Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej

Klinika Chirurgii Plastycznej Artplastica została założona w 2000 roku. Jej siedziba mieści się w Szczecinie. Placówka posiada szeroki profil działalności z zakresu chirurgii plastycznej oraz rekonstrukcyjnej poprawiającej wygląd twarzy i modelującej ciało a także medycyny estetycznej usuwającej oznaki starzenia się skóry.

Zabiegi i operacje plastyczne są przeprowadzane w najwyższych światowych standardach, czego dowodem może być amerykańska aparatura wykorzystywana przy takich zabiegach oraz zagraniczne doświadczenie i szkolenia lekarzy operujących. Wysoki standard usług i obsługi klienta może być poświadczony także tytułem najlepszej kliniki chirurgii plastycznej w Polsce, jaki Artplastica uzyskała kilka razy.

Wśród zabiegów, w których lekarze placówki się specjalizują można wymienić operacje plastyczne na kobiecych piersiach. Szczególnie ważne miejsce zajmuje tutaj powiększanie biustu za pomocą implantów okrągłych lub implantów w kształcie elipsy. Kobieta ma do wyboru różne profile takich implantów, które lekarz dopasowuje do budowy anatomicznej każdej pacjentki. Są to implanty o profilu niskim (Low) idealne dla szerokiej klatki piersiowej, o profilu średnim (Moderate), gdzie klatka piersiowa nie jest ani zbyt wąska, ani zbyt szeroka oraz o profilu wysokim (High) i bardzo wysokim (Ultra lub Extra High), które najlepiej pasują pacjentkom o wąskim klatkach piersiowych. Najczęściej wybierane są tutaj implanty o powierzchni teksturowej, gdyż najlepiej zrastają się z naturalną piersią a także są bardzo miłe w dotyku. Kobietom, które mają piersi zbyt duże i chcą zmienić ich rozmiar klinika oferuje operacje redukcji piersi, które przyczyniają się nie tylko do zmiany wyglądu, ale także  eliminują problemy z kręgosłupem, bóle pleców czy zburzenia proporcji sylwetki. Chirurdzy plastycy stosują tutaj trzy rodzaje cięć: wokół otoczki brodawki sutkowej, cięcie w kształcie klucza a także cięcie w kształcę odwróconej litery T. Jednocześnie ze zmniejszeniem lub powiększeniem biustu może być przeprowadzona operacja podniesienia piersi a także osobna operacja zmniejszenia otoczek sutkowych.

W klinice pacjentka może wymodelować także inne partie ciała, z których nie jest zadowolona. Jest to plastyka brzucha – jego dolnej części lub pełna plastyka brzucha, lifting chirurgiczny ud oraz plastyka obwisłej skóry ramion.

Do Artplastici mogą udać się także pacjenci niezadowoleni z wyglądu swojej twarzy, zarówno w wyniku jej starzenia się a także z powodu kształtów anatomicznych, których nie mogą zaakceptować. Bardzo często za takimi operacjami przemawiają również względy zdrowotne. Osobom posiadającym krzywy nos oferowana jest tutaj korekcja przegrody nosowej, która może być także połączona z korekcją małżowin nosowych. Taka operacja przegrody ma na celu nie tylko względy estetyczne, ale także poprawę podstawowych funkcji nosa i zapobieganie infekcjom. Kolejna operacja korekcyjna znajdująca się w ofercie placówki, która poprawia nie tylko wygląd, ale także wpływa na zdrowie pacjenta to plastyka powiek górnych, plastyka powiek dolnych lub zabieg łączony korekcji powiek górnych i dolnych. Cięcia przeprowadzane są poniżej brzegu rzęsowego lub w naturalnych zmarszczkach oka, dzięki czemu blizny po operacji są niewidoczne. Takie operacje poprawiają znacznie pole widzenia, które było zaburzone przez opadające na gałki oczne powieki.

