Kliniki przeszczepiania włosów

Klinika Przeszczepiania Włosów

ul.Hoża 29
00-521 Warszawa

Klinika Przeszczepiania Włosów istnieje od 1991 roku i mieści się w Warszawie przy ulicy Hożej....... Czytaj więcej.

Clinic For You

ul.Przedmiejska 6-10
54-201 Wrocław

ClinicForYou stawia na indywidualne podejście do klienta, dba o jego potrzeby i spełnia jego...... Czytaj więcej.

Melilot

ul.Jana Pawła II 70 (lok. 57)
00-175 Warszawa

Melilot mieści się w nowoczesnym biurowym budynku w Warszawie i jest jedną z najstarszych lecznic...... Czytaj więcej.

Przeszczep włosów jest zabiegiem polegającym na przeniesieniu mieszków włosowych ze zdrowych okolic ciała na okolice pozbawione owłosienia. Problem z łysieniem jest obecny w naszej populacji na szeroką skalę. 40% mężczyzn i 20% kobiet w wieku powyżej 50 lat oraz od 20% do 45% matek po rozwiązaniu boryka się z trudnościami związanymi z utratą włosów – częściową lub pełną. Również młodzi ludzie cierpią z tego powodu, na przykład w okresie dojrzewania, kiedy burza hormonów sieje w ich organizmach zamęt. Przyczyn jest wiele – od genetycznych, związanych z zażywaniem niektórych leków, złą dietą, do zaburzeń hormonalnych.

Włosy są dla nas ważne. Ten pozornie błahy „dodatek” do naszej głowy traktujemy jako pewnik, jednak dopiero, gdy zaczyna go nam brakować – doceniamy jego znaczenie dla naszego wyglądu i samopoczucia. A ciężko jest czuć się dobrze z niepełnym owłosieniem na głowie – boleśnie odczuwają to zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zupełnie zrozumiały jest więc fakt, że gdy tracimy naszą ozdobę – szukamy pomocy.

Na szczęście mamy gdzie! Zabiegi przeszczepu włosów są wykonywane w wielu klinikach w Polsce oraz poza granicami. Wcale nie trzeba daleko szukać – nasza strona zgromadziła wiele takich placówek w jednym miejscu. W zakres ich usług wchodzi przede wszystkim przeszczepianie włosów różnymi metodami. Dzięki nowoczesnym metodom  takim jak przeszczep włosów metodą FUTprzeszczep włosów FUE, przeszczep włosów BHT, możliwa jest obszerna transplantacja włosów – nawet do 9 tysięcy sztuk podczas jednego zabiegu.

Inwestycja warta jest swojej ceny – wykonywana w sprawdzonych klinikach, w przyjaznej atmosferze, przez najlepszych specjalistów. A przede wszystkim - efekt widoczny od razu!

Zachęcamy do lektury artykułów na temat przeszczepu włosów – można się z nich dowiedzieć, czy przeszczep włosów jest dla każdego, jak przebiega taki zabieg, czy jest on refundowany przez NFZ i wiele innych cennych informacji.

Kliniki przeszczepu włosów prezentowane poniżej pomogą Ci dokonać wyboru. Być może znajdują się blisko Twojego miejsca zamieszkania? Trzeba to sprawdzić!