Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki

Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki Kraków (województwo Małopolskie)

Witrektomia jest zabiegiem wykonywanym głównie u osób ze schorzeniami tylnego odcinka oka. Celem zabiegu może być stabilizacja, poprawa lub przywrócenie prawidłowego funkcjonowania siatkówki oka. Witrektomia jest często nazywana operacją, która ratuje wzrok. czytaj więcej

Średnia cena witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki (Kraków) to 4900 zł

Umów wizytę

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Kraków z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Kraków i w pobliżu, zabieg witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki w mieście Kraków, w Małopolskie, wykonywane jest w 1 klinikach, m.in. Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Kraków, Centrum Okulistyczne Weiss Klinik, Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego w Nowym Sączu. W regionie jest 9 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Kraków.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki w mieście Kraków,napisz do nas.