W celu zlikwidowania oznak starzenia się całej twarzy, wygładzenia zmarszczek oraz podniesienia opadniętej skóry w klinice stosowany jest chirurgiczny lifting twarzy. Jest to operacja bardzo precyzyjna wymagająca od chirurga doświadczenia i szczególnych umiejętności. Dla lepszych efektów odmładzających wykonywany jest także lifting operacyjny szyi, a w przypadku chęci podniesienia tkanek określonej części twarzy można poddać się liftingowi brwi lub liftingowi czoła. Dopełnieniem zabiegów korekcyjnych na twarzy może być zabieg powiększenia ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej.

Artplastica przygotowała również małoinwazyjne zabiegi odmładzające twarz i ciało z zakresu medycyny estetycznej, tj. korekcja zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, np. zmarszczek palacza wokół ust czy zmarszczek poziomych czoła. Ponadto przeprowadzane są tutaj również zabiegi mezoterapii bezigłowej czy zabiegi laserowe usuwające oznaki starzenia, np. laserowy resurfacing twarzy.

Gwarancja wysokiej jakości zabiegów oraz niepowtarzalna atmosfera tworzona jest w klinice przede wszystkim przez odpowiednio wykwalifikowany personel medyczny i pozamedyczny. Ten pierwszy składa się m.in. z kilku doświadczonych chirurgów plastyków, którzy w zakresie swoich kompetencji zdobywali niezbędne umiejętności w zagranicznych palcówkach, np. Cleveland Clinic w Stanach Zjednoczonych oraz w Transform Group w Wielkiej Brytanii. Doszkalali się także na kursach w krajach Europy Zachodniej, np. w Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii. W zespole znajduje się również dwóch doświadczonych laryngologów oraz chirurgów ogólnych. Nad prawidłowym znieczuleniem oraz stanem pacjenta w czasie zabiegów i operacji czuwają tutaj wykwalifikowaniu anestezjolodzy oraz pielęgniarki anestezjologiczne. Osobami przed i po zabiegach opiekują się pielęgniarki, natomiast trzy profesjonale konsultantki udzielają wszelkich niezbędnych informacji.

Klinika może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, świadczącymi o wysokim standardzie usług medycznych oraz obsługi pacjenta. Do najważniejszych można zaliczyć przyznany tytuł „Jakość Roku” w kategorii „Usługa roku”, jako najlepsza klinika chirurgii plastycznej w Polsce w roku 2011, 2013 oraz 2015. Inny to certyfikat „Zadowolony pacjent 2015”, wydany w 2016 roku, potwierdzający  najwyższy standard i jakość świadczonych usług medycznych, szczególną dbałość o dobro i zdrowie pacjenta oraz wzorowe przestrzeganie standardów medycznych w praktyce. Placówka również czterokrotnie uzyskiwała nagrody w programie projakościowym Najwyższa Jakość Quality International 2014 roku uzyskując: „Złote godło QI” za lata 2010, 2011, 2012 i 2013 w kategorii usługa medyczna oraz prestiżową „Perłę QI 2012”.

Do istotnych jej osiągnięć, świadczących w praktyce o wysokiej jakości usług należy fakt, iż gośćmi kliniki byli niejednokrotnie pacjenci z całego świata, np. z Australii, Chin, Japonii, Madagaskaru oraz Stanów Zjednoczonych.

Palcówka brała udział także w tworzeniu pierwszego polskiego filmu dokumentalnego pt. „Pragnienie piękna” na temat zabiegów z chirurgii plastycznej, w którym wzięły udział polskie gwiazdy oraz znani specjaliści, np. Agata Kulesza czy prof. Lew Starowicz.

Klinika Chirurgii Plastycznej Artplastica znana jest na całym świcie, a świadczą o tym reportaże na jej temat w radiu i telewizji oraz liczne publikacje na temat placówki. Można znaleźć artykuły i reportaże nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych (np. w „ABC News”), we Francji (np. w „TV News”), w Finlandii („Helsingin Sonomat”) lub w Dani („Ekstra Bladet”).

