Drogeria Urody
Rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka)

Rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka) Bielsko-Biała (województwo Śląskie)

Rewitalizacja pochwy i warg sromowych polega na obkurczeniu, napięciu i ujędrnieniu miejsc intymnych (najczęściej za pomocą lasera, który stymuluje wytwarzanie kolagenu). Zabieg poprawia wygląd i nawilżenie narządów płciowych, co zwiększa komfort życia oraz poprawia jakość stosunków seksualnych. Dodatkowo może ograniczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu. czytaj więcej

Średnia cena rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka) (Bielsko-Biała) to 1200 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Bielsko-Biała z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Bielsko-Biała i w pobliżu, zabieg rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka) w mieście Bielsko-Biała, w Śląskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Klinika Galena, Klinika La Perla SPA Kraków, Bellazone - Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii. W regionie jest 17 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Bielsko-Biała.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Rewitalizacja pochwy i warg sromowych (perineoplastyka) w mieście Bielsko-Biała,napisz do nas.