Rekonstrukcja piersi po mastektomii

Rekonstrukcja piersi po mastektomii Częstochowa (województwo Śląskie)

Zabieg rekonstrukcji wskazany jest dla pacjentek poddanych mastektomii, które są zdeterminowane i świadome, iż mimo niewątpliwej korzyści wizualnej taki zabieg nie jest w stanie przywrócić jej piersi sprzed operacji ze wskazań onkologicznych. czytaj więcej

Średnia cena rekonstrukcja piersi po mastektomii (Częstochowa) to 4500 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Częstochowa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Częstochowa i w pobliżu, zabieg rekonstrukcja piersi po mastektomii można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Rekonstrukcja piersi po mastektomii w mieście Częstochowa, w Śląskie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, Centrum Medyczne SULIGA, Centrum Okulistyczne Weiss Klinik. W regionie jest 9 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Rekonstrukcja piersi po mastektomii zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Częstochowa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Rekonstrukcja piersi po mastektomii w mieście Częstochowa,napisz do nas.