Klinika w celu zapewnienia swoim pacjentom najwyższej jakości usług oraz leczenia na światowym poziomie wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, wykorzystywany w znanych klinikach na całym świecie oraz sprowadzany z zagranicy (np. ze Stanów Zjednoczonych). Może się pochwalić następującą aparaturą:

 • Urządzenie Micro-Aire – to nowoczesna aparatura medyczna, produkcji amerykańskiej, służąca do odsysania nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą metody PAL (Power-Assisted-Lipoplasty). Wyposażone jest w kaniulę, którą lekarz wprowadza przez skórę poprzez kilkumilimetrowe nacięcie, natomiast urządzenie ssące za pomocą pulsacyjnych ruchów odsysa tłuszcz z operowanego fragmentu ciała.
 • Laser frakcyjny eCO2 – to urządzenie laserowe posiadające certyfikaty CE i FDA. Wykorzystywane jest do zabiegów na skórze w celu leczenia blizn, rozstępów, usuwania zmarszczek lub leczenia przebarwień skórnych. Światło laserowe wykonuje niewielkie, głębokie otwory w skórze, które przyczyniają się do jej regeneracji.
 • Zestaw Regeneris i wirówka – wykorzystujący osocze bogatopłytkowe pacjenta w celu regeneracji skóry za pomocą własnych komórek macierzystych i ich czynników wzrostu. Zestaw taki składa się ze strzykawki, za pomocą której pobiera się krew pacjenta, następnie umieszczana jest ona w probówce, która podlega wirowaniu w wirówce. Tak przygotowany preparat jest podawany nową strzykawką w celu usuwania zmarszczek, wypełnienia blizn po trądziku czy leczenia łysienia typu męskiego.
 •  Urządzenie do zabiegu Pelleve/Radiage -  w celu odmładzania skóry wykorzystywana jest tutaj energia fal radiowych (RF). Technikę wspomaga żel chłodzący, który zwiększa komfort zabiegu. Fale radiowe prowadzą do kurczenia się i napinania kolagenu w skórze, dzięki czemu ulega ona odmłodzeniu.
 • Ultrasonograf – nowoczesny aparat do USG z funkcją Doppler, która umożliwia ocenę przepływu krwi w tętnicach i żyłach.  Badanie takie jest przeprowadzane np. przez zabiegami skleroterapii leczącej żylaki kończyn dolnych.

Placówka, wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, przygotowała szereg udogodnień, dzięki którym pobyt w niej będzie komfortowy i niezwykle miły. Budynek kliniki znajduje się w spokojnej willowej dzielnicy i niedaleko stąd do Lasku Arkońskiego. Na terenie kliniki, która jest ogrodzona znajduje się dużo zieleni oraz całodobowy monitorowany parking, gdzie zmotoryzowani pacjenci mogą zostawić bezpiecznie swój samochód na czas pobytu. Ponadto jest tutaj wygodny taras, na którym pacjenci mogą poczekać na zabiegi lub odpocząć w otoczeniu zielni po operacji.

 Już od progu placówka wita pacjentów przytulnym i z klasą urządzonym wnętrzem z komfortową poczekalnią, gdzie wszelkich informacji udzielą trzy uprzejme i uśmiechnięte recepcjonistki. Można tutaj w oczekiwaniu na wizytę lub zabiegi obejrzeć telewizję lub po prostu odpocząć na wygodnej kanapie lub fotelu – meblach stylizowanych na epokę wiktoriańską, w którym to stylu jest urządzona nie tylko poczekalnia, ale także gabinety konsultacyjne. Gabinety zabiegowe i sale operacyjne są natomiast bardzo nowoczesne. Sale operacyjne wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt w celu bezpieczeństwa zabiegów.  Klinika oferuje, w swojej części hotelowej, pokoje dla pacjentów po operacjach oraz dla osób towarzyszących w zabiegach. W przytulnie urządzonych pokojach pacjent może odpocząć i dojść pełnej sprawności po operacji. Jest mu tutaj zapewniony spokój, pełna opieka medyczna, wyżywienie oraz dostęp do bezpłatnego Internetu i telewizji. Pokoje posiadają także balkony oraz osobne łazienki.

Ponadto klinika oferuje pełną obsługę pacjentów anglo- i niemieckojęzycznych, zarówno ze strony personelu administracyjnego, jak i lekarzy.  Pacjentom przybywającym do placówki spoza Szczecina albo spoza kraju personel zapewnia pełną opiekę logistyczną - oferuje transport z lotniska, z Portu Świnoujście lub z dworca szczecińskiego prosto do Artplastici i zakwaterowanie w klinice. Ponadto zajmie się on także organizacją niezbędnych do operacji badań.

