Zmniejszenie piersi (mammoplastyka)

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) Wrocław (województwo Dolnośląskie)

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) -zbyt duże, obwisłe piersi mogą być przyczyną bólów kręgosłupa, deformacji pleców i barków, wysypek skórnych pod piersiami, oparzeń. Tak wiele niedogodności związanych z zbyt dużym biustem powoduje iż wiele kobiet zastanawia się nad operacją zmniejszenia piersi. Operacja zmniejszenia biustu zwane jets również mammoplastyką. Zabieg taki polega na usunięciu części skóry i tkanki gruczołowej, co wpływa na redukcję objętości piersi. Zabieg ten przynosi nie tylko komfort fizyczny, ale również psychiczny. Operacja ta często wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie. czytaj więcej

Średnia cena zmniejszenie piersi (mammoplastyka) (Wrocław) to 20500 zł

Umów wizytę Suplementy urody 

Na intersujący Cię zabieg medyczny możesz już dzisiaj umówić wizytę do jednej z wielu rekomendowanych klinik, więcej

Wybierz interesującą Cię klinikę w mieście Wrocław z poniższej listy:


Warto wiedzieć

W mieście Wrocław i w pobliżu, zabieg zmniejszenie piersi (mammoplastyka) można wykonać w renomowanych placówkach medycznych oferujących wiele udogodnień dla pacjenta. Zapoznaj się z ofertą klinik, w których wykonywany jest zabieg i umów się online do placówki, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) w mieście Wrocław, w Dolnośląskie, wykonywane jest w 7 klinikach, m.in. Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej Chiroplastica, Dr Kratochwil | Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna, Dr Kratochwil | Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna. W regionie jest 62 klinik.
W serwisie ZaufaneKliniki.pl stawiamy tylko na niezawodnych i wykwalifikowanych lekarzy, dzięki temu mamy pewność, że każdy kto zdecyduje się na Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) zostanie profesjonalnie potraktowany przez personel medyczny w wybranej klinice w mieście Wrocław.

Jeżeli na liście brakuje kliniki, która zajmuje się Zmniejszenie piersi (mammoplastyka) w mieście Wrocław,napisz do nas.