej piersi sprzed operacji ze wskazań onkologicznych. czytaj więcej

Średnia cena rekonstrukcja piersi po mastektomii (Bielsko-Biała) to 6000 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Bielsko-Biała z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Bielsko-Biała i w pobliżu, zabieg rekonstrukcja piersi po mastektomii można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Rekonstrukcja piersi po mastektomii w mieście Bielsko-Biała, w Śląskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Klinika Galena, Centrum Okulistyczne Weiss Klinik, Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North. W regionie jest 9 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Rekonstrukcja piersi po mastektomii zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Bielsko-Biała.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Rekonstrukcja piersi po mastektomii w mieście Bielsko-Biała,napisz do nas.