Z myślą o pacjentach istnieje tutaj także możliwość ratalnej spłaty za zabiegi medyczne i operacje. Zainteresowane osoby mogą także skorzystać ze specjalnych ofert oraz promocji na wybrane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej lub medycyny estetycznej.

Palcówka niejednokrotnie otwierała swoje drzwi przed szerszym gronem zainteresowanym zabiegami na twarz i ciało. Przykładem może być „Dzień Piękna” w Artplastica, które to wydarzenie skierowane było do kobiet w każdym wieku (październik w 2016 roku). Pacjentki mogły wysłuchać wiele porad na temat zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, tj. mikronakłuwania, wykorzystywania toksyny botulinowej i innych. Otrzymały także darmowe vouchery na wybrane zabiegi.

Artplastica mieści się w Szczecinie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego w ogrodzonym i otoczonym zielenią budynku w dzielnicy domków jednorodzinnych – okolicy przyjemnej i spokojnej. Pacjenci przyjeżdżający własnym samochodem mogą zostawić auto na strzeżonym parkingu na terenie ośrodka. Klinika jest bardzo dobrze umiejscowiona zarówno dla polskich pacjentów przyjeżdżających spoza Szczecina, jak i zagranicznych. Pociągiem z Warszawy to 6 godzin drogi na Dworzec PKP Szczecin Główny, skąd do kliniki  można dostać się samochodem, pokonując trasę 6 kilometrów lub autobusami komunikacji miejskiej kursującymi co 12 minut. Do Berlina jest stąd 120 km, z Londynu samolotem można przylecieć w godzinę na lotnisko Port Lotniczy Szczecin-Goleniów.  Niedaleko z kliniki do Ogrodu Botanicznego - zaledwie kilometr piechotą, natomiast do centrum Szczecina to niecałe 5 km jazdy samochodem lub komunikacją miejską w pół godziny.

 


Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej

Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej

ul.Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin
Pokaż numer telefonu
4 opinii o klinice
Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

Umów wizytę


Cennik

Chirurgia plastyczna

Ginekomastia gruczołowa

od 6000 zł do 9000 zł

Ginekomastia tłuszczowa

od 6000 zł do 9000 zł

Ginekomastia gruczołowo-tłuszczowa

od 6000 zł do 9000 zł

Korekcja grzbietu nosa

od 3000 zł do 6000 zł

Korekcja odstających uszu

od 4000 zł

Plastyka powiek górnych - metoda chirurgiczna

od 4000 zł

Plastyka powiek dolnych - metoda chirurgiczna

od 4500 zł

Plastyka powiek dolnych i górnych

od 7000 zł do 8000 zł

Lifting operacyjny twarzy

od 8000 zł do 10000 zł

Lifting operacyjny szyi

od 7000 zł do 8000 zł

Lifting operacyjny twarzy i szyi

od 10000 zł do 13000 zł

Lifting operacyjny czoła

od 7000 zł

Lifting operacyjny brwi

od 4000 zł do 5000 zł

Lifting operacyjny czoła i brwi

od 8000 zł do 1000 zł

Lipofilling ust (powiększenie ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej)

od 3000 zł do 6000 zł

Chirurgia plastyczna piersi

Powiększenie piersi implantem okrągłym

od 12500 zł

Powiększenie piersi implantem anatomicznym

od 14500 zł

Wymiana implantów piersiowych

od 13500 zł do 15000 zł

Mastopeksja – zabieg podniesienia piersi – lifting biustu

od 10000 zł do 12000 zł

Zmniejszenie piersi (mammoplastyka)

od 10000 zł do 13000 zł

Zmniejszenie otoczek sutkowych

od 4000 zł

Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki

Plastyka ramion (lifting chirurgiczny)

od 7000 zł

Abdominoplastyka (plastyka brzucha)

od 8000 zł do 13000 zł

Plastyka ud (lifting chirurgiczny)

