Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki

Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki Warszawa (województwo Mazowieckie)

Witrektomia jest zabiegiem wykonywanym głównie u osób ze schorzeniami tylnego odcinka oka. Celem zabiegu może być stabilizacja, poprawa lub przywrócenie prawidłowego funkcjonowania siatkówki oka. Witrektomia jest często nazywana operacją, która ratuje wzrok. czytaj więcej

Średnia cena witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki (Warszawa) to 6500 zł

Umów wizytę


Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Warszawa z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Warszawa i w pobliżu, zabieg witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki w mieście Warszawa, w Mazowieckie, wykonywane jest w 2 klinikach, m.in. RETINA Szpital Okulistyczny, RETINA Szpital Okulistyczny, Pulsmed Szpital. W regionie jest 10 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Warszawa.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Witrektomia - leczenie schorzeń siatkówki w mieście Warszawa,napisz do nas.