od 8000 zł

Chirurgiczne modelowanie sylwetki i liposukcja

Liposukcja ramion

od 6000 zł

Liposukcja pleców

od 6000 zł

Liposukcja brzucha

od 6000 zł

Liposukcja okolic biodrowych

od 6000 zł

Liposukcja kolan

od 6000 zł

Liposukcja łydek

od 6000 zł

Ginekologia plastyczna, estetyczna

Labioplastyka - plastyka warg sromowych mniejszych i większych

od 4500 zł do 6000 zł

Medycyna estetyczna

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek botoksem

od 600 zł

Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek botoxem

od 600 zł

Usuwanie zmarszczek botoksem na brodzie

od 600 zł

Szyja - usuwanie zmarszczek botoxem

od 600 zł

Zmarszczki poziome czoła - usuwanie botoxem

od 600 zł

Zmarszczki pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie botoxem

od 600 zł

Mezoterapia bezigłowa - odmładzanie i rewitalizacja skóry

od 400 zł

Laserowy resurfacing okolic oczu

od 1000 zł

Laserowy resurfacing okolic ust i brody

od 800 zł

Laserowy resurfacing policzków

od 1500 zł

Laserowy resurfacing twarzy

od 2000 zł

Laserowy resurfacing twarzy, szyi i dekoltu

od 3000 zł

Laserowy resurfacing czoła

od 1000 zł

Laserowy resurfacing dekoltu

od 1000 zł

Laserowy resurfacing szyi

od 1000 zł

Laserowy resurfacing twarzy i szyi

od 2500 zł

Powiększenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

od 900 zł do 1400 zł

Korekcja nosa kwasem hialuronowym

od 950 zł do 1400 zł

Usuwanie cieni pod oczami kwasem hialuronowym

od 950 zł do 1400 zł

Niwelowanie doliny łez kwasem hialuronowym

od 950 zł do 1400 zł

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym (kurze łapki)

od 950 zł do 1400 zł

Redukcja zmarszczek palacza kwasem hialuronowym

od 950 zł do 1400 zł

Kosmetologia

Laserowe usuwanie rozstępów na biodrach

od 600 zł do 2000 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na brzuchu

od 600 zł do 2000 zł

Laserowe usuwanie rozstępów - dół podkolanowy

od 600 zł do 2000 zł

Laserowe usuwanie rozstępów łydek

od 600 zł do 2000 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach

od 600 zł do 2000 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na pośladkach

od 600 zł do 2000 zł

Laserowe usuwanie rozstępów z ramion

od 600 zł do 2000 zł

Laserowe usuwanie rozstępów na udach

od 600 zł do 2000 zł

Laryngologia

Septoplastyka (korekcja przegrody nosowej)

od 5000 zł

Septokonchoplastyka (korekcja przegrody i małżowin nosowych)

od 6000 zł

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego, a ceny są cenami orientacyjnymi i są uzgadniane indywidualnie pomiędzy stronami w trakcie konsultacji.

Zdjęcia

Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej - Zdjęcie nr 1
Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej - Zdjęcie nr 2
Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej - Zdjęcie nr 3
Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej - Zdjęcie nr 4
Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej - Zdjęcie nr 5
Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej - Zdjęcie nr 6
Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej - Zdjęcie nr 7
Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej - Zdjęcie nr 8
Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej - Zdjęcie nr 9
Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej - Zdjęcie nr 10
Artplastica - Klinika Chirurgii Plastycznej - Zdjęcie nr 11

Lekarze

 Magdalena Behnke
Magdalena Behnke

sanitariuszka
Magdalena Behnke jest sanitariuszką. Swoje obowiązki wykonuje sumiennie i z niezwykłą starannością. Dba o porządek każdego pomieszczenia, z którego korzystają pacjenci oraz le...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Urszula Będzak
Urszula Będzak

pielęgniarka
Urszula Będzak jest pielęgniarką. Do jej obowiązków należy pomoc w higienie osobistej pacjenta po operacjach chirurgicznych i plastycznych, podawanie leków i środków przeciwból...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Krzysztof Czopkiewicz
lek. med. Krzysztof Czopkiewicz

Chirurg plastyczny
Lek. med. Krzysztof Czopkiewicz to specjalista z zakresu chirurgii plastycznej oraz chirurgii dziecięcej. Jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie ukończył Wyd...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Magdalena Ferber
Magdalena Ferber

Magdalena Ferber to konsultantka i recepcjonistka Kliniki Chirurgii Plastycznej Artplastica. Zajmuje się rejestrowaniem pacjentów na zabiegi oraz udzielaniem im wszelkich niezbędnych informacji na ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Grzegorz Jamro
lek. med. Grzegorz Jamro

Laryngolog
Lek. med. Grzegorz Jamro to specjalista z zakresu otolaryngologii. Studia lekarskie ukończył w 2008 roku. Zainteresowała go dziedzina laryngologii, a wynikiem zdobywania z niej umiej...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Renata Jaroszyńska
Renata Jaroszyńska

pielęgniarka
Renata Jaroszyńska jest dyplomowaną pielęgniarką. Z troską i profesjonalizmem zajmuje się pacjentami z zakresu przygotowania do operacji oraz otacza ich opieką po zabiegach chi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Maciej Józefowicz
Dr n. med. Maciej Józefowicz

Chirurgia Ogólna
Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Maciej Józefowicz jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej oraz lekarzem medycyny estetycznej. Studia medyczne ukończył w 1993 ro...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Dorota Kacprzyk
Dorota Kacprzyk

pielęgniarka anestezjologiczna
Dorota Kacprzyk to pielęgniarka anestezjologiczna. Jej zadaniem jest asystowanie przy operacjach z zakresu chirurgii plastycznej oraz ogólnej. Zajmuje się przy...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Anna Kruczek
Anna Kruczek

sanitariuszka
Anna Kruczek pełni obowiązki sanitariuszki. Do jej podstawowych zadań należy utrzymanie w czystości i całkowitym porządku wszystkich pomieszczeń kliniki, szczególnie sali oper...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Monika Kwiatkowska
Monika Kwiatkowska

pielęgniarka
Monika Kwiatkowska jest dyplomowaną pielęgniarką. Wykonuje sumiennie swoje obowiązki z zakresu podstawowej opieki nad pacjentem przed i po operacjach chirurgicznych. Dba o jego...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Iwona Małkowska
Iwona Małkowska

sanitariuszka
Iwona Małkowska jest wykwalifikowaną sanitariuszką. Zajmuje się utrzymaniem porządku i czystości w salach operacyjnych, gabinetach zabiegowych i konsultacyjnych. Do jej obowią...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Jolanta Martuszewska
Jolanta Martuszewska

pielęgniarka instrumentariuszka
Jolanta Martuszewska to pielęgniarka instrumentariuszka. Prowadzi nadzór nad przygotowaniem sali operacyjnej z zakresu niezbędnych urządzeń, materiałów oraz ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Grzegorz Matyja
Dr n. med. Grzegorz Matyja

Laryngolog
Dr n. med. Grzegorz Matyja jest specjalistą z zakresu laryngologii. Tytuł lekarza medycyny uzyskał w 1994 roku, kończąc Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Swoje zainteresowania...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Sabrina Mutzbauer
Sabrina Mutzbauer

Sabrina Mutzbauer jest konsultantką oraz recepcjonistką Kliniki Chirurgii Plastycznej Artplastica. Odbiera telefony od pacjentów, obsługuje polskich pacjentów przychodzących do kliniki oraz zagrani...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Sylwia Nowocińska
Sylwia Nowocińska

pielęgniarka
Sylwia Nowocińska to dyplomowana pielęgniarka. Posiada odpowiednie kwalifikacje do wykonywania czynności pielęgnacyjnych, leczniczych i rehabilitacyjnych w zakresie swoich komp...

 czytaj więcej

Umów wizytę

lek. med. Marcin Opiłowski
lek. med. Marcin Opiłowski

Anestezjolog
Lek. med. Marcin Opiłowski jest specjalistą z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Jest także absolwentem studiów medycznych, które ukończył na Pomorskiej Akademii Medyczn...

 czytaj więcej

Umów wizytę

dr n. med. Monika Pakosz-Golanowska
dr n. med. Monika Pakosz-Golanowska

Chirurgia Ogólna
Dr n. med. Monika Pakosz-Golanowska to specjalista z zakresu chirurgii ogólnej. Jest absolwentką studiów medycznych Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w S...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Katarzyna Pepryk
Katarzyna Pepryk

pielęgniarka
Katarzyna Pepryk to pielęgniarka. Zajmuje się pacjentami przed i po operacjach, przygotowując ich odpowiednio do zabiegów chirurgicznych a także otaczając ich odpowiednią opiek...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Iwona Pędziwiatr
Iwona Pędziwiatr

pielęgniarka instrumentariuszka
Iwona Pędziwiatr jest pielęgniarką instrumentariuszką. Prowadzi indywidualną specjalistyczną praktykę pielęgniarską na terenie Szczecina. Jej zadania to współ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Agnieszka Stemporowska
Agnieszka Stemporowska

pielęgniarka
Agnieszka Stemporowska to dyplomowana pielęgniarka. Wykonuje zadania związane z przygotowaniem pacjenta do zabiegu oraz prowadzi opiekę pooperacyjną. Czuwa nad ogólnym stanem z...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Dorota Sychta
Dorota Sychta

pielęgniarka epidemiologiczna
Dorota Sychta jest pielęgniarką epidemiologiczną. Do jej głównych obowiązków należy czuwanie nad profilaktyką zakażeń podczas operacji chirurgicznych oraz opra...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Anna Turowska
Anna Turowska

pielęgniarka anestezjologiczna
Anna Turowska jest pielęgniarką anestezjologiczną, pomagającą przy operacjach plastycznych i chirurgicznych. Współpracuje z lekarzami operatorami oraz otacza p...

 czytaj więcej

Umów wizytę

 Anna Wereszczuk
Anna Wereszczuk

Anna Wereszczuk to konsultantka oraz recepcjonistka Kliniki Chirurgii Plastycznej Artplastica. Zajmuje się wszelkimi pracami rejestracyjnymi, przyjmowaniem pacjentów, umawianiem na zabiegi oraz kon...

 czytaj więcej

Umów wizytę

$doctor.level} Mateusz Zachara
dr n. med. Mateusz Zachara

Chirurg plastyczny
Dr n. med. Mateusz Zachara to specjalista w chirurgii plastycznej. W 2004 roku ukończył Wydział Lekarski na wrocławskiej Akademii Medycznej. Kilka lat później uzyskał stopień...

 czytaj więcej

Umów wizytę

$doctor.level} Przemyslaw Czyżyk
Lek. med. Przemyslaw Czyżyk

Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę

Dr n. med. Wojciech Błaszczyk
Dr n. med. Wojciech Błaszczyk

Anestezjolog
Dr n. med. Wojciech Błaszczyk to specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Lekarzem medycyny został w 2005 roku kiedy to zdał egzamin lekarski. Następne lata zdobywania umi...

 czytaj więcej

Umów wizytę

$doctor.level} Tomasz Dydymski
dr n. med. Tomasz Dydymski

Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna
Dr n. med. Tomasz Dydymski jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Tytuł lekarski uzyskał w 1995 roku, kiedy to ukończył Akademię ...

 czytaj więcej

Umów wizytę

$doctor.level} Arkadiusz Kuna
Lek. med. Arkadiusz Kuna

Chirurg plastyczny
Chirurgia Ogólna
Lek. med. Arkadiusz Kuna to specjalista chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej. Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach...

 czytaj więcej

Umów wizytę

$doctor.level} Grażyna Nasińska ? Jurek
Lek. med. Grażyna Nasińska ? Jurek

Chirurg plastyczny

Umów wizytę

Lek. med. Krystyna Szymala
Lek. med. Krystyna Szymala

Dermatolog

Umów wizytę

$doctor.level} Fabian Urban
Dr n. med. Fabian Urban

Chirurg plastyczny
Dr n. med. Fabian Urban to specjalista chirurgii plastycznej. Praktykę lekarską rozpoczął po 2006 roku, kiedy to ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Rok później...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Dr n. med. Małgorzata Zegan-Barańska
Dr n. med. Małgorzata Zegan-Barańska

Anestezjolog
Dr n. med. Małgorzata Zegan-Barańska to specjalistka anestezjologii i intensywnej terapii. Lekarzem medycyny została w 2001 roku po zdaniu egzaminu lekarskiego. W następnych latach...

 czytaj więcej

Umów wizytę

$doctor.level} Marek Zienkiewicz
Dr n. med. Marek Zienkiewicz

Anestezjolog
Dr n. med. Marek Zienkiewicz jest specjalistą z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Studia medyczne ukończył w 2001 roku, a kilka lat później został specjalistą anestezjo...

 czytaj więcej

Umów wizytę

Certyfikaty

2013 Jakość roku 2013
Jakość roku
1998 Badania w dziedzinie mikrochirurgii. 1998
Badania w dziedzinie mikrochirurgii.
2007 Międzynarodowe sympozjum chirurgii estetycznej. 2007
Międzynarodowe sympozjum chirurgii estetycznej.
1998 certyfikat uczestnictwa dr Dydymskiego w kursie mikrochirurgii. 1998
certyfikat uczestnictwa dr Dydymskiego w kursie mikrochirurgii.
2010 Less invasive approaches with good result - keep it simple. 2010
Less invasive approaches with good result - keep it simple.
2008 Konferencja naukowo-szkoleniowa z zakresu chirurgi plastycznej piersi i twarzy. 2008
Konferencja naukowo-szkoleniowa z zakresu chirurgi plastycznej piersi i twarzy.
2010 Konferencja naukowo-szkoleniowa z zakresu chirurgi plastycznej piersi. 2010
Konferencja naukowo-szkoleniowa z zakresu chirurgi plastycznej piersi.
 Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
2009 XII Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej 2009
XII Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
2009 Przygotowanie szpitali do zdarzeń masowych. 2009
Przygotowanie szpitali do zdarzeń masowych.
2010 Najwyższa jakość Quality Iternational 2010
Najwyższa jakość Quality Iternational
2009 Dyplom uzyskania tytułu specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej przez dr Dydymskiego. 2009
Dyplom uzyskania tytułu specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej przez dr Dydymskiego.

Opinie

Artplastica - Klinika Chirurgii PlastycznejOcena: 4.4/5 Opinie: 4, Ocen: 4

Polecam wszystkim. Podejście do pacjenta to dla mnie podstawa z racji tego, że jestem bojaźliwa. Mój zabiegł przebiegł spokojnie i jestem zadowolona.

Ocena: Bardzo dobrze

hihi

Polecam każdemu

Ocena: Bardzo dobrze

Izabela

Klinika z długoletnim doświadczeniem, pracują tu bardzo dobrzy specjaliści. Wykonywałam u nich zabieg liftingu szyi i jestem bardzo zadowolona z efektów. Gorąco polecam klinikę Artplastica.

Ocena: Bardzo dobrze

Niezafowolona

Robilam plastyke brzucha z ktorej nie jestem zadowolona poniewaz po 7 dniach gdy mialam sciagane szwy nie bylo przy tym lekarza.W momencie ściągania rana zaczela rozchodzic sie .Prosilam pielegniarke zeby zostawila bo moim zdaniem to za szybko no ale odmowila poniewaz u nich tak jest.Moze gdyby byl lekarz to by na to nie pozwolil!!!rana goila sie bardzo dlugo i mam szeroka brzydka bluzne.NAPEWNO NIE WRÓCE TAM

Ocena: Dostatecznie


Oceń klinikę

Wystrój
Obsługa
Cena
Bezpieczeństwo
Oferta

Treść opinii

Adres email

Podpis


Rezerwacja zabiegu

Obsługa klienta przez Zaufanekliniki.pl:

+48 91 311 12 29

Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Umów wizytę

Sfinansuj zabieg

Godziny otwarcia

Poniedziałek

od 08:00 do 18:00

Wtorek

od 08:00 do 18:00

Środa

od 08:00 do 18:00

Czwartek

od 08:00 do 18:00

Piątek

od 08:00 do 18:00

Sobota

zamknięte

Niedziela

zamknięte

Dni świąteczne

zamknięte

MAPA LOKALIZACJI